Skocz do zawartości

VF750F zawory?


Rekomendowane odpowiedzi

ale to moze byc krowa mechanika i pojdzie to na jego konto.... zaraz bedziemy sie musieli przerzucic na rozmowe przy piwie bo nas pioterk stad wyrzuci razem z krowa:)

 

bez obawy, nie wyrzuci ponieważ jest to kolejna dyskusja dobrego mechanika samochodowego któremu wydaje się, że sobie poradzi z silnikiem motocyklowym tak po prostu z marszu.

Różnic jest za dużo aby je wymieniać kolejno a w tym dziale możemy jedynie podpowiedzieć gdzie, co i jak sprawdzić ale nie jak naprawić wyeksploatowany bardzo wysilony silnik.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przypasuje to bym wymienil, sa niedrogie z powypadkowych bo ogolnie sie nie psuja, bawie sie w sprzedawanie porozbieranych silnikow a przez 5 lat z vfrki sprzedalem tylko skrzynie biegow... a jakbym nie rozebral to sprzedal bym Tobie dzis kompletny.. albo zamienil na krowe...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie powiem, że przykro mi to słyszeć bo wiem że wszystko sie da tylko nie wiadomo w którym momęcie człowieka zniszczą koszty nawet kiedy w grę wchodzi jedynie koszt samych części.. ..

Jdeyną rozsądną możliwością w takim razie jest założenie silnika od modelu vfr po 86 roku. . . Ponoć pasuje beż większych przeróbek (więcej dłubania przy elektryce co też nie jest wesołe) ale silnik rc24 na kołach zębatych zamiast łańcucha nie powiem zachęca, niby z opinii silnik pozbawiony większych wad. Wypowiedzcie się tylko jeszcze co sądzicie na ten temat i odpuszczam.

 

Kolega mechanik z Mielca robił takiego składaka 20 lat temu.

Da się tylko po co Ci silnik mocniejszy o 23 kM w ramie która nie radzi sobie z ostrą jazdą na oryginalnym silniku?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro uważacie ze mam 2 lewe ręce i mieszacie w to jakąs niewinna krowe to nie pozostaje mi nic tylko podziękować za rady ...

PS Nie mówiłem że jestem alfą i omegą z mechaniki tylko że po prostu nim jestem żebyście nie rozmawiali ze mną jak z totalnym laikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, to jest VF750F, wiec sobie radzi.

Napisalem ci wyraznie jak ten silnik naprawic - dobre uzywki glowice, najlepiej ze Stanow bo tam motocykle maja male przebiegi

+ nowe lancuchy rozrzadu z napinaczami z ostatniej produkcji i silnik gra a bucy..

Tyle ze finansowo nie wiem czy nie tanszy bedzie silnik starej VFR, trzeba popatrzec na Ebay amerykanski, niemiecki i angielski

i porownac.

Pisze zeby kupowac z zagrranicy jako ze w Polsce wszystko bedzie wyeksploatowane i do tego nieprawidlowo serwisowane

a ten silnik tego nie znosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

https://www.louis.de/rund-ums-motorrad/bike-datenbank/honda-vf-750-f-interceptor/rc15/0302?list=d1e74a3c72022b19a76d438bacbb157e

 

0,13 ssące

0,13 wydechowe

 

Fajna stronka kiedyś była

vf750fd.com

 

nie wiem czy jeszcze działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...