Skocz do zawartości

Pytania!!


Wojt@s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem całe forum, żeby się Prince nie doczepiał :icon_mrgreen:

I mam pare pytanek:

- wszyscy polecają oleje typu 20W/50 , tylko nikt nie podaje frimy. Ja osobiście do urala leje motula 3000 minerala 20W/50. Tylko moja kasia jest bardzo wysłużona, 26 tys na nominale. oryginalny przebieg i co wy byście mi polecili

- kolejnym pytaniem jest akumulator. Zdecydowałem się na zwykły kwasowy, tylko może mi ktoś podać wymiary albo jaki pasuje, bo niestety nie mam motocykla pod ręką a chciałbym zakupić.

- w kaśi mam prądnice i mechaniczny regulator napięcia, czy ktoś z was dorabiał a może dopasował elektroniczny regulator i jak się motocykl na nim spisuje??

- z tego co rozmawiałem z Wild (soczek dla niej :icon_razz: ) białe licznki były montowane powyżej 65 roku, moja kaśka jest 63, błotnik na zawiasie, tylko lampke żółwika musze dokupić. Tylko czy ten licznik występował?? biały taki kremowy w rocznikach 63'

Tutaj pare fotek

http://img297.imageshack.us/img297/4256/sa400644hv0to3.jpg

http://images21.fotosik.pl/280/2d01322f4d21542d.jpg

Licze na wyczerpujące odpowiedzi, a jak ktoś ma zamiar coś zrzędzić i narzekać to darujcie sobie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowy nie ma żebym sobie podarował zrzędzenia :P .Ale spoko. Olej orlen.Przebieg i rocznik kaczki nie wiem skąd wziołeś bo przy tych motórach to najlepiej z fusów.Co do wymiarów akumulatora to sie nie będę wq***wał ( zjeździłem swój do zera i nie ma takiego wymiaru u żadnego z producentów).Elektroniczny regler z + na mase dostępny jest na allegrowie.Jeśli upierasz się ze to ten rocznik to powinieneś mieć krótką prądnicę z takowym podłączeniem plusa.I dalej jeśli to ten rocznik to wczesne kaczki miały emkowskie lampy i liczniki z czarnym cyferblatem. Tyle ze to liczniki emkowskie z ukośnym wyjściem i nie tanie. Soczek dla mnie. Dziekuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince wnioskuje że mówisz o oleju Orlen Lubro 20W50.

Właśnie patrzyłem na agmot i mają bardzo dużą oferte, mi są potrzebne wymiary akumulatora bo sobie dopasuje.

Czy ktoś próbował coś z tymi regulatorymi elektronicznymi w kaśkach?? Ja mam taki w mz i się sprawdza, ale czy do ruska podejdzie taki od mz to nie wiem.

Prince sam zaczynam powoli wątpić, bo mam z tyłu lampke jak we późnych kaśkach, a błotnik mi wygląda na dorabiany w sensie zawiasu. Licznik kremowy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czodzi ci o wymiar zblizony do orginału czy chcesz zeby sie zmiescił i działał? Bo jak tylko to drugie to wstaw jaki kolwiek, tu nie ma rozrusznika nie potrzeba duzego prądu, a na nocna jazde wez sobie latarke, i bedzie git:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...