Skocz do zawartości

Dziękowanie na motocyklu


telet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czasami ręką, ale rzadko. przeważnie nogą - gest uznany w europie zachodniej jak ktoś już napisał

a jak jadę z plecaczkiem to Ona dziękuje, macha do dzieciaków i wystawia łapkę mijanym motocyklistom. innymi słowy mam Idealny Plecaczek :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami ręką, ale rzadko. przeważnie nogą - gest uznany w europie zachodniej jak ktoś już napisał

a jak jadę z plecaczkiem to Ona dziękuje, macha do dzieciaków i wystawia łapkę mijanym motocyklistom. innymi słowy mam Idealny Plecaczek :icon_rolleyes:

jsz

 

Moj plecaczek nie odważyłby sie na taki "kaskaderski wyczyn". Woli sie mocno trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy z kolegą rozpoczynaliśmy kariere na 2oo ( jeszcze na simsonach :icon_rolleyes: ) to obmyslalismy cały kod zeby sie nie zatrzymywac podczas jazdy i przeazywac ostrzezenia :] np. ostentacyjne walnięcie pare razy ręką w głowe znaczylo "uwaga! policja!" a ręka zgięta w łokciu ustawiona w poziomie i kiwajaca sie niczym ręka hiphopowcy rapujacego na koncercie znaczyło : zwolnij (np. wypadek, duzo pieszych etc)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz komuśdziekuje, to tylko ręką. Głową nie kiwam bo to jest gest trudny do zauwazenia. A dziekówa nogą.......dziwne, nie spotkałem sie nigdy z takim czyms. Łatwije reke podniesc niz odrywac nogi od stopek.

 

Moj plecaczek nie odważyłby sie na taki "kaskaderski wyczyn". Woli sie mocno trzymać.

Jak ja jezdze za pasazera, to czasem probuje dotknac dłonia asfaltu, czesto sie udaje. Polecam jako przerywnik w dłuzacej sie trasie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście to ręką najlepiej i najlepiej zauważalne a poza to najbezpieczniej kierunkami lewo prawo lewo bo przeważnie to są sytuacje gdzie ma się znaczną prędkość i czasami lepiej nie puszczać kierownicy :)

Co do policji to nigdy nie widziałem żadnej sygnalizacji ale krążenie ręką nad głową wydaje mi się dość oczywiste więc chyba będzie to najlepsze :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka, główka, kierunki... rzecz jasna, my tu wszyscy tacy mili, ale jadąc samochodem jeszcze nigdy nie zauważyłem podziękowania od motocyklisty, a z drugiej strony ostatnio dłuższy kawełek jechałem ze średnią 80km/h na wąskiej krajówce i dosyć często na bobocze jak tylko mogłem zjeżdżałem i żadnego podziękowania od kierowców puszek i ciężarówek nie widziałem, a gdyby nie moja pomoc to długo by za mną jechali... szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka, główka, kierunki... rzecz jasna, my tu wszyscy tacy mili, ale jadąc samochodem jeszcze nigdy nie zauważyłem podziękowania od motocyklisty, a z drugiej strony ostatnio dłuższy kawełek jechałem ze średnią 80km/h na wąskiej krajówce i dosyć często na bobocze jak tylko mogłem zjeżdżałem i żadnego podziękowania od kierowców puszek i ciężarówek nie widziałem, a gdyby nie moja pomoc to długo by za mną jechali... szkoda

Zgadzam się z Tobą Kaczors.Wczoraj wracałam ze znajomymi z Koszelówki drogą na Gostynin-Kutno-Łódź.Droga super,koleinki prawie nie wyczuwalne.Zjeżdżaliśmy autkom na pas awaryjny,bo jechaliśmy w 5 motorków jakieś 80km/h.I co....?Zero awaryjnych w podzięce,jakby to był nasz obowiązek :eek:

Jak jadę autkiem zawsze dziękuję awaryjnymi lub przez CB.A ułatwiając jazdę innym motocyklistom nie zauważyłam,by któryś/aś podziękował/a :P Może dlatego że głównie ułatwiam przejazd ścigom :D,bo po co czytać w gazetach o kolejnych wypadkach...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...