Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poszło

Dzięki za zdjęcia.

Piękne te Twoje maszyny :)

 

Dopatrzyłem się że u mnie po prostu nie ma trzeciej śruby tak jak u ciebie. Jest miejsce ale puste bez dziury i śrubki.

Zastanawiam się tylko czemu, morze tak fabryka dała albo coś było zmienione po drodze.

Mój to road a Twój wild star, wiem że to to samo ale morze dlatego taka mała różnica w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i mam pytanie odnośnie filtra hyper- charger w road starze 1700. Zamierzam zakupic takie moto i ciekaw jestem jak spisują się filtry tego typu np. w czasie deszczu, spalanie, czy są bardziej kłopotliwe od tradycyjnych? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie road stara 1700 2006 rok

Z góry dzięki za uwag i sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki filtr w Road Starze 1600,deszcz nie straszny,a obsługa bezproblemowa.Nie wolno tylko tego filtra przedmuchiwać.Myć,suszyć i oliwić raz do roku wystarczy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy któryś z was podnosił zawieszenie w swoim RS?

Planuję zrobić coś takiego przy swoim ale nie wiem jeszcze jak to się robi i czy nie będzie z tego tytułu jakiś negatywnych skutków itp.

W pełnym ubranku warze coś ok. 140 kg i nieraz zdarza mi się przytrzeć o jakiś próg zwalniający lub nierówność na drodze, nawet przy minimalnych prędkościach.

Nie mówię już o jeździe z plecakiem, wtedy jest jeszcze gorzej.

Z góry dzięki za wszelkie porady i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosic ?

Hmmmm ... wiekszosc obniza aby bardziej błotnik lezał na oponie ale ...

Jedyna opcja to zmienic ustawienia sprezyny w zawieszeniu pod rama lub ... wymienic cały na inny, sa dostepne hydrauliczne z regulacja ale drogie

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, większość obniża i jest o tym trochę w sieci. Dla mnie ze względów praktycznych właściwsze będzie podniesienie, chociaż minimalne.

Każdy zgrzyt o asfalt przeżywam bardziej niż moje moto :)

Opcja z hydrauliką odpada, zbyt droga.

Czy jeżeli pogrzebie przy sprężynie to oprócz tego będzie trzeba poprawić coś jeszcze, np. naciąg pasa lub coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cisza tu straszliwa. Stare pytanie powraca, ostatnie jazdy na koniec sezonu 2016 i niestety mój RS 1700 dostał apetytu na poziomie 9 litrów. Zdemontowałem filtr powietrza fakt, że trochę zasyfiony, ale chyba nie spowodowałby takiego spalania. Jakieś rady od kolegów ?
Forum RS nie chodzi nie wiadomo gdzie pytać :banghead:

Edytowane przez waldas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mój RS 1700 dostał apetytu na poziomie 9 litrów. Zdemontowałem filtr powietrza fakt, że trochę zasyfiony, ale chyba nie spowodowałby takiego spalania. Jakieś rady od kolegów ?

Forum RS nie chodzi nie wiadomo gdzie pytać :banghead:

 

Moze cos w gazniku sie zjeb*** ...

Sprawdzałes ? a filtr powietrza jak zasyfiony to tez zle.

Fakt, forum wrs nie chodzi ... nie wiadomo o co kaman :huh:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...