Skocz do zawartości

Dream Theater


BU?KA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Poznaniu na DT. Zajebiscie. A ze w tym roku Slayerek wczesniej o pare dni gra wiec nie bede...sesja te sprawy. Ale zazdroszcze Ci ze bedziesz! Nie wiem jak DT wypadnie w ...Spodku...hm ciekawe (chodzi mi o sprawy techniczne zwiazane z ogolnie pojetym naglosnieniem....no nic-zycze im najlepszego choc obawy mam co do tego wystepu-strasznie chcialbym to uslyszec) Milej zabawy!

pozdrawiam

btw/zdaj prosze relacje z koncertu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na koncert grupy DREAM THEATER 12 czerwca w Spodku ?

Dla mnie ten koncert jest ważniejszy od 3 rocznicy ślubu ...

Ja się wybieram z kumplem. Myślę, że Riverside też da radę jako support. Raczej jedziemy pociągiem (z Wrocławia) nie moto, bo trudno mi wyobrazić nie wypicia zimnego piwka po tak dobrym koncercie.

Będzie znakomicie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś kupiłem najnowszą płytę Dream Theater - Systematic Chaos ... Właśnie jej słucham ... Niech zacznie się "podróż" !!! A we wtorek DREAM na żywo ... właśnie patrze na bilet na "płytę" ...........

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Już wróciłem ze Spodka i pytanie do tych którzy byli na koncercie:

- Czy uważacie, że dzwiękowcy stanęli na wysokości zadania?

W mojej opinii straszliwie dali dupy. Szczególnie na Riverside, która ma znakomite utwory ale w Spodku słabo było słychać ich znakomitość. No i chłopaki nawet nie bisowali.

 

A co sądzicie o rozpoczęciu koncertu przez "Regression" (pierwszy kawałek metropolis pt2)? Jak dla mnie super posunięcie najlepszy kawałek wieczoru, chyba do końca koncertu tłum tak nie szalał jak po tym kawałku.

 

Za to w Warszawie za jakiś czas (sierpień?) jest znowu Dream Theatre ale z Sympony X :) A na nich mam akurat ochotę. Być może tam będą lepsi dźwiękowcy i usłyszę te wszystkie smaczki których w Spodku nie udało mi się usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety z powodow sesyjno finansowych nie udalo sie pojechac na kocert a wiem ze wielka szkoda?

 

O koncercie juz czytalem/slyszalem ale jak wypadl riverside? zagrali cos nowego?

 

I wogole skad masz info ze Dream theater znowu w polsce w wawce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O koncercie juz czytalem/slyszalem ale jak wypadl riverside? zagrali cos nowego?

Riverside zagrał z 2-3 kawałki z nowego singla który można już nabyć. Trudno mi powiedzieć czy lepsze/gorsze od poprzednich bo słabo było to słychać (nagłośnienie). Wg mnie nie wypadli najlepiej. Muzyka jaką grają musi być słuchana na dobrym sprzęcie i przy dobrym współbrzmieniu instrumentów. W sumie szkoda.. pewnie na scenie myśleli że wszystko gra a tutaj trochę kupa.

Z drugiej strony nie byłem wcześniej w Spodku i może wszystko tam nie najlepiej brzmi a ja tutaj marudzę.

 

I wogole skad masz info ze Dream theater znowu w polsce w wawce??

Dostałem ulotkę w spodku - nie mam jej teraz przy sobie, ale właśnie było na niej o dream theatre z symphony X.. tylko daty nie pamiętam. Jak będę miał ją w rękach (chyba jeszcze gdzieś jest) to napiszę o szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem kiedys tylko w spodku na maidenach wiec jakosc naglosnienia w takim wypadku jest trudniejsza do wylapania. A co do jakosc naglosnienia i miejsca to wiem ze to robi straszna roznice. Bylem na Riverside 2 razy w poznaniu. I pierwszy koncert siedziany byl zajebisty a drugi grany w klubie (dyskotece? - zeppelin hall) byl juz taki se.

 

Jak wykpoiesz to info o tym koncercie to zapodaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riverside w zestawieniu z mistrzami z Dream Theater ... bez komentarza.

Dźwiękowcy dali strasznie ciała(nie tylko w mojej opinii).

Na Riverside było bardzo źle ... na Dream było troszkę lepiej.

Byłem pierwszy raz na koncercie Dream Theater i przyznaje że zostałem zniszczony ich wielką klasą na żywo. Ich koncert to NIESAMOWITE przeżycie !!! Nie ma drugiej kapeli która tak potrafi dać czadu ...

Też dostałem tą ulotkę: 2 październik 2007 Torwar - Wawa.

Muszę tam być ........

Edytowane przez BU?KA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cholera! zupełnie o tym zapomniałem.. szkoda że nie znalazłem tego wątka kilka dni temu, to bym się wybrał na koncercik pewnie. BUŁKA - jak tam Symphony X wypadło? Przyznasz chyba, że zestawienie DT z SX to dobry pomysł? (Lepszy niż riverside)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...