Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.chciałem powrucić do tematu który sie tu juz przewijał,Od niedawna jestem posiadaczem Road Stara 1700 z 2005 roku.Po sezonie chce przy nim troszke pogrzebac.Może mi ktos powiedziec jak sie pozbyc ostatniej sekcji tłumików?

Może ktos ma jakies zdjecia albo filmik?

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszyscy [albo prawie wszyscy] posiadacze Wild Road Starów przenieśli się na forum poświęcone tylko tym maszynom.

http://www.yamaha-roadstar.pl/ .Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.Jeśli chodzi o wyprucie tłumików to prosta sprawa,wiercisz w denkach kilka otworów tak żeby się połączyły potem wyrywasz tylną ściankę wraz z rurką idącą w głąb tłumika.Krawędź otworu frezujesz na gładko i tłumik gotowy.Z obydwoma robisz tak samo.Dźwięk jest zadowalający,ale większość jednak zmienia na inne,więc nie wiem czy jest sens niszczyć oryginał.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za odpowiedz.Czemu chcę "wyrywać" z oryginału?Czytałem na forum,na 6 stronie czyli na poczatku jej powstania ze takie bez ostatniej sekcji sie sprawdzaja a szczerze mówiąc moje moto to golas i na przyszły sezon wolał bym go troche ubrac w szybe,gmole,lihgt bary a dopiero w kolejnym sezonie powalcze z tłumikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz golasa do duze pole do popisu na ubieranie go :buttrock:

A wydechow nie "pruj" tylko kup dedykowane "puste" a oryginaly zostaw lub sprzedaj :crossy:

Jakbys chcial cos z gratow do ubierania to wal do mnie smialo. Zostalo mi sporo z mojego do sprzedazy:

szyba duza z mocowaniami, kufry ze stelazami cwiekowane duze mocowana na szybkozlacze, oparcie pasazera + bagaznik z duzym kufrem, podnozki pasazerai kilka innych drobiazgow

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tłumiki juz zaczałem "pruć" bo ponawiercałem otwory wiec juz dokończe.Jakimiś dodatkami pewnie bede zainteresowany.

Szyba wlaśnie płynie do mie ze stanów,kufry już kupiłem a oparcie pasażera było.Na razie musze przystopowac z powodu kasy ale do następnego sezony zamierzam dołożyć jeszcze light bary,deflektory i obowiązkowo gmole.Podnóżki pasażera masz podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawaj pytania tam gdzie trzeba a nie walisz jak popadnie.

Masz techniczny konkretny problem, zaloz nowy temat i spokojnie poczekaj. :notworthy:

Tak samo w powitalni,kazdy wita sie w swoim temacie a nie dopisuje sie do innych :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich kolegów

od niedawna jestem posiadaczem Yamahy Road Star 1700 Silverado i dopadł mnie pierwszy pech, pękł mi gumowy króciec dolotowy który łączy cylindry i do niego przykręca sie gaźnik. Może wiecie gdzie można kupić, ewentualnie ktoś ma taki króciec??

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał roadstara 1700 i z tego co zauważyłem merda on tylnym błotnikiem jak kundel ogonem na widok rasowej suczki. Kwestia czasu kiedy błotnik pęknie. Ktoś to jakoś rozwiązał?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci merda ...

Jak ma na gazniku to mozesz ciut obroty zwiekszyc albo .... sie do tego przyzwyczaic :biggrin:

Mozna jeszcze ale to juz wieksza zabawa, zdjec blotnik i wspawac mu wzmocnienia od spodu.

 

http://www.yamaha-roadstar.pl/index.php tu zapraszam do krainy wiedzy :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękały błotniki w 1600 w pierwszych rocznikach.W 1700 już tego nie było,przynajmniej nie znam takiego przypadku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...