Skocz do zawartości

czy kupic moto który długo stał??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój motor (yamaha tdr 125) stał przez 3 lata, wymieniłem w nim pierścienie, wyczyściłem gaźnik, kupiłem nowy akumulator i przednią żarówke i prześmigałem cały sezon :bigrazz: podczas sezonu przetarła się tylko linka sprzęgła :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w podobnej sytuacji

miesiąc temu kupilem bandytę 1200 jeszcze przy nie dłubię, ale oprócz oczywisthych wymian i regulacji jest o.k

wcześniej stał 2 sezony, naprawdę mało do zrobienia a zużycie bardzo sprzętu jednak niewielkie

:flesje:

Najlepsz była oliwka w kolorze przepracowanego diesla :biggrin: teraz jest o.k silniczek zaczyna mruczeć po mojemy a reszta pracy to czysta przyjemność

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna określić tak przez ekran monitora czy taki zakup sie opłaca. Motocykl powinien obejrzec ktos kto ma pojecie na ten temat. Ja osobiscie kupilem moto ktore stalo przez ponad 2 lata w nieogrzewanym garazu przez zime a na wiosne i w lato stal pod chmurka. Po drobnych wymianach typu uszczelniacze, itp. oraz po serwisie we wlasnym zakresie na moto zrobilem 26tys przez dwa sezony i spisywal sie swietnie.

Byla to CBRka 600F2

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

witam

mam możliwość kupna yamahe virago 250cc za 200euro ( 850zł) który stał 11 lat z czego ostatni rok na dworze i śruby przyrdzewiały..

 

motor ma org. 11 tys km, co o tym sądzicie? jakie mogę miec problemy z silnikiem ?

 

w baku nie ma rdzy

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odkrecil swiece , nalal nafty na dwa dni , zeby pierscionki sie poluzowaly ,akumulator podlaczyl bezposrednio do rozrusznika zeby pookrecal walem minute lub dwie , odpalil ,jesli wszystko ok ,wymiana oleju i po kilkunastu godz jazdy znow wy,irnil olej , tak moim zdaniem najszybciej i najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

motor dziś kupiony, dostałem dodatkowo zapięcie Abus, org. japońskie świece + filtr, instrukcje, itp - ale jak wyszykuje moto mam do kobiety pojechać i pokazać :)

 

manetka, linki, ssanie, wszystko działa, jutro zabiorę się powoli za serwis,

 

przebieg 11 tys km :)

 

wstępnie moto wygląda tak :

 

http://zapodaj.net/ad6195c8af641.jpg.html

 

 

http://zapodaj.net/ef2e7fe7a9ee2.jpg.html

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...