Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

widzial ktos jakie cudo teraz pod nazwa romet bedzie spredawane:

 

http://www.allegro.pl/item195451335_najtan...5_warszawa.html

 

z wygladu motorek fajny przypomina mi jakies klasyczne cb125 czy gn125 z poczatku lat 80 tylko silnik by sie przydalo z 250, 350ccm w rame wstawic zeby jakos to sie toczylo to moze nawet by sie sprzedawal dobrze u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem miło zaskoczony...

Wygląd całkiem estetyczny, silnik zgrabny wskaźniki też niegłupie (nawet wyświetlacz biegów). Centralki nie ma ale amortyzatory mają możliwość regulacji, wydech też niczemu sobie. I wydaje mi się ze jeżeli takie małolitrażowe sprzęciki miały by znaleźć nabywców to jest to chyba jedna z lepszych form.

Pozatym cena....za nówke;]

Ciekawe jak sie bedzie sprawować w użytkowaniu.

Poczekamy na jakies testy np w ŚM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja tam centralki się dopatrzyłem...

Nie podoba mi się patent z lewymi przełącznikami (kierunkowskazy),

ale ogólnie sprawia pozytywne wrażenie.

Widziałem pod 2oo takie, więc ktoś już testuje...

ciekawe jak to wyjdzie.

Daleko do ichniej siedziby nie mam, może podjadę niedługo pooglądać toto na żywo.

Aha, na piątej fotce (z kołem i tarczą) na drugiej goleni widać jakieś numery wybite - jeśli to nr. ramy to IMO genialny pomysł.

W japońcach trudniej byłoby niektóre przygody ukryć gdyby części były tak znakowane.

 

pozdrawiam, Adam

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję to oglądać z bliska, odpalać , siedzieć , a znajomy u którego to widziałem jeździł tym (ten znajomy ma sklep) , i zarówno moje spostrzeżenia jak i jego są jak najbardziej pozytywne, to co miał na sklepie już sprzedane, motocykl lekki , odejście ponoć ma jak na tą pojemność , pięknie brzmi , wykonanie bardzo ładne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że moje dawne proroctwa się zaczynają spełniać :) - Chińczycy powoli się uczą (bo to oczywiście w 100% chiński sprzęt).

Dziwne - nikt na Forum nie grzmi, nie kpi, nie obrzuca błotem? :D

Pójdę tego Rometa obejrzeć, blisko domu mam sklep moto-skuterowy - chyba tam taki stoi.

Cena jest porażająco niska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac , ze silnik na zdjeciach prezentuje sie super. Ciekawe czy rownie dobrze chodzi jak wyglada. Orientuje sie ktos moze , czy silnik byl wzorowany na jakims japonskim , czy jest to ichnia :flesje: produkcja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ilu kilometrach cos sie rozwali ??? Znając zycie to za rogiem jak sie tylko wyjedzie z "salonu". Nigdy bym nie kupił takiego bubla ani zadnych kiłeji, janchonów.itd Nie ma sie co czarować za taką niską cene nie da sie wyprodukować czegoś na poziomie. Jak koło nie odpanie, to plastiki popękają, jak nie plastiki to sie coś silnikiem stanie jak nie coś z silnikiem to w kółko jakieś problemy z tym bedą. Wejdzcie sobie na forum skutery.net, dawno temu tam byłem i jak czytałem o problemach jakie mają takie pojazdy po przebiegach rzędu 500 km to az mi sie chciało płakać kto dał homologacje na takie coś.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...