Skocz do zawartości

Japońskie klasyki


smichas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy: dzięki za odpowiedź. Ja właśnie jestem na dobrej drodze ( zbieram fundusze) żeby zakupić zestawy naprawcze do pompy hamulcowej jak i zacisków, bo faktycznie nie chciałbym ingerować w założenia fabryki zwłaszcza dlatego, że co raz rzadziej o oryginalną Katanę. Co do Kawasaki to już całe szczęście się Jej pozbyłem i ten problem mam już za sobą, ale szczerze mówiąc też odwodziła mnie od zakupu Wiseco, jego kompresja. Poczciwa Zetka pomimo sporego wieku trzymała nienagannie po 11-12 na każdym garnku :clap:

 

Oki dzięki raz jeszcze za odp. I nie wnerwiając już Ucia ;P zakańczam temat przeróbek :rolleyes:

 

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz denerwować bo wystarczy założyć nowy temat a chętnie będziemy się w nim wypowiadać.

W sumie chodzi o to aby nie tworzyć tasiemca o mydle i powidle.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie piotrze mały problem ostatnio mój kolega sprowadził CB 750Four z 75roku, mam problem z gaxnikami te mechaniczne bestje wariuja strasznie i za cholere niewiem co z tym zrobić. Pozatym Przednie zawieszenie nadaje sie juz tylko na złom na rurach nie zostało nawet wspomnienie o warstwie chromu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie piotrze mały problem ostatnio mój kolega sprowadził CB 750Four z 75roku, mam problem z gaxnikami te mechaniczne bestje wariuja strasznie i za cholere niewiem co z tym zrobić. Pozatym Przednie zawieszenie nadaje sie juz tylko na złom na rurach nie zostało nawet wspomnienie o warstwie chromu:P

Poszukaj nowych rur w firmie OLEK-Motocykle.

Z gaźnikami może być problem bo w tej baterii gaźników nie ma wzorcowego i jeżeli ktoś kręcił śrubami wewnątrz to wypada je całe od nowa prze regulować w/g manuala a potem dopiero synchronizować.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wueska, jak szpik inglisz, to dla Hond SOHC jedyne miejsce w sieci to www. sohc4.net/forums

Ok 3000 aktywnych (!) użytkowników takich Hond. NIE MA pytania na które nie znaleźliby wyczerpującej, fachowej odpowiedzi. Poważnie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek jest ich coraz mniej ;( bo większość zamiast się przyuczać i czerpać coraz więcej wiedzy, myśli że rozumy pozjadali już na początku i partaczy dobry fach :( ale to tylko taka mroczna strona / bardziej w roli przestrogi by upewniać się że się dobrze trafiło :) Na necie często ludzie bajki piszą, lepiej bazować i polegać na kimś z kim zamieniło się w rzeczywistości choć parę zdań :D Takie moje zdanie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak przystało na mnie trochę off-top zapodam. Czyli pochwalę się klasykiem hondy którego miałem, niestety tylko 2 tygodnie bo musiałem nabyć coś zdolnego do pracy na kurierce a ten sprzęt palił 12/100km i nie zawsze chciał chodzić. :biggrin: Z żalem serca oddałem ją za bezcen,oryginalna za wyjątkiem wydechu. Na chodzi (jako tako) i jeżdżąca.

 

Honda CB500T 1977.

Fotka niewyraźna bo z telefonu, jeszcze widać na niej kufer z kurierki:

http://www.wbv.pl/view-876_cb500_o1.jpg

 

A tu też ona tylko jeszcz u poprzedniego właścicela:

http://www.wbv.pl/view-642_cb_500_02.jpg

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki motocykl nawet w złym stanie dałby Ci buzi a Ty oddałeś za bezcen.

Ominęły Cię pieszczoty i podpadłeś mi no chyba że szybko znajdziesz taki egzemplarz :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...