Skocz do zawartości

Nareszcie?


shadok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szykują też cichaczem całoroczne kamizelki dla nas...

Ich chyba poj**ało jeśli będą mi kazać jeździć w jakiejść zółto-oczojebnej kamizelce , nie jestem przeciwikiem tych co sami zakładają , robią to dla swojego bezpieczeństwa ale niech to będzie dobrowolne...

Pewnie jeśli wprowadzą ten nakaz to ktoś znowu zajebistą kase na kamizelkach zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietla w autach caly rok. to nastepna glupota wymyslona przez naszych bezmyslnych pajacy. przynajmniej bylo wiadomo ze jedzie motocyklista. a teraz jak wszyscy beda jezdzic na swiatlach juz nikt nie bedzie zwacal na nas uwagi. ten pomysl jest chory jak wiekszosc, przeciez jest tyle innych zeczy do roboty ( NIECH SIE ZAJMA CZYMS POZADNYM WKANCU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietla w autach caly rok. to nastepna glupota wymyslona przez naszych bezmyslnych pajacy. przynajmniej bylo wiadomo ze jedzie motocyklista. a teraz jak wszyscy beda jezdzic na swiatlach juz nikt nie bedzie zwacal na nas uwagi. ten pomysl jest chory jak wiekszosc, przeciez jest tyle innych zeczy do roboty ( NIECH SIE ZAJMA CZYMS POZADNYM WKANCU)

 

 

:) Dokładnie mam to samo zdanie. Nawet dzisiaj (pod Warszawą o 12:02) można by jeździć bez świateł. Widocznośc jest świetna ale przepis każe jeździć na swiatłach :cool: . Po prostu posłowie w swojej nieskończonej madrości i wszechwiedzy chcą się o nas zatroszczyć bo przecież zwykły cżłowiek sam nie potrafi myślec ani o siebie zadbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, za dobry pomysł, że auta będą jeździc na światłach przez cały rok. Nareszcie dochodzimy do normalności, a nie jak zawsze krok wstecz.Może bedzie mniej wypadków na drogach. A zużycie paliwa, żarówek? Jest to znikomy procent kosztów ponoszonych przez właścicieli tych aut.

 

W kamizelce jeżdze na codzień motocyklem, chcę być lepiej widoczny zawsze. To żaden wstyd czy ujma jak wielu sądzi.

 

 

No ale ludzie zawsze będą sądzic, że jazda na światłach jest bezsensowna, do niczego nie prowadzi i w ogóle zawsze narzekać...

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukass, ale jak będziesz jechał wśród samochodów z włączonymi światłami to już nie będziesz sie tak wyróżniał pośród tłumu, czyli nie będziesz aż tak widoczny. W Niemczech chyba w przyszłym roku dopiero wejdzie ustawa o przymusie jazdy na światłach zimą, a wypadków to mniej jest :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownywanie ogolnie pojetej sytuacji drogowej w Niemczech i w Polsce jest niedorzeczne.

obowiazek uzywania swiatel mijania przez caly rok jest moim zdaniem bardzo dobry - bo tak, kazdy zna argumenty za!!!

obowiazku uzywania kamizelek przez motonitow nie neguje!!!!jestem nawet ZA

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej debilny z wszystkich pomysłów przeszedł...

 

Była już dyskusja na forum, nie chce mi się powtarzać.

Po prostu chodzi o KASĘ i to dużą, a nie o żadne zwiększenie bezpieczeństwa. Kolejny podatek kochani właśnie wszedł cichaczem...

 

A już dla motocyklistów oznaczać to będzie drastyczne obniżenie bezpieczeństwa.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jedno wielkie sranie w banię.

Jeżdżę na światłach, czasami jak nie zapomnę zakładam kamizelkę ale do q**wy nędzy nie chcę by ktoś mi to nakazywał. Władcy tego świata w d* tak naprawdę mają bezpieczeństwo, to wszystko gra pozorów, udawnie że COŚ się robi, wymyślanie pierdół i szukania okazji do wystawiania mandatów za niemanie świateł, za niemanie kamizelki, za niemanie odblasków, za niemanie czegokolwiek. Pier* naśladowcy Konowicza tyle że On przynamniej był/jest oryginalny.

Pomysł z odblaskami jest niby dobry i ... jednocześnie kompletnie pop*ny, już widzę nawalonego wieśniaka w kamizelce z odblaskami. Następny przepis nie do wyegzekwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...