Skocz do zawartości

Jaka furka dla młodej kobietki?


CosmoSquig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To proste. Jesli chcesz kupic np. S-klase z l. 80-tych, to musisz szukac uzywanej. Dobrze, jesli wlasciciel byl jeden :icon_mrgreen:

BTW: Chociaz stac mnie na nowe auto za gotowe, to i tak wole auta starsze. Kiedys inaczej sie samochody robilo, a juz MB szczegolnie (prawie ze reczna robota).. teraz nawet MB moze byc gownianej jakosci :icon_biggrin:

 

Co innego jak się kupuje auto dla posiadania konkretnego modleu jakiegoś klasyka a co innego do jeżdżenia. Innymi pryncypiami się wówczas kierujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myśle, że jak to ma być jakis city car to trzeba by popatrzeć w strone japońców,Honda jazz, Yaris, Aygo, suzi swiwt (tu lekki kredyt pewnie)... jakiś cytryn czy peugeotów to tez nei ma co z góry skreślać bo tez taka 207 ,206 czy C2 dla kobietki do miasta styknie jak nic a z tą awaryjnością francuzów to nie szeż mitów... wybór jest bardzo duży - dzień wolnego w pracy i od komisu do komisu i napewno coś wybierzecie konmkretnego....

 

a jak nie to rynek wtórny i za taką kaskę bez problemu kupi jakiś 2-3letni samochód a nie popierdółkę... :flesje:

 

P.S. jakbym w takim dużym mieście mieszkał to tylko skuter na lato a w zimie komunikacja miejska bo chyba jednak szybciej i taniej ... wiem jak sie jeździ po Krakowie :icon_mrgreen:

Edytowane przez lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś kupa. Wiek wskazuje, że prawka nie masz więc wracaj do odrabianioa lekcji.

Jak coś Ci sie nie podoba to zachowaj to dla siebie i nie wyzywaj mnie gamoniu.Co z tego, że ten hyundai twojej znajomej ma 80tys.km??Tandeta w środku jak w lanosie :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak się kupuje auto dla posiadania konkretnego modleu jakiegoś klasyka a co innego do jeżdżenia. Innymi pryncypiami się wówczas kierujesz.

S-klasa z l. 80 to jak najbardziej auto do jezdzenia :)

W123, W124, W201, W126 - to wszystko sa auta z l. 80-tych, i wszystkie nadaja sie idealnie jako auto na co dzien :)

 

Ty masz na mysli auta z l. 60, ew. z l. 70-tych (aczkolwiek wielu moich kolegow zasuwa np. W116 codziennie, i sobie chwala :buttrock: To samo posiadacze W114/W115)

 

Tak wiec jest to faktycznie kwestia pryncypiow, ale one wcale nie przeszkadzaja jezdzic starymi autami.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Ci sie nie podoba to zachowaj to dla siebie i nie wyzywaj mnie gamoniu.Co z tego, że ten hyundai twojej znajomej ma 80tys.km??Tandeta w środku jak w lanosie :bigrazz: .

 

O ale się szczawik zagotował. Wiesz chłopie, żeby chociaż Ciebie dotyczył ten temat, bo póki co sobie niczym nie pojeździłeś możes ztylko dzielić się wrazeniami z TV albo gazetek.

I nie unoś sie tak bo zejdziesz na serducho i nawet nie zdażysz sobie bzyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Ci sie nie podoba to zachowaj to dla siebie i nie wyzywaj mnie gamoniu.Co z tego, że ten hyundai twojej znajomej ma 80tys.km??Tandeta w środku jak w lanosie :P .

 

 

lanos pod względem wykończenia dosięga co najwyżej do progów getzowi

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie!

 

Chyba na tym etapie zabiorę dziewuchę na jazdy próbne po prostu i sama sobie wybierze. Do finału przeszły Getz - Fiesta - Aygo, z akcentem na Getz :biggrin: Chyba że pani mu da bana :flesje:

 

 

zaproponuj jeszcze pandę w dieslu, też miałem negatywne nastawienia do niej póki się nie przejechałem(ciocia kupiła). spala ~3,85l na trasie :icon_biggrin: a dynamice nie wspome, 70KM i 150Nm w takim aucie robi swoje

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawca się odezwał :icon_razz: .Nie powiedział bym, że masz 28 lat, jesteś na poziomie szczawika i próbujesz tu mnie sprowokować do kłótni ale nie zejde na twój poziom i nie dam się sprowokować.

 

Masz większy problem niz ja.

 

Panda w dieslu, niezła rzecz. Jednak z osobistych obserwacji wyniosłem kilka wniosków.

1. Wnętrze jest takie sobie. Twardy plastik w mdłym kolorze.

2. Do miasta świetny, z dieslem nawet nieźle ponoć zasuwa (moja matka ma benzyniaka), ale po trasie jest gorzej. Nie tyle przez silnik co przez prowadzenie. Małe to, dość wysokie i chybotliwe toczydełko. Mógłby prowadzić się lepiej.

3. Układ kierowniczy, koniecznie ze wspomaganiem. Bez tego na parkingu kobieta może narzekać. Do tego jak na takie małe autko, ma dośc du ży promień skrętu. Powinien byc zwrotniejszy.

 

Do reszty, którą Cosmo wymieniłeś, dołózyłbym zdecydowanie Skodę Fabię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota !!!! i nie wiesz co znaczy slowo service .

zapłacisz troszke drozej ale suma sumarum bedziesz do przodu

 

A tak ogólnie to wszystkie samochody na F są ch..owe . Czyli fiaty , fordy , i oczywiście francuskie .

I tego sie będę trzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to wszystkie samochody na F są ch..owe . Czyli fiaty , fordy , i oczywiście francuskie .

I tego sie będę trzymał

 

Jasne. A wszyscy Polacy to złodzieje samochodów, nie? :flesje:

 

Miałeś wszystkie samochody na F.? Tak z ciekawości pytam. Bo ja jeżdżę, jak KubaB, Foką - i strasznie sobie chwalę. Kupiłem ją kierując się między innymi statystykami bezawaryjności i wiedzą tajemną wprost z przemysłu motoryzacyjnego :wink: I jakoś po prawie 3 latach i 60 kkm nic się w nim nigdy nie stało. I nawet miałem porównanie z Toyotą - jechaliśmy nan narty ze znajomymi. Foka i Corolla. Toyota na odcinku w sumie ok. 3 kkm zespuła się 2 razy :icon_idea: Kosztowało nas to kilkanaście godzin podróży ekstra i niemało eurosków z kieszeni dumnego właściciela Corolli...

 

A tak wracając do tematu - może nie spełnia wszystkich wymogów, ale... polecałbym używanego SLK :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...