Skocz do zawartości

Odpalanie DR


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to wstyd i poruta, ale nie umiem odpalić DRa :/ Raz tylko mi sie ta sztuka udała, ale to zaraz po kupieniu. DR ma odpreznik, swiece maja iskre, paliwo jest. Jak to zrobic najłatwiej?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to wstyd i poruta, ale nie umiem odpalić DRa :/ Raz tylko mi sie ta sztuka udała, ale to zaraz po kupieniu. DR ma odpreznik, swiece maja iskre, paliwo jest. Jak to zrobic najłatwiej?

 

Poszukaj w przyklejonym temacie o dr 350, jest "kilka" słów o tym motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrocie...

wciskasz odpreznik, potem lekko noga naciskasz kopniak i ustawiasz tlok w gornym polozeniu (musisz to wyczuc, dosc charakterystyczne), potem z calej sily kopiesz i sluchasz jak silnik gada :icon_twisted:

 

btw

ja odpalalem dr 650 rs bez uzywania odpreznika.. fakt, ciezko jak cholera, ale jest to jak najbardziej mozliwe :biggrin:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne jest to możliwe ...tylko potem możesz trafić na ortopedie :biggrin:

Greedo pozdrowionko od EA!! :biggrin:

 

Święta racja, kopniak może odbić, jak odbija już w 350 to co dopiero w 600ce. Zanim zaczniesz próbować załuż dobrego crossowego buta. Nawet w nim przy odbiciu coś poczujesz ale nie wylądujesz "u ortopedy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja, kopniak może odbić, jak odbija już w 350 to co dopiero w 600ce. Zanim zaczniesz próbować załuż dobrego crossowego buta. Nawet w nim przy odbiciu coś poczujesz ale nie wylądujesz "u ortopedy".

 

Cześć

Moją dr-kę mam tak opanowaną, że odpalam ją w klapkach:)

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja, kopniak może odbić, jak odbija już w 350 to co dopiero w 600ce. Zanim zaczniesz próbować załuż dobrego crossowego buta. Nawet w nim przy odbiciu coś poczujesz ale nie wylądujesz "u ortopedy".

 

Powiedzial to 13latek, rozumiem ze w 600 odbija ale ja 350 bez odpreznika odpalam. Ale jezeli chcecie poczuc odbicie to sprobujdzie odpalic yz426. HAHA raz mi odbila i od tamtej pory pamietam zeby ustawic dobrze tlok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z WR nie mam żadnego problem, nie ustawialem tłoka ani nic z tych rzeczy. Może mi odbiła nózka a nawet nie wiem :]

 

pozdr.

twoja wr ma automatyczny dekompresator - zwał jak zwał, i dzięki temu jest łatwiej...

Ja swoją wr która ma manualny na początku trochę męczyłem... raz jak mi w zwykłym bucie odbiła to kilka dni czułem.

tak więc greedo, praktyka czyni mistrza, za jakiś czas będziesz odpalał szybciej niż na rozruszniku :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moją dr-kę mam tak opanowaną, że odpalam ją w klapkach:)

Gajep

 

Siemka !

 

Ja moja, ale jezorem klepiac paluchami................................................po klawiaturze. Chcialem kiedys ( na samym poczatku kiedy ja kupilem ) do Serwisu Suzuki. zalozylam nowe buty i poszedlem kopnac starter. jedno nieudane kopniecie i zelowa jak nozem rozcieta. Jak jezdze DR'a to albo buty enduro / cross albo drogie ale solidne.

 

pozdrawiam

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...