Skocz do zawartości

Lidl - niedobitki akcesoriów motocyklowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dowiadywalem sie w Lidlu w Lodzi. Sytuacja wyglada tak ze towar pojawia sie co jakis czas. Zeby wiedziec dokladnie kiedy nalezy zadzwonic na infolinie Lidla i sie dowiedziec kiedy bedzie dostawa do konkretnego sklepu. malo tego. Mozna sobie zamowic co sie chce (trzeba wiedziec co) i towar dla nas przyjdzie z nastepnym mozliwym transportem. Tak mi powiedziala pracownina Lidla.

 

Dzieki JERY za info sprobuje zagaic temat w LIDLu moze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba przegapilem kask enduro ,ktory tak wychwalacie. :rolleyes: Chcialbym go kupic dla syna na male enduro.Czy ta sprzedaz jest ograniczona czasowo.

 

POZDRO

 

 

ostatnio sporo jeszcze bylo tych kaskow w lidlu na rogu dąbrowskiego i kraszewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcia moich cudów z Lidla http://bikepics.com/members/kenji/part/ (oprócz kasku agv). Posiadam jeszcze łańcuch+kłódka i blokadę tarczy, zdjęcia może podczas kolejnej edycji serialu pt. wraca student od domu.

Edytowane przez kenji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tu w UK byla taka akcja w lidlu, ale cos Angole nie wykupywali tych cudow... no ale oni to oni, ich stac na lepsze. Z tego co pamietam to byly fajne skarpety motocyklowe,mialem kupic, ale jakos mi z glowy wypadlo. Poza tym rozne kurtki, spodnie, przeciwdeszczowki, kaski itp.

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja dzisiaj właśnie oglądałem skarpetki i ocieplacze na kolana. Powiem że miałem juz brać te skarpety, ale rozmiary były takie, ze pół stopy bym musiał sobie ciachnąć żeby weszły, zobacze jeszcze w drugim, bo materiał naprawde fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znowu jest akcja motocyklowa :banghead:, tym razem w tesco (ja widzialem w tesco na kabatach). Jest wszystko, rekawice, kominiarki, pasy nerkowe, disc-locki, lancuchy, pokrowce, spraye, oleje, nawet kufry, ale ceny jakos nie powalaja. Tylko ocieplaczy na kolana nie widzialem, ale moglem przeoczyc. Mi szczegolnie spodobal sie spray do lancucha w takiej malej puszce, taki turystyczny jakby :banghead:, za 12 zl. Na pewno zmiescilby sie w schowku pod siedzeniem, tylko jakas firma no-name wiec nie wiadomo jak to by sie lancucha trzymalo. Udanych zakupow :banghead:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...