Skocz do zawartości

Toyota Celica!!Opinie


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za 3 miesiace prawko.w polowe sierpnia powinienem miec juz wlapach :D Auto chce kupic wczensiej zeby juz bylo.Na poczatek chcialem wlasnie starszą celice.Np taką

 

http://moto.allegro.pl/item159895166__szyb...nie_wiele_.html

 

Co wiecei o tych autach.jak z ekpleatacją.to prawda ze gniją??brak ocynku??spalanie.no i osiagi.o czesci i ch cene i dostepnosc niepytam bo nowe są drogie jak holera ale uzywane.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za 3 miesiace prawko.w polowe sierpnia powinienem miec juz wlapach Auto chce kupic wczensiej zeby juz bylo

powodzenia - trzymam kciuki żebys zdał za pierwszym razem bo jak nie to autko będzie stało i gniło ... a ubezpieczenie i tak TRZEBA zapłacic :) przemyśl to

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Celica to taka mała supra :icon_exclaim: Fajne auto na poczatek silnik 2.0.16v juz cos moze pokazac ale rewelacji nie ma . Reszta jak to japoniec drogie czesci i mało dostepne jak rozbijesz :icon_exclaim: Spalanie do 10litrów spokojnie spali . A co do tego ze gnije to wiadomo to nie audi :) pozdrawiam

Edytowane przez stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Celica to taka mała supra :) Fajne auto na poczatek silnik 2.0.16v juz cos moze pokazac ale rewelacji nie ma . Reszta jak to japoniec drogie czesci i mało dostepne jak rozbijesz :) Spalanie do 10litrów spokojnie spali . A co do tego ze gnije to wiadomo to nie audi :) pozdrawiam

:) dziwne, bo najwięcej opinii o tym, że japońskie to drogie i mało dostępne wygłaszają Ci, którzy nigdy japończyka nie mieli. Wiadomo, że nie ma tego na każdym rogu tak jak do opla czy vw, ale wierz mi że są dostępne. Heheheh a co do tego spalania to takie autko raczej spali od 10 wzwyż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celica to taka mała supra

 

czy supra czasem nie ma tylnego napędu?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupił bym takiego auta. Nie chodzi tu oto czy mi sie podoba czy nie ale jest to tanie auto z mocnym silnikiem. Gratka dla młodego człowieka który niema dużo kasy . A wiadomo ze jak nie ma sie kasy to i na serwisie sie oszczędza . Wogule wątpie zeby takim autem jezdził jakis "dziadek" zapewne przez 14 lat swojego żywota było w rekach ludzi młodych a wiadomo że jak ktos kupuje tego typu auto to zeby tez poszaleć troche.. Za ta kase wolał bym poszukac jakiegos gofla itd mniejsze prawdopodobienstwo trafienia na mine a czesci serwis itd o wiele tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupił bym takiego auta. Nie chodzi tu oto czy mi sie podoba czy nie ale jest to tanie auto z mocnym silnikiem. Gratka dla młodego człowieka który niema dużo kasy . A wiadomo ze jak nie ma sie kasy to i na serwisie sie oszczędza . Wogule wątpie zeby takim autem jezdził jakis "dziadek" zapewne przez 14 lat swojego żywota było w rekach ludzi młodych a wiadomo że jak ktos kupuje tego typu auto to zeby tez poszaleć troche.. Za ta kase wolał bym poszukac jakiegos gofla itd mniejsze prawdopodobienstwo trafienia na mine a czesci serwis itd o wiele tańsze.

A kto powiedział, że auto od dziadka lub kobiety jest w lepszym stanie?? Jeden woli toczydełko do kulania sie do pracy, a inny fajne auto, które daje frajde z jazdy. Wiadomo: przyjemność kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Celica to taka mała supra :biggrin: Fajne auto na poczatek silnik 2.0.16v juz cos moze pokazac ale rewelacji nie ma . Reszta jak to japoniec drogie czesci i mało dostepne jak rozbijesz :crossy: Spalanie do 10litrów spokojnie spali . A co do tego ze gnije to wiadomo to nie audi :wink: pozdrawiam

 

Na poczatek czego??? Które częsci sa drogie? Co ty chłopie opowiadasz? Jeżdżę celicą od jakiegoś czasu, trochę rzeczy przy niej wymieniałem i wcale nie są droższe od niemieckich. Wcześniej jeździłęm hondą i mitshubishi. Przeczytaj sobie jakikolwiek ranking o awaryjności. "Japończyki" biją na głowę inne samochody. P.S. Jeśli chodzi o spalanie, to porównując japońskie i europejskie auto z podobną mocą i przyspieszeniem, niestety japonia tu również prowadzi. Faktem jest, że mają słabszą blachę i gniją nadkola, ale tanim kosztem można to naprawić i jeźdizć bezawaryjnie długie lata.

Proponuję najpierw trochę pojeździć a później się wypowiadać.

 

 

Nigdy nie kupił bym takiego auta. Nie chodzi tu oto czy mi sie podoba czy nie ale jest to tanie auto z mocnym silnikiem. Gratka dla młodego człowieka który niema dużo kasy . A wiadomo ze jak nie ma sie kasy to i na serwisie sie oszczędza . Za ta kase wolał bym poszukac jakiegos gofla itd mniejsze prawdopodobienstwo trafienia na mine a czesci serwis itd o wiele tańsze.

 

Mam Celicę, wcześniej jeździłem CRXem, który był typowo sportowym samochodem. Nie uczestniczyłem w żadnych wyścigach, nie ganiam się po ulicach itd. Kupuję takie auta bo lubię czasami szybciej pojechać w trasie, lubię mieć zapas mocy i kocham czyć drogę na bardzo twardym zawieszeniu. No i takie auto nieco się wyróżnia wśród miliona stuningowanych golfów i kolibrów.

 

Wogule wątpie zeby takim autem jezdził jakis "dziadek" zapewne przez 14 lat swojego żywota było w rekach ludzi młodych a wiadomo że jak ktos kupuje tego typu auto to zeby tez poszaleć troche..

 

To byś się zdziwił, bo ja kupiłem CRXa od pewnej Pani, która jeździła nim od nowości przez 13 lat.

 

 

Pozdrawiam i życzę więcej wiedzy na tematy w których się wypowiadacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byś się zdziwił, bo ja kupiłem CRXa od pewnej Pani, która jeździła nim od nowości przez 13 lat.

Pozdrawiam i życzę więcej wiedzy na tematy w których się wypowiadacie.

 

Fajnie, że w to wierzysz. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie taka celica jak z linku to jest RWD czy już przód napęd?

 

Znacie jeszcze jakieś fajne popularne japonie z roczników gdzieś 88-94 z tył napędem i wolnossące?

Niestety Celice są FWD :-( w najmocniejszych wersjach turbo 4wd ;) Ze starszych tojek to klasyka Corolla Coupe AE86 genialne autko. hmm jesli chodzi o inne RWD to raczej doładowane (200SX, 300ZX, RX7, Supra). Ale głowy nie dam czy nie było czasem jakiś innych wolnych ssaków, ale jeśli były to raczej rzadko, np wolnossąca Supra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie składa ze jeżdze celinka tylko genaracją VI (zdjecie ponizej)

 

http://www.piechur.webd.pl/foto/cel_gsxr0.jpg

 

Samochód marzenie pod każdym względem a wszystkiego o tych autach dowiesz się na

http://www.celica-club.org.pl/

 

-------------------------------------

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...