Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

była w trakcie lekkiej konserwacji :) ale juz jest ok mozna wchodzić tak wiec chłopaki zapraszam na www.yamaha-roadstar.pl :)

Super sprawa z tą stroną.

Uważam, że formuła jednego wątku Wild /Road Star Company ma pewne wady. Przeglądanie 165 stron jest mało wygodne i pewne tematy poruszane są po kilka razy, a pewne nigdy nie znalazły odpowiedzi.

Jeżeli na nowej stronie będzie rządził tematyczny podział, to może się stać bardziej przydatna z czasem.

Ja się rejestruję, ale coś nie mogę dostać linka aktwacyjnegi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka strona dla Drag Starów - i widzę, że radzi sobie nieźle. RS/WS - owa też wypali. Faktycznie jeden wątek poświęcony maszynie to stanowczo za mało. Trudno jest odfiltrować niepotrzebne w danej chwili informacje.

 

Tylko czemu dopiero teraz, jak już się przesiadłem z RS'a? :banghead:

 

Trzymam kciuki za powodzenie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu dopiero teraz, jak już się przesiadłem z RS'a? :banghead:

 

Zawsze mozesz wrocic do ..... lepszego :buttrock: :icon_mrgreen:

ps. bedziesz, jestes dzisiaj w pracy na moto ? wybieram sie do Centrum kolo 16 i pewnie stane tam gdzie sie spotkalismy ... :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze stroną znakomity tylko coś na razie nie wszystko działa i mam trudności z rejestracją i logowaniem.

Forum dragstara ma się dobrze ,sam jestem użytkownikiem choć teraz mam wildka ale miał być drag :icon_biggrin:

Szczerze mówiąc ciężko o informacje konkretne, dotyczące eksploatacji i zagadnień technicznych Wildka.

Jeszcze w języku angielskim jest tego sporo ale po polsku zostają tylko fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu strony www

 

Co powiecie na kilkugodzinny wypad niedzielny do Kazimierza lub Sandomierza?? 7-ką rewelacyjnie się leci...

 

Ja się wstępnie na jutro szykowałem. Niedziela dla żony i dzieciaków :) Ale jak pogoda jutro nie dopisze, to może...

 

majkel - dzisiaj niestety katamaranem. Sprawy służbowe mnie zmusiły. Ale daj dzwonka jak będziesz - wyskoczę na jakąś Colę.

 

Zawsze mozesz wrocic do ..... lepszego :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Jakoś się już przyzwyczaiłem do HD :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie Grzechu - Piter i Wykrzyknik :) - lece badac temat :lalag:

Torturo, jak się mają sprawy z bagażnikiem? Wczoraj przypomniałem sobie jeszcze o firmie Motoroni, która też oferuje bagażniki do waldków. Wyglądają na mocowane do oparcia, ale nie mam jeszcze pewności, czy chodzi o oryginalny sissybar, czy przez nich oferowany... Wzornictwo może nie powala na kolana, ale wygląda praktycznie.

 

P.S. ZALECAM POWRÓT DO TEMATU MOTOCYKLA!!! DYSKUSJE NA TEMAT NOWEJ STRONKI POWINNY SIĘ ODBYWAĆ NA TEJŻE :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze wszystkim ostanio przegladając z nudy you tuba natrafiłem na ciekawe filmiki jezeli kogoś interesuje jak rozkreca sie silnik wild road stara to poniżej dodaje 3 linki jak to zrobic . ps jestem pod wielkim wrazeniem jak to gosciowy sprawnie poszło w niecałe 20 min :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Road Star poszedł w dobre ręce. Będzie teraz huczał na Zagłębiu w Dąbrowie Górniczej. Machnijcie łapką koledze Rafałowi jak go zobaczycie - miły gość.

 

 

Oj że też się tej piękności pozbyłeś :/ Gdybym wcześniej nie kupił swojego to może bym się skusił na twojego...

 

A co to za drag1100??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange3 jak mogłeś... Nie zdążyłem Ci go popsuć :bigrazz: Tak liczyłem ,ze jeszcze Ci go porozkręcam....

To jeszcze jestem w stanie c iwybaczyć, ale to , że kupiłes tego klekota... Matko przeciez to się kupy nie trzyma... silnik lata w ramie jak paralityk, klekocze jak bezzębny dziadzio... Feee jak mogłeś :icon_twisted:

A tak całkiem poważnie gratulacje, że znalazłes tak szybko kupca. Ja Draga sprzedawałem kilka miechów a dałem mega okazyjną cenę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...