Skocz do zawartości

pekajace zabezpieczenia!!!


zakret2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialbym przekazac ze w tlokach meteor za zabezpieczenia swoznia ktore pekaja ja mialem taki przypadek w rs i cylinder swierzo po szlifie zostal porysowany w mojej karieze to juz 2 taki przypadek pekniecia zabezpieczenia z tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym przekazac ze w tlokach meteor za zabezpieczenia swoznia ktore pekaja ja mialem taki przypadek w rs i cylinder swierzo po szlifie zostal porysowany w mojej karieze to juz 2 taki przypadek pekniecia zabezpieczenia z tej firmy.

 

 

Kurde i jak takie cos firma moze wypusczac :icon_mrgreen: :P Ciekawe jaka jest przyczyna? Czy rowek pod zabezpieczenie za plytki czy zabezpieczenie tylko z drutu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badz nieumiejetne jego zalozenie i odksztalcenie.Rowniez mialem do czynienia z tlokami meteor czy mahle czy tmi za 66 zl do dt czy mtx(w mtxie takie 4 zalatwilem)jak i z tlokami komarowskimi wsk i inne takie.Zdarzylo sie koledze w Vertexie ze zabezpieczenie wylecialo poprzez nieumijetne zalozenie(yamaha Tzr)ale nigdy zeby peklo :) Nawet w Wsce te sEgery ktore są bardzo twarde i kruche niepekają.Moze nietrafiles w rowek badz znieksztalciles je.

czy zabezpieczenie tylko z drutu...
Wtedy By napewno niepekly :lapad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia w tłokach są podobne do segerów. Ostatnio kupiłem trochę części do Simsona i był tam też jeden seger - jak go rozgiąłem to on już do poprzedniego stanu wrócić nie chciał :lapad: Dobrze, że mam wszystkie segery oryginalne, z tymi to nie ma problemów. Po prostu musi być wykonany z odpowiedniego materiału, który wraca po rozgięcu do stanu poprzedniego. Polecam to sprawdzić jeśli ktoś będzie robił jakikolwiek remont. Takie zabezpieczenie, jeśli będzie za bardzo rozgięte (do środka bądź na zewnątrz) to może powstać jakieś niewidoczne pęknięcie i potem zonk :) Trzeba się wystrzegać tandety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym przekazac ze w tlokach meteor za zabezpieczenia swoznia ktore pekaja ja mialem taki przypadek w rs i cylinder swierzo po szlifie zostal porysowany w mojej karieze to juz 2 taki przypadek pekniecia zabezpieczenia z tej firmy.

No jak akurat kupiłes sobie tłok takiej firmy(Meteor) to nie ma co być zaskoczonym,kiedys kupel kupił tłok z pierscienami tej firmy i od Dt125 i póchł mu az pewnego razu stanął.Nie polecam tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozginania to nie rozginalem ich i wkladalem je palcami nie urzywajac zadnych narzedzi a w rowek napewno weszlo bo sprawdzalem pare razy i jeszcze je obrucilem dla pewnosci czy gdzies sie nie zablokowalo

jak to palcami?? czy one były tak miekkie ze byłes w stanie zgniesc je palcami i wsunąć w otwor aż do rowka?? :icon_razz: Ja w kazdym moto jakie miałem musiałem uzywać takich szczypczyków zgniatających do pierscieni segera. Palcami nie byłem w stanie nigdy wogole ruszyc zawleczki. To moze dlatego ze były zbyt mało sztywne to CI wypadały a jak juz wypadły no to pękły. Ja zawsze uzywałem do tej poty PROX i jestem jak narazie bardzo zadowolony (ale przezuce sie na wertexy bo wszyscy mi mowią zebym sie nie wyglupiał i dołozył pare zł bo wertex podobno zywotniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Firma RGB laduje do swoich silnikow(kopi Morini) tloki Meteor.I Kolega Bari zrobil na tym tloku 16 tys.I jeszcze nie byl do zmiany.Skuter ladnie dostawal po dupie byl uzywany caly czas do jazdy na gumie palenia gumy itd itp.koncu zabralko mocy to zmienilismy cylinder na polini sport.Ale orginalny zestaw byl jeszcze do uzytku i do 19 tys by dociagnol.Na skutera 50 chinczyka to wynik godny pochwaly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...