Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pierwoszow - najbliższą niedzielę (11.03)?

 

Ja jestem ok - Mirosławice też ok.

 

Jest małe ryzyko, że będę musiał wyjechać na weekend z roboty, ale shit happens :crossy: jak powiedział Maar79 - zawsze będzie tak, że ktoś z nas nie da rady dojechać.

 

Co do pogody dziś - kurcze - pojechałem do roboty puszką i przez 14 km siedem razy (!!!) chciałem wrócić po moto... aż grzech :wink: W niedziele ma być mniej słońca niż dziś i może przelotnie padać, temparatury powyżej 10C.

 

Ustawiamy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwałt kończyłem przed chwilą wymianę przewodu hamulca przedniego na Hel w met. oplcie, i już mam komplet do wyruszenia tylko brakuje mi żarówki dwużarnikowej pozycja kierunkowskaz (wersja US) która pasowała by do białego klosza, czyli musi być żółta bo teraz mam białe kierunki z przodu, ewentualnie pomaluję żarówke na pomarańczowo flamastrem. Ja powiem tak ustawmy sie na weekend jeżeli nie będzie padało a będzie zimno to zrobimy małą rundę po/wokół miasta i tyle, może będzie tak jak było dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

OK

ponieważ na każdym spotkaniu jest tak że ktoś musi zacząż proponuję więc pierwszy wypad.

Wrocław - Strzegom - Bolków - Kamienna Góra - Przełęcz Okraj - Pec pod Śnieżką (Czechy) tam obiadek i powrót Bromov - Tłumaczów - Ruda Śl - Jugów - Bielawa - Dzierżoniów - Wroclaw

 

Są chetni ?

 

a do takiej wycieczki to i ja bym sie chetnie podlaczyl cynk na pw ladna pogoda i lece

 

p.s oczywiscie chodzi o nowa rude a nie rude sl(gorny slask)

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Świdnicę,Sobótkę mijasz po lewej stronie.

Jeśli pogoda dopisze proponuje mały wypad do Zagórza Sląskiego nad zalew Bystrzycki i Zamek Grodno.Ładna traska i niezbyt forsowana. Objazd jeziora i pyszny żurek w chlebku w "Zagrodzie"-to taka knajpka z wspaniałą atmosfera, ale jeśli sa inne propozycje to tyż siur....Mój wariant ma mała wadę wokoł jeziora trzeba jechac powoli, bo drogi fatalne, ale za to widoki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pojadę na otwarcie sezonu do Torunia to się pojawię

 

Jeśli nie pojade do Torunia to też chętnie dołącze...

 

No nie ... !!! Zamiast dolnoślązaków zachęcać to Wy : "jeśli pojadę..." ..."jeśli nie pojadę..." Nagana wzrokowa :icon_rolleyes: Nie dyskutować tylko pakować sprzęty i dymać do Torunia, bo paparcie w NIP wycofam :D

Chłopaki - niestety tym razem Wam nie potowarzyszę (maluję błotnik pod Grodziskiem Mazowieckim), ale jeszcze polatamy.

Tylko proszę o informację nieco wcześniej, bo na paliwko zarabiam w okolicach siedziby Radia Maryja. Bartic i Pierwoszów zapamiętali prośbę - czy powtórzyć ? :buttrock: I mam nadzieję, że do zobaczenia w Toruniu. Miłego latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce rano nawet ładnie świeci.Tylko ten mini mrozik.Ustaliłem z Marcyśkiem że o 10 podejmiemy decyzję.Jak będzie w miarę ciepło to zdzwonimy się.Perak 250 jest na spadowcu (Sobótka)i czeka na sygnał.Na wszelki słuczaj podam nr.tel.dla innych kolegów.605049655.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...