Skocz do zawartości

Ustawianie zaworow za 300zl??


ruthi7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój boże ludzie! Ja rozumiem ze na płytkach sie ciezko ustawia ze trzeba zdjac wałe to juz w ogóle ale na srubacha płacic 150zł jak wpadniesz do mnie to ci w ciagy 10 minut to zrobie a zapłacisz 50zł! Pozdro A juz najlepiej to nauczyc sie samemu to jest diecinnie proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ciągu 10min zdejmiesz zbiornik, filtr powietrza, często chłodnice, dekiel i ustawisz luz 16 zaworów i potem zdążysz to wszystko zamontować to dobry jesteś. :rolleyes: Ja za 16V w R4 na płytkach biorę 150zł i uważam że jest to bardzo niska cena. 300zł to wcale nie jest wielkie zdzierstwo, przy tym naprawdę jest kupe roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój boże ludzie! Ja rozumiem ze na płytkach sie ciezko ustawia ze trzeba zdjac wałe to juz w ogóle ale na srubacha płacic 150zł jak wpadniesz do mnie to ci w ciagy 10 minut to zrobie a zapłacisz 50zł! Pozdro A juz najlepiej to nauczyc sie samemu to jest diecinnie proste!

 

Uważaj bo wpadnę :icon_mrgreen:

 

 

Po regulacji, dwóch mechaników składało go w 15 minut, a Ty sam zrobisz w 10 minut ?

 

Pozdr.

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak w kawasaki gpz 600 za duzo zabawy nie ma! Co do r6 zgodze sie ze zanim sie graty rozbierze to troche trwa a w ogóle ustawianie na płytkach tez nie jest szybkie! Czas 10 minut był podany na oko tyle zajmuje mniej wiecej to u mnie w gpz 1000Rx a tez mam 16v tyle ze na młoteczkach! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł + płytki to jest moja cena, za 50 złociszy to mi by się nie chiało do garażu zejść, 300 zł to normalna cena dla serwisu żyjącego z napraw i regulacji. Ludzie mamy XXI wiek, kupujecie motocykle za kilkadziesiąt tysiaków i narzekacie, że trzysta złotych to dużo, wszyscy chcą żyć godnie za godne pieniądze, mechanikom też się coś od życia należy za ręce po łokcie w smarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby godzine to robil to zarabia na tym 300zl

 

jakby ktos to robil raz na tydzien, czyli poswiecal temu zajeciu 4 godziny miesiecznie to spokojnie zarobilby tyle co nauczyciel pracujacy na pelnym etacie

 

 

a ze Ci tylka sie nie chce ruszyc za 50zl do garazu, to raczej kwestia tego ze masz za duzo kasy.

osobiscie w RENOMOWANE servisy nie wierze, bo samochod nawet w salonie mi spaprali kilka razy, z czego raz z ich winy naprawa kosztowala mnie dodatkowo 2,5tys + rolka ktorej nie trzeba bylo wymieniac

 

 

 

wiec radze kupic zgrzewke, zaprosic kolege ktory sie zna i zrobic to samemu :P

 

plusy : zaoszczedzisz pieniadze; jak jestes kumaty to sie sam nauczysz to robic i bedziesz mogl na to podrywac panienki

 

 

minusy : stracisz na zgrzewke browaru (ale pewnie jednego z tego tez wypijesz) no i pobrudzisz sobie rece

 

 

 

fakt ze ja mam 2 zawory na srubkach, ale nie uwazam ze liczba zaworow komplikuje robote, jedynie ja wydluza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech piekarz piecze chlep, nauczyciel uczy, a mechanik naprawia nasze\wasze sprzęty. Chcesz być od wszystkiego to będziesz do niczego w każdej z dziedzin.

Zakup narzędzi kilka tysięcy złotych, specjalistyczny sprzęt kilkadzesiąty tysięcy złotych, wynajęcie lokalu minimum tysiąc złotych miesięcznie, nie mówiąc o innych kosztach stałych; robiąc za przysłowiową flaszkę (50 zł to dwie flaszki) inwestujący w warsztat do końca życia nie doczeka się zwrotu kapitału, nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.

10 tysięcy za metr kwadratowy mieszkania we Wrocławiu to jest przegięcie pały, a nikt nie narzeka i interes się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze Ci tylka sie nie chce ruszyc za 50zl do garazu, to raczej kwestia tego ze masz za duzo kasy

 

Ja też za tyle bym nie zrobił regulacji płytkowej, a nie powiem żebym miał nadmiar kasy.

 

Wiedza i umiejętności kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...