Skocz do zawartości

Bylo ciezko, ale zyje


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może chociaż teraz zadupek trampa jest prosty?

 

Dobrze Cosmo, ze chociaz teraz wreszcie oficjalnie przyznales, ze jak sprzedawales mi ten motocykl to nie byl do konca prosty. Szkoda tylko, ze nie potrafiles tego powiedziec jak Cie o to wprost zapytalem, tylko bredziles cos o asymetrycznosci motocykla. A to niestety jest dowod na to, ze nawet forumowiczom nie mozna ufac przy zakupie sprzeta.

 

Nic to, teraz jest banan. Trzeba bedzie go kasowac. Zobaczymy co powiedza w PZU. Ja sie trzymam - noc byla ciezka, wszystko mnie boli i musze chodzic o kulach, bo mam zmiazdzony miesien podudzia.

Nie wiem czy bede jeszcze jezdzil i na czym; nie zarzekam sie tez, ze juz nigdy nie wsiade na motocykl. Zycie pokaze jak sie wszystko ulozy.

Dzieki za wszelkie wypowiedzi w tym temacie. Zawsze lzej na duszy - nawet jak ktos zgani.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę po wypowiedziach że nie masz szczęścia :icon_mrgreen: ale najważniejsze by się nie poddawać i tzrymać się tego co pasjonuje inaczej życie było by nudne. :(

Może pomogła by następnym razem kurtka odblaskowa albo odrazu świecąca by takie babsztyle widziały co się dzieje na drodze.

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na dwa kółka. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomogła by następnym razem kurtka odblaskowa albo odrazu świecąca by takie babsztyle widziały co się dzieje na drodze.

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na dwa kółka. Pozdrawiam :)

 

Jechalem w zielonej kamizelce odblaskowej (mam ja na stale przytwierdzona do kurtki), a w motocyklu wlaczone byly swiatla drogowe + dwa halogeny przeciwmglowe hella - nie pomoglo, nie zauwazyla :) .

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cosmo, ze chociaz teraz wreszcie oficjalnie przyznales, ze jak sprzedawales mi ten motocykl to nie byl do konca prosty. Szkoda tylko, ze nie potrafiles tego powiedziec jak Cie o to wprost zapytalem, tylko bredziles cos o asymetrycznosci motocykla. A to niestety jest dowod na to, ze nawet forumowiczom nie mozna ufac przy zakupie sprzeta.

 

Zalmen, nie wiem czy zauważyłeś, to był żart z tym zadupkiem...

Sam napisałeś, że moto sprawdzałeś pod tym kątem w serwisie i stwierdziliście, że jest ok. Ja przy sprzedaży udzieliłem Ci max informacji o stanie i historii motocykla - ale tylko tyle, ile sam wiedziałem. Dziwię się, bo dostałeś sprzęta w bdb stanie i z kompletnem akcesoriów w świetnej cenie, do tego dodaj takie 'usługi' z mojej strony jak odebranie Cię z dworca, dowóz do banku i z powrotem, itp., a teraz publicznie insynuujesz, że jestem oszustem. :icon_mrgreen:

Sam serwisowałem sprzęta w bardzo dobrym serwisie, do tego dogadywałem się z jednym salonem na odkup za gotówkę - w tym salonie dokonano dokładnego sprawdzenia motocykla pod kątem tej transakcji i nie stwierdzono, żeby był krzywy.

Tak więc grupa speców nie widzi krzywizny, ale teraz na podstawie tego żartu stwierdzasz, że moto było krzywe?? Może powiedz teraz w sądzie, że nie mogłeś uniknąć wypadku, bo kupiłeś ode mnie krzywe moto???

 

Poza tym powiedziałem Ci wyraźnie, że moto kupiłem używane, nie jestem specem od mechaniki i nie mogę zagwarantować, że nie znajdziesz gdzieś np. nieoryginalnej części, czy jakiegoś defektu, bo nie wiem co z motocyklem się działo zanim go kupiłem. Jednocześnie powiedziałem Ci wszystko, co ja o sprzęcie wiedziałem. Zaraz po zakupie moto byłeś z nim na gruntownym przeglądzie, to pewnie wtedy ktoś by odkrył, że jest krzywe i miałbyś podstawę do anulowania transakcji (wada ukryta). Szczerze mówiąc chętnie wtedy wziąłbym sprzęta od Ciebie z powrotem, bo wspomniany wcześniej salon oferował mi o 1000 pln mniej niż Ty, a przynajmniej jego obsługa nie nazywałaby mnie oszustem na publicznym forum.

 

Poza tym transalp, gdy spojrzysz na niego z tyłu JEST ASYMETRYCZNY!! Z jednej strony wydech jest, a z drugiej go nie ma!!! To powoduje, że wymiary plastików z jednej strony są inne niż z drugiej!!! Kurcze, no wykształcony z Ciebie gość, a mimo to twierdzisz, że to są brednie???

 

Rozumiem ból i kaca po wypadku, ale proszę Cię - jeśli masz konkretne info, że zaraz po zakupie moto posiadało wady ukryte, które przed Tobą zataiłem, to nadaj temu bardziej oficjalny tok!! Albo napisz coś konkretnego powołując się na konkret, albo mnie nie obrażaj bezpodstawnie i nie pisz nic. Takie przebąkiwanie jakie zaprezentowałeś powyżej to gówniażeria i przyzwoitemu facetowi po prostu nie wypada.

 

Moto woziło Cię przez rok o ile mi wiadomo bez zająknięcia. Fajnie teraz mnie obsmarowywać, tym bardziej, że nie mam jak się bronić, bo w chwili obecnej moto na 99% jest kompletnie pokrzywione i pewnie czeka je kasacja lub sprzedaż na części.... Świetny moment, żeby napisać publicznie, że sprzedałem Ci bubla.

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moim zdaniem na każdym kursie prawa jazdy (szczególnie B, szczeg. kobietom) powinno się wpajać, aby zwracały uwagę na motocykle, skutery itd., że z lusterek wstecznych trzeba korzystać ale nie w celu poprawy makijażu :icon_razz:

No i nie raz spotkałem się z widokiem cofającej z parkingu kobiety, która nie radząc sobie z tym najlepiej dodatkowo rozmawiała przez komórkę :icon_razz:

 

Współczuję ale dobrze żeś cały :icon_mrgreen:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a doda robi prwko, jak ogladam ją w TVNTurbo o to mni eszlag trafia ze takie tepę ci*y (przepraszam) siadają za kółko.

 

Zalmen3 trzym sie, znam ten bol. Przesiadles sie na trampiego bo myslałęś ze to twoja wina i ze bedzie lepszy niz szlifierka, a tu jednak trzeba zmienić wydechy na 140 db zeby cie było slychac z 5 km.

pozowdzienie z TU.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalmen, nie wiem czy zauważyłeś, to był żart z tym zadupkiem...

Sam napisałeś, że moto sprawdzałeś pod tym kątem w serwisie i stwierdziliście, że jest ok. Ja przy sprzedaży udzieliłem Ci max informacji o stanie i historii motocykla - ale tylko tyle, ile sam wiedziałem. Dziwię się, bo dostałeś sprzęta w bdb stanie i z kompletnem akcesoriów w świetnej cenie, do tego dodaj takie 'usługi' z mojej strony jak odebranie Cię z dworca, dowóz do banku i z powrotem, itp., a teraz publicznie insynuujesz, że jestem oszustem.

Sam serwisowałem sprzęta w bardzo dobrym serwisie, do tego dogadywałem się z jednym salonem na odkup za gotówkę - w tym salonie dokonano dokładnego sprawdzenia motocykla pod kątem tej transakcji i nie stwierdzono, żeby był krzywy.

Tak więc grupa speców nie widzi krzywizny, ale teraz na podstawie tego żartu stwierdzasz, że moto było krzywe?? Może powiedz teraz w sądzie, że nie mogłeś uniknąć wypadku, bo kupiłeś ode mnie krzywe moto???

 

Poza tym powiedziałem Ci wyraźnie, że moto kupiłem używane, nie jestem specem od mechaniki i nie mogę zagwarantować, że nie znajdziesz gdzieś np. nieoryginalnej części, czy jakiegoś defektu, bo nie wiem co z motocyklem się działo zanim go kupiłem. Jednocześnie powiedziałem Ci wszystko, co ja o sprzęcie wiedziałem. Zaraz po zakupie moto byłeś z nim na gruntownym przeglądzie, to pewnie wtedy ktoś by odkrył, że jest krzywe i miałbyś podstawę do anulowania transakcji (wada ukryta). Szczerze mówiąc chętnie wtedy wziąłbym sprzęta od Ciebie z powrotem, bo wspomniany wcześniej salon oferował mi o 1000 pln mniej niż Ty, a przynajmniej jego obsługa nie nazywałaby mnie oszustem na publicznym forum.

 

Poza tym transalp, gdy spojrzysz na niego z tyłu JEST ASYMETRYCZNY!! Z jednej strony wydech jest, a z drugiej go nie ma!!! To powoduje, że wymiary plastików z jednej strony są inne niż z drugiej!!! Kurcze, no wykształcony z Ciebie gość, a mimo to twierdzisz, że to są brednie???

 

Rozumiem ból i kaca po wypadku, ale proszę Cię - jeśli masz konkretne info, że zaraz po zakupie moto posiadało wady ukryte, które przed Tobą zataiłem, to nadaj temu bardziej oficjalny tok!! Albo napisz coś konkretnego powołując się na konkret, albo mnie nie obrażaj bezpodstawnie i nie pisz nic. Takie przebąkiwanie jakie zaprezentowałeś powyżej to gówniażeria i przyzwoitemu facetowi po prostu nie wypada.

 

Moto woziło Cię przez rok o ile mi wiadomo bez zająknięcia. Fajnie teraz mnie obsmarowywać, tym bardziej, że nie mam jak się bronić, bo w chwili obecnej moto na 99% jest kompletnie pokrzywione i pewnie czeka je kasacja lub sprzedaż na części.... Świetny moment, żeby napisać publicznie, że sprzedałem Ci bubla.

 

Dobra Cosmo, sorki... jak to ujales kac powypadkowy. Cos tam bylo, czegos nie, cos mi powiedziales, a o czyms zapomniales ja nie zauwazylem, albo udawalem ze nie widze - nie wazne oficjalnie PRZEPRASZAM za swojego poprzedniego posta pod Twoim adresem. Motocykl byl sprawny, ja bylem zaj**iscie zadowolony z jego uzytkowania, co bylo nie teges to poprawilem, dolozylem akcesoriow za pare zer i tyle. Tez sie nie znam - tylko z porownan z innymi sprzetami moge sie wypowiadac, trez serwisowalem w swietnym warsztacie. Masz racje, to bylo niepowazne...

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem w prawy bok, pani z impetem opuszczala stacje benzynowa. Jej wina, moje siniaki. Teraz droga przez meke odzyskiwania tego co moje. Trampek? Szkoda gadac... az lzy sie do oczu cisna :banghead:

Wszystko mnie boli.

Uwazajcie na siebie!

Pozdrawiam

 

Jedyne czego pownienes sie teraz nauczyc to ............. ubezpieczac na full opcje sprzeta :)

Idziesz do firmy i odbierasz kaske na nowego.

Nie wiem jak to jest z AC w Polsce, ale w UK to prawie kazdy motor ma AC bo to nie duza róznica.

Spisz spokojnie a jakby co to masz szybko kase na nowego. :crossy:

Wracaj do zdrowia i kupuj nastepnego :clap:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalmen, ok.

 

Wierz mi lub nie, ale szczerze Ci w duchu cały czas życzyłem jazdy równie genialnej, jakiej ja na tym trampie doświadczałem. Moto nie było w stanie idealnym, ale też ja nie wciskałem Ci, że te rysy na handbarach są od gałęzi. O ile dobrze pamiętam, napisałem że nie zauważyłem nigdy, żeby moto było krzywe - nie znaczy to jednak, że dam sobie rękę uciąć, że było proste. Wiesz, że nie byłem pierwszym właścicielem. Moto jeździło prosto i idealnie jednym śladem. Powtarzam jeszcze raz - nigdy nie zauważyłem, żeby było krzywe, a z tego co mi napisałeś wynikało, że pomimo konsultacji z serwisem wcale nie jesteś pewny czy jest krzywe czy nie. Opowiedziałem Ci dokładnie moją historię z tym moto, proponowałem wspólną wizytę w serwisie przed zakupem, ani przez moment nie popędzałem Cię przy oględzinach sprzęta. Znacznie większą wagę dla mnie ma bezpieczeństwo i satysfkacja nabywcy sprzęta, niż kilkaset pln dołożonych na jakąśtam naprawę. Zresztą, serwis wykonany 2000km przed sprzedażą kosztował mnie prawie tysiąc pln o ile mnie pamięć nie myli.

Natomiast Twoje zaufanie do mnie leży już w Twojej gestii...

 

Życzę Ci szybkiego 'wylizania się'. Mam nadzieję, że z kasą z OC tej lali nie będzie problemu. Gdybyś potrzebował poświadczenia, że moto posiadało takie czy inne gadżety, które podnosiły jego wartość, to mogę coś takiego podpisać. Bądź co bądź gadżetów było tam sporo.

 

Statystycznie rzecz biorąc, od teraz czeka Cię 400 lat bezwypadkowej jazdy :)

 

ps. shit, mój tysięczny post... powinien być o d*pach i browarze, a nie handel, kasa i wypadki...

Edytowane przez CosmoSquig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...