Skocz do zawartości

Magiczne tabletki do paliwa...


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze bardzo dobre jest obszycie siedzenia pluszopodobnym materialem -> jakies +5KM, ubranie ortalionowego dresu okolo 2KM, oraz zapuszczenie wasow +2KM, jednak jezeli to wszystko na raz zrobisz to jest bonusowo 4KM i spalanie o 30% sie zmniejsza

Panowie!

a zapomnieliscie o naklejce diabła z kolektorami? wszak to 15 KM więcej!

do tego jeszcze Sony Bass, lub Nike i kolejne 6 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie możemy jeszcze zastosować mega super extra zajebisty system wieś audio. Podczas sluchania muzy na maxa są tak wyj**ane nasy że fura się odrywa od ziemi więc zmiejszamy opór który powodują kręcące się koła, jak na moje oko nie ma ch*j żeby 3KM to nie dodało :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie możemy jeszcze zastosować mega super extra zajebisty system wieś audio. Podczas sluchania muzy na maxa są tak wyj**ane nasy że fura się odrywa od ziemi więc zmiejszamy opór który powodują kręcące się koła, jak na moje oko nie ma ch*j żeby 3KM to nie dodało :icon_twisted:

Dobre :clap:

Ja jednak wezmę jakąś tabletkę bo od czytania niektórych postów łeb mnie napierdala :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :icon_evil:

Ja jednak wezmę jakąś tabletkę bo od czytania niektórych postów łeb mnie napierdala :icon_mrgreen:

 

 

siemka !

 

Mam nadzieje, ze jak wezmiesz to przestanie, ja sie dobrze ubawilem o malo monitiora nie oplulem... a swoja droga to jak bardzo naiwnym trzeba byc ....

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...

ale czytałem komentarze tego gostka i widze ze wszyscy są zadowoleni, bo im mniej pali itd,

Albo to tak jest jak z moim dziadkiem, bral kiedys tabletki po ktorych przestawała go noga boleć, a sie okazało że to było do biegunki, moze te piguły bardziej działąją na ludzka świadomośc a nie na silnik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze te piguły bardziej działąją na ludzka świadomośc a nie na silnik....

 

zawsze tak jest. zauwaz, ze jak ktos cos zrobi pierwszy raz przy moto, to nawet jesli osiagi spadna, to i tak powie ze lepiej mu idzie.

 

tak samo bylo u mnie za czasow rometa. jako, ze zawsze lubilem kombinowac na wlasna reke, sam zbudowalem magnetyzer paliwa z magnesow od silniczka z samochodu na pilota. efekt jak w morde strzelil, moc z 3,5 na 2 konie, spalanie z 4 na 5 litrow:D:D:D takze warto sie bawic w takie rzeczy.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naiwynch ludzi nie należe i raczej nie wierzę w magnetyzery, jonizatory, magiczne kamienie i inne bajery mające za zadanie wzbogacać paliwo i zmniejszająceg jego zużycie.

 

Ale ostatnio rozmawiałem ze znajomym, który dużo jeździ autem (około 1 - 1,5 tys km na tydzień) i oznajmił mi że z ciekawości kupił takie tabletki w celu sprawdzenia czy to coś daje czy może to tylko ściema.

Po przejechaniu około 2 tys km, stwierdził sprawdzajac faktury z poprzedniego miesiąca ze autentycznie poszło mu mniej kasy na benzynkę, pozatym oznajmił że auto płynniej chodzi i jakoś tak lepiej przyśpiesza.

Czy ktos z was może to już sprawdził, czy to na serio coś daje i czy nie wpływan negatywnie na silnik i jego stan techniczny ?????????

Magiczne tabletki do paliwa

Ja słyszałem o takich tabletkach,wiagra się nazywają czy jakoś tak.Jak się dużo jeżdzi i spotka przy trasie panienkę to prawa noga jest lżejsza.Wtedy auto trochę mniej pali :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że to oszustwo, jeśli sprzedaje sie leki ludziom, które nie leczą np. chrząstki rekina, to tym bardziej można placebo do pojazdów. Nikt nie będzie badał byle nie szkodziło. Sprzedaż bezpośrednia, utajony skład, cudowny składnik - teflon (na teflonie była oparta wiekszość przekrętów w USA), brak telefonu firmy, niska szkodliwosć społeczna czynu - 2 zł - to objawy typowego oszustwa. Ja bym to ścigał prokuraturą, no ale cóż, zdani jestesmy tylko na własny mózg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest racjonalizacja - czlowiek sobie musi wytlumaczyc zeby lepiej sie czul

a zwlaszcza ma taka potrzebe kiedy kosztowalo go cos troche pracy czy pieniedzy wtedy zaczyna zauwazac rozne ciekawe niedostrzegalne rzeczy

zauwaz ze gdyby dawali te tabletki gratis na przyklad na stacji benzynowej to by ludzie pisali ze sa do dupy ale kiedy juz trzeba zaplacic to ci co zaplaca powiedza ze mimowszystko sa fajne

cos jak z jin lunem made in china :) zapraszam do tego tematu w dziale chopper cruisier i po jego lekturze nie bedziecie miec zadnych watpliwosci :crossy: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey

skombinuje jakis specyfik i zacznę to na allegro rozprowadzac po 3 zeta, jakies dropsy miętowe albo cos takiego, ewentulanie cos na zaparcia :) dam sobie noge uciąć zę by sie znaleźli ludzie którzy by to kupywali....

P.S> Dla forumowiczów 20 % zniżki... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

W moim oplu astra kombi dobrze działają te tabletki z poczatku tez bylem sceptyczny ja mam diesla, mniej pali w miescie ok 1 litr a kolega wrzuca do swojego benzyniaka, na rynku jest sporo tego typu specyfikow ja uzywam z petrol energy czy jakos tak

O, archeolog.

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...