Skocz do zawartości

MOTOCYKL EXPO 2007!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że w porównaniu do Motor Bike Show Poland 2007 to MOTOCYKL EXPO 2007 było fajnie zorganizowane, dużo przestrzeni, fajne sprzęty (REPSOL - marzenie... :biggrin: ). Wiadomo, że jeśli porównamy te targi do imprez w innych krajach (nie tylko na zachodzie) to wieje nudą i miernotą ale tak jak wspomniałem, w porównaniu do Torwaru było nieźle...

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że w porównaniu do Motor Bike Show Poland 2007 to MOTOCYKL EXPO 2007 było fajnie zorganizowane

Też mam takie odczucia. Uważam, że organizatorzy Motocykl Expo stanęli na wysokości zadania. Spisali się może nie na 6, ale na 5 na pewno (dla malkontentów: na 4+ :crossy: ). Dużo więcej pojazdów i - co najważniejsze - akcesoriów niż na Torwarze. :icon_mrgreen: Wreszcie można było poprzebierać w ciuchach, kaskach, butach itp. niczym w ulęgałkach.

Hostessy... hm... niczego sobie. :P

A że za wjazd i parking trzeba było zapłacić trochę więcej? Cóż, powoli równamy z cenami do poziomu zachodnioeuropejskiego.

 

Niewykluczone, że jutro ponownie wybiorę się na Expo - pomacać, poprzymierzać i może wreszcie coś kupić.

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do tych co byli lub będą: róbcie i podzielcie się zdjęciami!

Noł problem ;P Ale z powodu ich ogromnej ilości potrwa to parę dni :notworthy:

 

Byłem zobaczyłem i zdjęć narobiłem. [... ] Chętnie sie podzielę fotkami tylko jak?? mam ponad 1GB fotek.

No ja mam podobną ilość ;)

 

A ogólnie wrażenia pozytywne :icon_mrgreen: Myślę że warto było zrobić te 700 km. Mimo że jechałam w ciemno, zupełnie nie znając Warszawy i zanim trafiłam na Prądzyńskiego zdąrzyłam się z dwa razy zgubić.

Ale opłacało się zwłaszcza dla Hondy Repsola, na której nawet udało mi się usiąść i zrobić sobie fotę. (dzięki dla motonity który ją zrobił, a nawet nie wiem jak ma na imie) :crossy:

Pierwszy raz byłam zarówno w Warszawie jak i na MotoExpo i wiem,że nie ostatni :P

 

Pozdrawiam:)

Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noł problem ;P Ale z powodu ich ogromnej ilości potrwa to parę dni :bigrazz:

 

No ja mam podobną ilość :bigrazz:

 

A ogólnie wrażenia pozytywne :banghead: Myślę że warto było zrobić te 700 km. Mimo że jechałam w ciemno, zupełnie nie znając Warszawy i zanim trafiłam na Prądzyńskiego zdąrzyłam się z dwa razy zgubić.

Ale opłacało się zwłaszcza dla Hondy Repsola, na której nawet udało mi się usiąść i zrobić sobie fotę. (dzięki dla motonity który ją zrobił, a nawet nie wiem jak ma na imie) :banghead:

Pierwszy raz byłam zarówno w Warszawie jak i na MotoExpo i wiem,że nie ostatni :(

 

Pozdrawiam:)

 

 

Nie ma za co. Mam nadzieję,że foty wyszły ładne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można było zobaczyć fajne customowe motocykle (mój typ nr 4)

czego dobry lakier nie robi z motocykla :bigrazz: pozdr.

 

Lakier jak lakier, pod niektórymi plama oleju była. Oponki wypastowane chyba nigdy asfaltu nie widziały :banghead:

 

To co stało jako te szołbajki to w większosci straszna kupa :( . Najgorsza była ta trajka po prostu koszmar. No i jakies wydumane konstrukcje z przykreconym silnikiem Harleya. większość sprawiała wrażenie zrobionych z jednego szablonu.Bardzo ładny custom stał na stoisku Harley Riders taki biały, prosty w formie moim zdaniem zajebisty :bigrazz: .

 

A hostessy rzeczywiście coś by tam wybrał :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można było zobaczyć fajne customowe motocykle (mój typ nr 4)

czego dobry lakier nie robi z motocykla ;) pozdr.

 

 

Maverik to chyba nie tylko lakier był dobry cały motocykl robił piorunujące wrażenie, dla mnie bomba.

A ten twój fzx to ten z tylną lampą diodową w kształcie napisu fzx?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szczególne zamówienie?

nie byłem i nie będę więc każda fotka będzie dla mnie interesująca (i dla innych którzy nie byli pewnie też) a co do ilości to można przecież na raty wrzucać na jakiś serwer typu rapidshare.de czy badongo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverik to chyba nie tylko lakier był dobry cały motocykl robił piorunujące wrażenie, dla mnie bomba.

A ten twój fzx to ten z tylną lampą diodową w kształcie napisu fzx?

pozdrawiam

 

dla mnie najlepiej wykonany (idelanie wygladzone wszystkie spawy, laczenia, najlepsze malowanie) jest 4y i 11ka, i to jeden z nich powinien wygrac, a lampa tak, w moim, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...