Skocz do zawartości

czy da rade kupic za 4 tys ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie czy jestem w stanie kupic sobie motocykl tak powiedzmy do 4 tys ..

Zastanawialem sie nad GS 500 ale on jest "troszke" malawy i smiesznie na nim wygladam ;)

Moze macie jakies propozycje ( mam ponad 180 wzrostu ) Jesli chodzi o wymagania to chcialbym miec elektryczny starter ale nie koniecznie .. no i w sumie zebym wygladal jakos przyzwoicie na tym moto

 

Za wszystkie propozycje bede wdzieczny ;) a moze ktos ma moto do sprzedania (moze nawet gs)

Pozdrawiam

 

Jak zwykle prosze o nie wpisywanie bezsensownych postów ... z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 4 tys. kupiłem GS850G jakieś 5 lat temu.

Sprzęt całkiem spory, ale to był rocznik 84 i w dodatku miał wiele poważnych usterek technicznych.

Najwięcej zachodu było z wypalonym zaworem i zjechanym wielowypustem kardana.

Jeśli nie boisz się napraw, to możesz kupić coś większego ale starszego.

Może się jednak zdarzyć, że naprawy będą kosztowne.

Teraz zastanowiłbym się dwa razy nad kupnem gruza.

Rok temu kumpel kupił GSX1100 rocznik 8-coś za 5 tys. w bardzo dobrym stanie i jest zadowolony.

Drugi kupił niedawno FJ1200 dokładnie za 4tys. i wygląda, że wszystko jest ok.

W sezonie zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Podsumowując, za dobry sprzęt trzeba dobrze zapłacić.

Pozdrawiam.

Edytowane przez sebazaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4300 PLn kilka tygodni temu sprzedałem Suzuki RF 600R, 1994, ktora kupiłem w UK i tu używałem a poxniej pojechałem do PL i tam ja zostawiłem. A z powodu że stała nieużywana w PL to sprzedałem. Była swieżo zarejestrowana w PL, swieży przegląd , OC i swieżo po serwisie. Troche mi jej szkoda ale stała i się marnowała w garażu a ja w PL jestem ok 2-3 razy w roku wiec niewiele była jeżdzona. Wczesniej uzywałem ja turystycznie do wojażu w UK i wyprawy do PL oczywiście.

Oto link do mojej stronki na ktorej jest kilka foto z tą RF która sprzedałem - pozdro.

 

 

wklej ten link do przegladarki :

 

http://motury.za.pl/RF/foto/RFmoja_20.jpg

Edytowane przez lehoom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lehoom link nie dziala :(

 

a jesli mowa o motocyklach o pojemnosci 1000ccm to troche za duze i za mocne powiedzmy ze to ma byc praktycznie pierwsze moto no prawie pierwsze ... ;] ale sadze ze tak do 70KM to dam rade spokojnie :banghead:

moze jeszcze jakies propozycje szanowni koledzy ( i kolezanki) maja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. jesli Link nie działa to polecam zajrzec na moja stronke/home page i dalej szukac tropem RF/RF600R 1994 itd. Albo przejrzec cala stronke, to mojego autorstwa ale narazie tylko taki projekt probny.

Adres to:

 

www.motury.za.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej da rade!!! Moją suze kupiłem za 2450 zł, sprowadzona z niemcowni. Rejestracja, ubezpieczenie, nowa opona, akumulator, regulator napięcia, płyny, świece, filtry i regulacja zaworów wyniosły mnie ok 1500 zł....no i ta cholerna benzyna :) Mam 180 cm wzrostu i 72 kg wagi i nie wyglądam jakbym jeździł na psie, a gsx wcale nie taki duży. Dynamika i spalanie w pełni zadowalające....elektryczny starter też jest. Sprzęt może i nie powala wyglądem, ale dźwięk jest po prostu nieziemski. Ja bym proponował jakąś japonię z przełomu lat 80. i 90. np. nieśmiertelną Xj 600 51 j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja lubie wygladac jakbym jezdzil na psie... nie ma czym sie przejmowac...

a co do kwoty... 4000zl to chyba malo... nie wiem jak mozna kupic sprzeta za taka cene... nie lepiej poczekac, przebolec jeszcze jeden sezon bez moto i kupic cos za 6000 albo 7000?? wtedy kupisz cos fajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dobrze poszuka to spokojnie kupisz cos za 4 tysiaki...

Kolega wlasnie sciagnal 3 moto z wloch, VF750, FJ1100, i LTD454 - wszystkie technicznie sprawne, po parkingowych szlifach, do jazdy, silniczki pracuja ladniutko - reszta to kwestia wlasnej pracy i doprowadzenia do normalnego wygladu - sprzedaj po 2500 za sztuke czyli jeszcze zostaje Ci kasa na rejestracje i doprowadzenie ich do normalnego wygladu... jakby co wal na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz pod uwage ze skoro na zakup sprzeta bedziesz mial malo kasy to i na jego utrzymanie nie bedziesz mogl wydawac milionow. Dlatego powinien byc jak najprostszy, singiel lub 2 garnki, 2 zawory na cylinder, male spalanie. Bo mozna za ta kase kupic jakiegos starego GSXRa lub innego kata ale czy bedziesz nim jezdzil tyle ile chcesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lecie kupiłem za 4,100 zł Cb 450S. Sprzet mało jeżdzony, troche lakier zaniedbany, silnik super stan. Jedyne co musiałem zrobic to popracowac nad wyglądem.Rozważałem mozliwosc zakupu GS 500, ale wiele spraw przęsądziło nad wyższością CBki nad GSem. Jezeli chodzi o wymairy to mam 182 cm i dobrze mi sie na nim smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...