Skocz do zawartości

To my motocykliści


jacek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Nie rozumiem tylko dlaczego tytulujesz ,

 

- to my motocyklisci

 

Ja w przeciwienstwie do Ciebie po spozyciu nie jezdze. Bez uprewnien tez nie.

 

pozdrawiam

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he :banghead:
Kierowca miał we krwi 0,22 promila alkoholu. W tym samym dniu patrol policji zatrzymał podczas kontroli 52-letniego kierowcę samochodu marki Renault 19. Był także pod wpływem alkoholu – 2,4 promila we krwi.

 

W dniu 20.02 Jastrzębscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Jastrzębia. Znaleziono przy nim 0,6 gram marihuany. Funkcjonariusze z sekcji kryminalnej zatrzymali trzech nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. W dniu 19.02 kierującego samochodem marki Fiat Tipo, 41-letniego mieszkańca Jastrzębia – 2,23 promila alkoholi we krwi a w dniu 20.02 dwóch rowerzystów – jednego na ulicy Mazowieckiej a drugiego na Świerczewskiego, po 1.34 i 1.95 promila alkoholu we krwi

- Qrwa wygląda na to że w tym Jastrzębiu ZDROJU :D wszyscy są permanentnie najebani :icon_biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ty, ja tam nie smigam bez prawka po pijaku potracajac przechodniow. Z reszta co za sensacja? Napisali tez o 2 kierowcach samochodow, to znaczy, ze samochodziarze to dwa razy gorsi bandyci niz motocyklisci?

 

Żle zrozumieliście mój temat. ;) Wcale nie popieram takiego zachowania. :banghead: Chodzi mi o to, że przez takich gości jeżdżących bez prawka, po pijaku, jesteśmy w sumie traktowani jako jedno, czyli motocykliści. Temat dałem, co by się najpierw zastanowić zanim ktoś wsiądzie na moto w stanie wskazującym, czy bez prawka, bo czy tak nie będzie, że powiedzą - znowu jakiś pijany wariat motocyklista zabił człowieka.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo uogólnia, my nie. To nie był żaden motocyklista. Tylko totalny kretyn

on równie dobrze na rowerze mógł siedzieć ostatnio mijałem przyjemniaczka na rowerze w staeni wskazującym NA DRODZE EKSPRESOWEJ jechał pasem dla samochodów... nie mam pytań w Polsce potrzeba zmiany mentalności totalnej nie tylko w kwestii moturzystów my sobie jakoś damy radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego piszesz że to MY? Nie uważam, że każdy oszołom na motocyklu to motonita. Oprócz sprzęta trzeba mieć jeszcze serce do motocykli i stylu z nimi związanego.

Owszem, dla kogoś z zewnątrz po takich "pokazach" każdy jeżdżący na 2oo to wariat na motórze, ale NASZA rola w tym, żeby swoim zachowaniem na drodze pokazać, że prawdziwy motocyklista to normalny człowiek.

Ja przynajmniej zazwyczaj spotykam na drodze ludzi, dla których motocykl to nie tylko maszynka do przemieszczania się, a przypadki jak opisany w linku należą raczej do incydentów i nie należy uogólniać na całą społeczność motocyklową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...