Skocz do zawartości

YAMAHA R1


SNIPER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dylemat typu: czy kupić połówkę i wypić do połowy czy ćwiartkę i do dna. Moja rada jest taka. Skontaktuj się z Panem Markiem Koterskim i opowiedz mu o tym---może po twoich komicznych pomysłach zdecyduje się nakręcić kolejny film o Adasiu Miauczyńskim- tym razem z Toba w roli głównej. Zaśmiecasz forum. Ale prowokację możesz sobie zaliczyć in plus. Nawet mnie zmusiłeś do zabrania głosu chociaż post z samej natury jego treści jest debilny.

 

 

a kim Ty jesteś ze piszesz ,,nawet mnie zmusiłeś do zabrania głosu'' 3 bliźniak ? :D trojaczki.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bedzie jak mod zamknie ten temat bo robi się tutaj nieciekawie

 

a Ty SNIPER sam ludzi zmusiłeś do pisania takich postów-niestety

 

bez urazy ale niewiedze związku tematu z tym ze ktoś mnie obraza i dając mi linka na komara pisze ze to jest R1 itd... ludzie mający moto zauważyłem ze maja wysokie mniemanie o sobie i nad wyraz wierzą w swoje możliwości tylko.... życie to nie forum i nie warszawskie skrzyżowania na których na co 2 leży i placze jakiś z rozwalonym moto bo myślał ze zdarzy przed samochodem :) wiara czyni cuda ale zdrowy rozsadek to podstawa jak i szacunek w stosunku do innych piszecie o jakimś Lansss przez jakieś ogromne L może wpadnie wiec któryś ze do tego lepsze było by np BMW M3 cabrio bądź coś w tym stylu niż moto i kask kaskiem na głowie glowie a skoro zamierzam władować 60 tys w moto plus kask kombinezon itd to sprzedając nawet byle jakie autko i dokładając kasę przeznaczona na moto można było by kupić niezła furkę

 

Ostrzegało mnie kilka osób przed tym ze tu nikt nic mądrego nie napisze a każdy będzie sugerował jakieś śmieszne komarki bądź inne motorynki jako zamiennik R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi powiedz, PO CO CI TE 1000CM?? Jeżeli chcesz go zdławić o 3/4 mocy? Czym (poza mocą/pojemoscią) różni sie R1 od TZR? Stylistycznie to identyko.

 

No jeszcze momentem i nie pierdzi jak TZR :P Ale mysle ze SNIPER nie wie o tym. Moze GS 500F? Wyglada prawie jak GSXR :)

 

PS. Osobiscie uwazam, ze założycielowi chodzi o tą swiadomosc ze ma pod tyłkiem litr. A na pytanie czym jezdzi z dumą bedzie mogl odpowiedziec ze R1 :( tylko 50konną

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co sie rozpisujecie o ile nie macie najmniejszego pojęcia o zdławieniu motocykla to.... nie wiesz nie pisz a nie dość ze piszecie jakieś pierdoły to jeszcze macie do mnie pretensje paranoja

 

KONIEC TEMATU zegnam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kup sobie R1, jedź do lepszego mechaniora i niech Ci wstawi blokadę linek, kryzy na wydechu i przeprogramuje wstryki obniżając tym moc do 30-40 koni(o ile tak sie da). Tylko nie wiem jak Ty będziesz tym jeździł. Równie dobrze jakiś spec mógłby ci "ztuningować" skrzynie biegów zostawiając 1 bieg, ale i tak by ponad 100 poszła. Nie wiem wybieraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak powiem i że młody jestem ale pomijając świat gość jest pop.....

 

Ja mam virago 250 i mi mocy nie brakuje a jezdziłem wsk 125 mz 250 no i na kumplach moto tez np honda ntv cdr 500. I powiem tylko tyle życze głazu na drodze. Bo jak ty to powaznie piszesz to powodzenia dla mnie 50 KM to za duuużo a nie prawie 200. Dobra jestem młody....

 

 

A pomijając juz fakt odpowiedz otrzymałeś. Moto blokuje sie na 3 sposoby

a) elektronika ( zapłon, kąt i inne pierdoły)

b) gaźnik ( przepływ, linka, kryza, iglica, po prostu dawka paliwa )

c) spaliny

 

wiencej grzechow nie pamiętam a jak szanowny kolega chciałby zblokować kuce może dawka 1- 30 hłe hłe na oko mniej niż 50 Km nie osiągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam.. dajcie gosciowi spokoj.

przeciez jakby np. kupil GS 500 na 1 sezon, a potem go sprzedal, to moze mu juz kasy na R1 nie starczy, bo na sprzedazy Suzi straci te 500 zl :banghead:

 

wiec kupuj stary R1 i nie dygaj, wjezdzisz sie w 2 godziny w ta moc i bedzie cacy :banghead:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe..dławić R1... kolo jest oryginalny.. taki ma lot poprostu...idzie do knajpy kupuje piwo i pewnie rozcieńcza z wodą...bo za mocne...wolny kraj... albo zobaczcie na gości w Stanach jak przerabiają zx 10 albo właśnie R1... motocykle skonstruowane do szybkiego pokonywania zakrętów.... oni wpieprzają jakieś megadługie wahacze z tyłu, obniżają zawiechy i wywalają jedną tarczę z przodu...wszystko wbrew idei powstania tych motocykli... do swoich durnowatych ćwiartek.... dla mnie porażka... no ale oni chociaz koni dodają... a nasz kolega che kupić dobermana i przerobić go pudelka... też porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A pomijając juz fakt odpowiedz otrzymałeś. Moto blokuje sie na 3 sposoby

a) elektronika ( zapłon, kąt i inne pierdoły)

b) gaźnik ( przepływ, linka, kryza, iglica, po prostu dawka paliwa )

c) spaliny

 

Tyle ze R1 nie ma gaźnika a wtrysk...

 

 

Najprościej było by podjechać do zakładu zajmującego sie chiptuningiem i spytać czy umieją robić w motorach. Jeśli tak to nie będzie problemu ze zmianą parametrów bez dodatkowych przeróbek moto. Ale taka moja sugestia, kup sobie używany motor bo po pierwsze w razie paciaka nie bedziesz sie zalamywał a po drugie kazda przeróbka niesie ze sobą strate gwarancji. Nie wspominając o kosztach przeglądów w autoryzowanym serwisie które bedziesz musiał robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co sie rozpisujecie o ile nie macie najmniejszego pojęcia o zdławieniu motocykla to.... nie wiesz nie pisz a nie dość ze piszecie jakieś pierdoły to jeszcze macie do mnie pretensje paranoja

 

KONIEC TEMATU zegnam :biggrin:

 

faktem jest, ze gosc zadal konkretne pytanie, zamisat odpowiedzi spotkal sie z ocenianiem jego pobudek.

SNIPER jedz, zadzwon do dobrego serwisu Yamahy i dowiedz sie o mozliwosc zmian map wtrysku. Ew jak ktos juz radzil zainteresuj sie nowa sunia majaca w standardzie przelacznik "mocy" czyli mozliwosc jej regulacji.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdzielicie glupoty. koledze podoba sie R1 i niech sobie kupi a ze nie potrzebuje takiej mocy i dla bezpieczenstwa chce zdlawic to bardzo dobrze. idac tokiem rozumowania niektorcyh wypowiadajacych sie tutaj osob to jedynym slusznym sprzetem na ulice jest jakis turystyk. po co komu cbr,gsxr czy inny sport skoro nie wykorzysta jego mozliwosci? a jesli nie wykorzysta tzn ze nie potrzebuje wiec niech sobie kupi GS 500. gs500 dla kazdego!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

its getting hot in here.. ja jestem za snajperem.

 

RAZ: ze nie pyta 'was' o zdanie CZY zdlawic moto i jakie wybrac na pierwsze.

DWA: ze to jego wybor i

TRZY: pytanie tyczy sie jak zdlawic R1

 

a ja ..zeby nie byc goloslownym osobiscie nie mam zielonego pojecia jak najlepiej to zrobic.

 

PS: kierujac sie moimi osobistymi obserwacjami i pogladami na temat naszego polskiego narodu jestem przekonany ze jednak przebija przez powyzsze wypowiedzi delikatna zazdrosc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze bezsensowy temat zapodany najpierw na preclu a potem tutaj. Jedz do dealera Yamahy i sie zapytaj jakie sa mozliwosci dlawienia, albo kup zdlawiona z Niemiec i koniec.

Po cholere 3 strony spamu z tego robic na forum ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...