Skocz do zawartości

NIGDY WIĘCEJ VW


siwydr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

golf III to dobra maszyna która ma pecha do właścicieli.Wieszkość 'golfiarzy' to dresiarze, ktorych poziom umyslowy nie przekracza inteligencji malpy czlekoksztaltej,te autka i tak bardzo duza znosza, ludzie wlewaja do niech co podadnie,kreca do odciny na zimnym silniku itp a one i tak wciaz jezdza

Edytowane przez --Mlody--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf skończył się na II generacji. Miałem G III w dieslu, garażowałem, wymieniałem po kolei wszystko, wkońcu skrzynia się posypała i na dodatek trzeba było wymienić wał. Blacha- lepiej nie mówić, cała podłoga spawana, progi już drugie leciały chociaż były zakonserwowane, tylna klapa tak samo... Brat ma golfa II, rocznik 88, lakier ładny, żadnych dziur w blacharce, korozja tylko tam gdzie był obity a od 6 lat stoi pod chmurką i jest myty raz na pół roku. Pali jeździ, części tanie jak barszcz, a i awarii specjalnie nie ma....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możesz powiedzieć na podstawie jednego, swojego egzemplarza?

Jedynie to że nie masz pojęcia o samochodach i wcisnęli Ci zajechanego trupa który się sypał bo miał pewnie przelatane ze 600 tyś albo więcej.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jedyny golf którego widziałem i którym jeździłem. Silnik AAZ miał tą wadę że kiwało się kółko na wale i niszczyło wał. I nie jest to jednostkowy przypadek a konkretnie 2 na 3 golfy spotkane przezemnie z tym silnikiem miały tę wadę. I nie podważalnie GII miał lepszą blachę.

 

A kolega Browarny chyba ma golfa III i poczuł się urażony ? Ja wyraziłem swoje zdanie. A poza tym nie zawsze awaryjność zależy od marki, trzeba mieć trochę szczęścia i trafić udany egzemplarz. Każde auta się psują, nawet najdroższe...

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfa III dopiero w ostatnim stadium produkcji [od 98r, chyba]poprawiono i przestal gnić. Widzialem mase G III i zgadzam sie z przedmówcą , kupa zlomu i nic wiecej .

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem passata kombi 02 rocznik i ogolnie jestem zadowolony ale ten vw jest jakis taki bez plciowy, bez charakteru. Wczesniej mialem accorda coupe w wersji usa i bylem mega zadowolony no ale pojawil sie trzeci czlonek w rodzinie i musialem kupic cos bardziej rozsadnego. W nastepnym roku raczej napewno zamienie go na subary forestera ktory ma to cos w sobie no i kombiak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jedyny golf którego widziałem i którym jeździłem. Silnik AAZ miał tą wadę że kiwało się kółko na wale i niszczyło wał. I nie jest to jednostkowy przypadek a konkretnie 2 na 3 golfy spotkane przezemnie z tym silnikiem miały tę wadę.

 

Kółko na wale zaczynało się kiwać, gdy luzowała się śruba centralna na wale, dlatego trzeba w tych silnikach dbać o to, aby ta śruba była wkręcona na dobry i solidny klej! (i dotyczy to w sumie każdego 1.9 TD oraz TDI)

Edytowane przez oli98lite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tyle że w życiu nie miałem Golfa, a jedynego VW (Passata I) w 1990 roku :D

Golf II i III to praktycznie to samo, bardzo dobre bryki, ale trza mieć wiedzę o normalnych egzemplarzach a nie stosie złomu zwiezionego do Polski za grosze.

Ostatnie parę lat to faktycznie porażki VW, podobnie jak większość producentów boryka się z awariami elektroniki i osprzętu, ale na pewno nie dotyczy to aut z ubiegłego wieku, a więc również Golfów III i Pasków z tego okresu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie uważasz tak, dlatego że nie miałeś aut pokroju golfa 3, mielismy w domu Passata B2, 400 tys prawie miał najechane i nic mu się nie działo z mechaniki... Golf 2 i 3, owszem mają wiele wspólnych części ale to dwa zupełnie różne wykonane auta...

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...