Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prince zdjec, glebszej dyskusji na ten temat sie nie doczekasz.. nikt oprocz paola nie wie o co kaman w calosci (no i ty troche :)

 

Goska... nie tak drapieznie...

 

a ja co mam napisane w sygnaturce ? :icon_eek:

jestem "drapiezna" dla skonczonych kretynow, ktorzy weszli swoja glupota mi na droge, w dosyc nieprzystepny sposob.

granat! dajcie mi granata chce zrobic salatke buraczana w jednym bmw :cool:

:icon_eek:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak czytam i czytam i nie moge zlapac o co kaman :)

No to co? Na tym forum nie ma ShoutBox'a i z tąd bajzel. A przynajmniej spora jego cześc. Ale proponuje spojżeć na tytuł działu i zapytać "o co kaman icon_razz.gif" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje mu zakupić dzwi z plexi aby cieszył się że widać cztery paski przy dresie aż do kostek D.gif flesje.gif

 

dobre- :icon_rolleyes:

tak albo podstawke pod prawy lokiec. z tylu sofe i barek a w dodatku glosny tlumik (proponowalabym z 2suwa..) by kazdy wiedzial ze jedzie..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby się zestersował dać mu pakiet antystresowy który można zrobi ć samemu, a oto przepis na zwykłej białej kartce rysujemy czrnym pismakiem duże koło a w środku piszemy "Antystresor tu udeż z bani" i krótka instrukcja wrazie streu położyć na asfalcie :bigrazz:. Działanie murowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prince zdjec, glebszej dyskusji na ten temat sie nie doczekasz.. nikt oprocz paola nie wie o co kaman w .

granat! dajcie mi granata chce zrobic salatke buraczana w jednym bmw :)

;)

 

Goska

Ktos mie wołał poznac chciał? Jestem Gosiu!Do dyspozycji, a dyskusje proponuje przeniesc do działu"jak pomalowac M-72"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ruskiej instrukcji wyczytałem ze wieprzek pasuje do kazdej ramy a wstek do długiej, ale... jest pare patentów jak zapakowac wstek do krótkiej, ruskie szlifuja zabierak i kawałek ramy i juz pasuje:-)nawet jest to fajnie rozrysowane, ot bracia słowianie, zakombinuja i jest:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...