Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śruba ta znajduje się pod gaźnikiem,przy oryginalnym filtrze ciężko tam się dostać

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

WITAM ZAKUPIŁEM ROAD STARA 1600 I OD PEWNEGO CZASU PODCZAS JAZDY NA ZIMNYM SILNIKU PODCZAS WDUSZENIA SPRZĘGŁA I SPUSZCZENIA GAZU SŁYCHAĆ TAKIE PUFANIE W TŁUMIKI JEST TO NA BARDZO NISKICH OBROTACH NIE SŁYCHAĆ TEGO JAK MOTOR STOI TYLKO JAK JEDZIE JAK SIĘ ROZGRZEJE JEST OK TZN SŁYCHAĆ DUŻO SŁABIEJ SAM NIEWIEM CO TO JEST GDYBY KTOŚ SIĘ Z TYM SPOTKAŁ PROSZĘ PISAĆ A JESZCZE JEDNO TŁUMIKI MAM COBRY

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prądu brak. Często pewnie nie jeździsz?

 

hmm.. tak ale dziwne że gdy rano odpaliłem i przejechałem trasę było git a gdy po paru godzinach chciałem odpalić nic ? sprawdziłem ako naładowałem i nic ?

 

Wiecie może gdzie znajduje się rozrusznik w road star 1600 (2003 r nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to wersja silverado)

Edytowane przez maciek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dawno tutaj nikt nie zagladal ... a szkoda :dry:

Napisze wiec ja tutaj poniewaz .... tak sie stalo ze Klub w ktorym jestem to mozna smiało powiedziec .. dziecko tego forum wiec i miejsce bedzie odpowiednie.

Zapraszam wiec zatem wszystkich posiadaczy motocykli Yamaha Wild/Road Star na miedzynarodowy zlot organizowany przez Nasz Klub WRS Brotherhood !!!!

 

Info tutaj:

http://www.wildstartreffen2014.pl/

 

Jestesmy takze na twarzo-książce :biggrin:

https://www.facebook.com/events/408638079253347/?source=1

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam od niedawna jestem posiadaczem road stara z 2002r puki co dużo nim nie jeździłem ale coś mi jakby lekko stukało w silniku z lewej strony, jadąc na niziutkich obrotach (obojętnie jakim biegiem) na wyższych cisza, najbardziej to słychać jak próbuję ruszyć pod dużym obciążeniem. Pytanie: czy to normalne?

Przerabiałem różne fora i ogólnie piszą że standardowo w tych silnikach słychać zawory ale tutaj dźwięk dobiega z dołu silnika (jakby na wale korbowym) Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem road stara z 2002r puki co dużo nim nie jeździłem ale coś mi jakby lekko stukało w silniku z lewej strony, jadąc na niziutkich obrotach (obojętnie jakim biegiem) na wyższych cisza, najbardziej to słychać jak próbuję ruszyć pod dużym obciążeniem. Gdzieś wyczytałem że spowodowane to może być zbyt wysokim stanem oleju... dla próby upuściłem go tak do dolnego stanu i zero różnicy. Pytanie: czy to normalne?

Przerabiałem różne fora i ogólnie piszą że standardowo w tych silnikach słychać zawory ale tutaj dźwięk dobiega z dołu silnika (jakby na wale korbowym) Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich .

Mam naimie kazik i jestem szczensliwym posiadaczem Yamahy Road star 1700 z rocznika 2007. motocykl piękny a le z tym szczęsciem jest słabo kupiłem go w tamtym roku ( 2014 ) i tak naprawde nie pojezdziłem nim z jakimś zadowoleniem.

 

problem polega na tym że motocykl nie zbiera się do jazdy w tępie spacerowym jedzie dobrze czyli tak do 60 km potem

 

pręży się jakby jeden cylinder przestawał pracować .jakby świece nie pracowały świece zmieniałem już kilka razy nie pomaga

 

dałem motor do serwisu ( wrocław ) teraz jest tak że delikatnie dodaje gazu jedzie nawet 150 ale dalej się pręży przy zbyt szybkim otwarciu manetki .no i zaczoł kopcić i śmierdzi paliwo a co gorsze pali kominy zaczyna sinieć od temperatury

 

myśle że trzeba zrobić regulacje gaznika

 

motocykl ma 2 cylindry pojemność 1700 jeden gaznik ( nie na wtrysku ) zna ktoś kogoś kto pomugłby mi z tym nieważne gdzie mieszka ale ważne by miał czas i się znał

 

 

muj telefon 667195500

 

post-81746-0-12944100-1433577651.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...