Skocz do zawartości

JAZDA KIEROWANIE


homman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chmm troche to dziwnie wychodzi jak sie człowiek na kamerce nagra.... :icon_eek:

Po prostu wyszło na to że wogule nie kręce kierownicą tylko sie pochylam. Więc probowałem ale jakoś nie daje rady... jak mam z 70 na liczniku to za holere nie skece kierownicy. Czy ja taki słaby jestem czy z moto mam coś nie tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm troche to dziwnie wychodzi jak sie człowiek na kamerce nagra.... :icon_eek:

Po prostu wyszło na to że wogule nie kręce kierownicą tylko sie pochylam. Więc probowałem ale jakoś nie daje rady... jak mam z 70 na liczniku to za holere nie skece kierownicy. Czy ja taki słaby jestem czy z moto mam coś nie tak....

 

ty - ile ty km w zyciu zrobiles na moto i co masz z fizyki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla założyciela posta spróbuj niech nawet pudzian Ci pomoże skręc kiere przy 50. Chłopie przy pomyślnych wiatrach złożysz się jak krowi placek. Albo wpadniesz w shimmy lub kiera przekręci sie za mocno i jeśli Bóg da to jeszcze polatasz. Co do skręcania to motocykle skręcają właśnie w skutek pochylania radze pogadaj z Tomkiem K. wytłumaczy CI o co chodzi dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty w ogole piszesz? Po co chcesz krecic tą kierownicą? Skreca sie robiac minimalny ruch kierownica w dodatku przeciwny do kierunku w ktory chcesz skrecic

tu jest fajny filmik o skrecaniu w druga strone :icon_eek: http://www.livevideo.com/video/Mordeth13/6...bike-count.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homman, nie wiem co wykombinowales, ale poczytaj to:

http://forum.motocyklistow.pl/Podstawy-kto...edzy-t3849.html

-glownie ptk. nr 1 Cie powinien zaciekawic. Mysle ze cos gdzies kiedys uslyszales o przeciwskrecie, ale nie wiesz w czym rzecz. Przeczytaj tekst uwaznie, powinienes zrozumiec.

btw; I dobrze, ze zapytal, za nim sobie krzywde zrobil! ;-)

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i w glowie mam jedna mysl. Zero tolerancji. Jakie to polskie. Ktos zada pytanie ale nieudolnie bo nawet nie wie o co pytac i zaraz wszyscy po takiej osobie jezdza. Przykre. Przeciez kazdy kiedys zaczynal, prawda?? No chyba ze wiekszosc wyssala wiedze z mlekiem matki ( bez obrazy). Tak naprawde tylko post rys-a jest pomocny. Nie mozna bylo tak odrazu? A podobno prawdziwi motocyklysci to jedna rodzina. Wszyscy sobie pomagaja itd. :/

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czytalem o przeciwskrencie itd. Ale nie o to mi lata.... Bo gdy ja próbuje skręcić kierownicą przy wienkszej prędkości to nie daje rady. Wienc o ile dobrze myśle to przeciwskrent nie ma na celu przekrencenia kierownicy tylko po prostu ciągnięcie za rączke tak jak pchanie nogą podnużka czy nie... Czy jednak da sie skrencić kierownicą przy 70 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czytalem o przeciwskrencie itd. Ale nie o to mi lata.... Bo gdy ja próbuje skręcić kierownicą przy wienkszej prędkości to nie daje rady. Wienc o ile dobrze myśle to przeciwskrent nie ma na celu przekrencenia kierownicy tylko po prostu ciągnięcie za rączke tak jak pchanie nogą podnużka czy nie... Czy jednak da sie skrencić kierownicą przy 70 km/h

 

Ale po ch*j?? :icon_twisted:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czytalem o przeciwskrencie itd. Ale nie o to mi lata.... Bo gdy ja próbuje skręcić kierownicą przy wienkszej prędkości to nie daje rady. Wienc o ile dobrze myśle to przeciwskrent nie ma na celu przekrencenia kierownicy tylko po prostu ciągnięcie za rączke tak jak pchanie nogą podnużka czy nie... Czy jednak da sie skrencić kierownicą przy 70 km/h

Ahahahaha ortografia mnie rozwaliła :icon_twisted: Wienksza prędkość i przekrencona kierownica to jest to co kocham :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...