Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Biorę też wszystko jak inni.Co prawda nie angażowałem się w organizowanie naszywek za co "sorry" ale trochę przegapiłem ten temat .zaglądałem" na inny temat dotyczący VROC.pozdrowienia dla all 4umowiczów. :) :) Jeżeli chodzi o nr VROC 22743

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... odnośnie koszulek ...

myślałem ... i wymyśliłem... :)

dorwałem hurtownie która sprowadziła mi papier do robienia naprasowanek :bigrazz:

i teraz:

arkusz A4 kosztuje około 8 zł.

Na taki arkusz wchodzi 6 szt. rzeczonego (wybranego przez nas loga) w niezłej rozdzielczości. Tak więc groszowe sprawy.

Mogę zająć się wydrukowaniem dla Was i rozesłaniem naprasowanek – reszta w Waszych rękach (i waszych żelazek) … i odpada mi temat kupowania jakichkolwiek koszulek – z czego się niezmiernie cieszę :) .

PS okleiłem połowę swoich „łachów”, żona ma niezły ubaw gdy obserwuje mnie w akcji z żelazkiem w ręku

PSS wychodzi lepiej niż w pierwszym przypadku…

pozdrawiam

czytam, czytam i widzę ze chcecie robić koszulki z nadrukiem jako "prasowanka" - powiem tak, macie ochote stracić kase? to zróbcie sobie takie koszulki!

Taki nadruk nie wytrzyma nawet 3 prań i wiem co mówie - zajmuję się wykonywaniem nadruków na odzieży zawodowo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

ale sie porobiło heheh chłopaki dajecie rady :icon_mrgreen:

pisze sie na dwie naszywki i jeden arkusik

ps.

dziś słonko świeciło ciepełko było więc wytargałem motonga z garażu i dawaj strzeliłem se 50 km

ajaj to jest piękne

pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści naszywkowe:

3.

W odpowiedzi na Pana prośbę przesyłam kalkulację:

 

1. Cena 1 naszywki przy zamówieniu 10 szt. wyniesie 15 netto.

2. Cena 1 naszywki przy zamówieniu 20 szt. wyniesie 10 netto.

3. Cena 1 naszywki przy zamówieniu 30 szt. wyniesie 8 netto.

4. Koszt opracowania programu hafciarskiego (jednorazowo) 120 netto.

 

Zapraszam serdecznie do współpracy.

 

Z pozdrowieniami,

 

Joanna Masłowska

______________________________________________

F.H.U. Bell-Gra

ul. Kościelna 52

60-539 Poznań

 

Dostałem mod Belga namiar na jeszcze jedną firmę i dziś wysłałem pytanie. Niedługo chyba trzeba będzie przestać zbierać oferty i na coś się zdecydować.

Ostatnio mam padnięty domowy komputer a więc mogę coś podziałać tylko w miarę wolnego czasu w firmie.

Trzebaby chyba do kupy zebrać naszywkowe zapotrzebowania od wszystkich. Ja bym wszedł w 2-3 szt.

pzdr

 

A oto najnowsze ceny z namiaru od Belga:

4.

Koszt obrobienia w programie hafciarskim ( jednorazowy) to 100 zł

 

odhaftowanie

10 szt po 10zł szt.

20 szt po 8zł

30 szt po 7zł

 

jeżeli Pan się zdecyduje to proszę podać nr telefonu.

Sławomir Czapla

 

Ten jest chyba najtańszy. Czekam na info od Belga o jakości naszywek od tego gościa.

Będę donosił :icon_mrgreen: na bieżąco.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam i widzę ze chcecie robić koszulki z nadrukiem jako "prasowanka" - powiem tak, macie ochote stracić kase? to zróbcie sobie takie koszulki!

Taki nadruk nie wytrzyma nawet 3 prań i wiem co mówie - zajmuję się wykonywaniem nadruków na odzieży zawodowo :eek:

za radą kolegi (pewnie wie lepiej), dajcie mi trochę czasu. popiorę swoje "naprasowane" ciuchy i dam znać co z tego wyszło... :notworthy:

pozdrawiam

 

ar2r przesłał logo w b. dobrej rozdzielczości - zajebiście wychodzi na a4 :icon_razz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ładnie prosisz, że chyba nie mam wyjścia :flesje:.

Ostatni gość (od Belga) jest najtańszy. Belgu obiecał wziąć naszywki od niego na Szoł w sobotę, będzie można zobaczyć i ocenić. Dlatego proponuję wstrzymać się z wyborem producenta do tego czasu.

Podsumowująć konkurs ofert (cena za 1 szt. netto, wliczając koszt przygotowania):

 

1. Leopard W-wa

10 szt. - 32,00

20 szt. - 22,50

30 szt. - 15,00

 

2. Naszywki Poznań

10 szt. - 16,75

20 szt. - 12,81

30 szt. - 11,36

 

3. Bell-Gra Poznań

10 szt. - 27,00

20 szt. - 16,00

30 szt. - 12,00

 

4. "od Belga" W-wa

10 szt. - 20,00

20 szt. - 13,00

30 szt. - 10,33

 

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekamy do soboty czy też niedzieli :icon_mrgreen:

W każdym razie jak już pisałem wcześniej bez względu co postanowicie ja piszę się na dwie naszywki i arkusik nalepek:) :biggrin:

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...