Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu toć ja nie mówię, ze bezpodtstawnie... Tyle tylko, że moto nie zostało naprawione...

I tu powstaje problem.... Przeregulowanie gaźnika nie dało nic... Postaw się troszkę w mojej stytuacji. Jedziesz do serwisu, zostawiasz swoją kruszynke żeby ją naprawiono. Odbierasz, ma być cacy. Płacisz a okazuje się, że jest jak było... Ba nawet gorzej... Nie nasuwa Ci się więc pytanie za co??? Taka głupia sytuacja. Przyjeliście mnie bez kolejki, Mariusz nawalczył się kilka dni, jednak nic nie naprawił... Do tego policzyliście mi rozsądnie, nawet bardzo jednak... Widzisz ja też inaczej bym się czuł jak byście powiedzieli dwa razy tyle a moto by działało. Był bym poprostu szczęsliwy, że moto naprwione a że cena jaka by była nie miałbym żadnego ale... jak by nie patrzeć tydzień walki. Teraz autentycznie nie chcę go wstawiać z jednego powodu. Zostawię, walka znów bedzie trwała kilka dni. Moto zacznie działać przez kilka godzin dobrze, oddacie ja zapłacę znów garść monet a po dwóch dniach zacznie zdychać i co wtedy? Sprawdziliście mi, cewki, moduł, przeregulowaliście gaźnik i tak zostanie. Dalej będe walczył sam, na pewno dzięki temu więcej się nauczę i Wildek stanie się dla mnie bardziej przyjazny... W końcu sam wiesz jak jest. Rozbierałeś swojego. Teraz wiesz, co w nim masz i czujesz sie pewniej :biggrin: Mariusz dał mi kilka wskazówek jak regulować gaźnik i jak zacznie znowu źle działać a czujniki będą dawały prawidłowe wskazania będę starał się zmieniać regulacje choć teraz już wątpię żeby coś pomogły.

Nie wierzyłem i nie uwierzę w to, że zmiany temperatury moga mieć taki wpływ na niego. Nie tylko ja mam puste wydechy i zmieniane dysze... W takeij sytuacje Twój też by głupiał przy zmianie pogody. Do tego w zeszłym roku czy było zimno czy nie ba nawet zimą jak go przepalałem takich objawów nie było...

 

w piątek testowałem czujnik dwa razy (mielisy podejźenie, że jeden z kabli w mierniku nie kontaktuje okazało się jednak, że był ok). Raz nie dawał żadnych odczytów, później znów wzorcowe (rozpiąłem, poruszałem kablami, popsikałem wszystkie złacza siuwaxem na lepsze przewodnictwo prądu).... Po badaniu do dzisiaj moto działa genialnie (zobaczymy ile czasu)... W weekend byłem nim w Gdańsku i jak narazie działa pięknie.... Jak zacznie znowu zdychać sprawdzę go nawet na srodku drogi jak będe musiał. Bede miał jasność czy pada, czy może traci gdzieś na kablach kontakt z modułem....

W weekend jeszcze sprawdzę stan czujnika położenia wału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie w związku z budową garażu dla Waldka jestem trochę finansowo wypruty (chociaż na szybę starczyło :biggrin: ) ale chodzi mi już po głowie, żeby zmienić moją kozowatą kierę. Podoba mi się coś takiego:

 

http://www.virago.com.pl/album_pic.php?pic_id=2035

 

Ma ktoś z Was może podobną kierownicę u siebie? Chodzi mi głównie o wygodę podróżowania i czy nie trzeba zmieniać linek na dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...

Czy byłby ktoś z Krakowa lub bliskich jego okolic, u kogo mogłbym obejrzec dokladnie Wild Stara 1600, siąśc na maszynie...? Bardzo chętnie przewiózłbym sie także tą maszyną, dla pewnosci zakupu tego modelu ,ale to już jak wiadomo nie jest na siłe- wiadomo czemu... :bigrazz:

Jeszcze jedno pytanko... Trafia mi się w stanie salonowym Drag Star 1100, tylko boje sie,że jak jezdzilem Intruderami 1400 i 1500, to 1100 bedzie stanowczo za mało, tym bardziej,że przymierzalem sie do 1600... Może ktoś ma za sobą takie porównanie...?

Przepraszam, bo chyba powinienem te pytania zadawac w innym miejscu, ale z tego co widzę, tutaj dośc czesto ktoś zagląda... A to moje ostatnie "marudzenie" w tym miejscu... :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj. Wildek to Wildek i żadne inne nie wchodza w grę :buttrock:

 

1100 jest niewiele większy od 650. Jak masz możliwość kupienia Wildka to nawet się nie zastanawiaj :buttrock:

 

Wprawdzie w związku z budową garażu dla Waldka jestem trochę finansowo wypruty (chociaż na szybę starczyło :biggrin: ) ale chodzi mi już po głowie, żeby zmienić moją kozowatą kierę. Podoba mi się coś takiego:

 

http://www.virago.com.pl/album_pic.php?pic_id=2035

 

Ma ktoś z Was może podobną kierownicę u siebie? Chodzi mi głównie o wygodę podróżowania i czy nie trzeba zmieniać linek na dłuższe.

 

Ja mam bardzo szeroką kierownice. Tego obrazka z linka nie moge bejżeć. Wywala mi jakis brak uprawnień... Linek nie zmieniałęm ale od sprzxęgła musiałęm wyjąć z tego mocowania prz pułce dolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szeroką na coś ok 100cm kierę do sprzedania.Firmy Lukas.Tego linka też nie mogę otworzyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzicie mi dlaczego mi sie zbiornik zapowietrzyl wnioskuje ze sie odpowietrznik zatkal.gdzie jest odpowietrznik oglądnolem korek wlewu kilka razy z kazdej strony i nie moge znajsc.jechalem autostrada i motor zgasl.niechcial zapalic.jak otworzylem zbiornik sykneło powietrze i zaczela pomka paliwa brzeczec.i zapalil.

 

gdzie znajdyje jakas pradnic w roadstarze mam podejrzenia ze nie dzial za dobtrze bo rozladowywuje mi nowa baterie.moze bateria jest do d...py, sprawdzalem zwarcia na kablach raczej nie mam.jak sprawdzic czy Laduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrznik baku jest pod konsolą.Musisz odkręcić konsolę i tam znajdziesz wężyk odpowietrznika.Trzeba go zdjąć i spróbować go przedmuchać.Ładowanie sprawdź na akumulatorze miernikiem na pracującym silniku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was za linka. Faktycznie odnosi się do Forum Virago i żeby go obejrzeć trzeba być tam zarejestrowanym. Jak znajdę jakieś foty ogólnie dostępne to wkleję i wrócę do tematu.

 

Przy moich krótkich łapach 100 cm będzie za dużo. W tej chwili rozstaw manetek mam na ok. 80 cm więc optymalne dla mnie byłoby około 90. Wtedy wygodnie będę siedział i bezproblemowo skręcał.

Poszukam innych zdjęć ogólnodostepnych i wrócę do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krótkie łapki jest jeden sposób.Naciągnąć je, czyli szybko pojeździć bez szyby.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze akumulator zdechł.poniewaz jesli by prądnica nie ładowała to bez prądu bym nie pojechal nigdzie.a ja zrobiłem 220 km a motocykl przed drogą odpaliłem na kablach od samochodu bo bateria była detka i po takiej drodze pozniej zapalil po ponownej prubie rozruchu juz nie.dzis sprawde miernikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stary lub miernej jakości to go od razu do śmietnika.Kup nowy porządny,choć taki nie jest tani.Ale to w przyszłości wyjdzie na dobre.

 

Marek73 tu mam zdjęcie z tą szeroką kierą,ale szyba też jest szeroka ok 70cm.Prałat jedzie obok z oryginalną. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl...es/img_5062.jpg .

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba w Łodzi firma Junak. Facet robi kierownice. W miarę tanio i solidnie. Sam w tym roku u niego kupiłem na moto bazarze w Wawie. Robi rózne rozmiary, kształty i co najważniesjze zrobi Ci według twojego wzoru.

 

 

 

Marek73 tu mam zdjęcie z tą szeroką kierą,ale szyba też jest szeroka ok 70cm.Prałat jedzie obok z oryginalną. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl...es/img_5062.jpg .

 

Chłopaki gdzie kupiliście takie spodnie??? Wyglądają jak by ich nie byoło, mają ochraniacze??? :icon_razz:

Moja jest chyba jeszcze szersza. Muszę ją zmierzyć. Zaraz wracam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...