Skocz do zawartości

MAM GO! ;)


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie cieszyl z nowego nabytku a tu masz....szprychowane koła...oj Panowie....

jezdzij czlowieku szczesliwie, masz piekny motocykl, a do( wystawy) zawsze zdazysz cos zmienic...Pozdrowienia :banghead:

 

 

 

Troszeczkę spokoju bo tylko on nas ratuje!!!! Ja tylko napisałem czego ja szukałem!!! Mnie osobiście odlewy kojażą sie z "plastikowymi" latami 80 ,ale to sa tylko moje osobiste odczucia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja się wypowiem na temat szprych: uważam, że faktycznie lepiej wyglądają :icon_twisted: Ale cóż - puki co spłacam co mam, troszkę Ją dopieszczę po swojemu i myślę, że kwestia odlewów zejdzie na drugi plan.

 

Ale jak ktoś ma, nie pogardził bym szprychami w rozsądnej cenie... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy odlewach, najwyżej podmaluj je trochę proszkowo czernią, żeby subtelniej wyglądały. Zyskujesz dużo ważniejszą rzecz: możesz używać opon bez dętki i w razie czego ratuje Cię na drodze "łatka w sprayu"(czego przy szprychach i dętce nie da się praktycznie użyć). Życzę wielu wspaniałych przygód na tej ślicznotce i sucho, bezpiecznie nawiniętych kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki! Juz poszperalem i znalazlem wlasnie ta 50-cio megowa HAYNES'a. Szkoda, ze po angielsku, bo strasznie duzo tam technicznych okreslen, ale mysle, ze sobie poradze. Pozdrawiam.

 

Haynes o ile dobrze sie orientuje nie wydal nic po polsku (serwisowki).

Jednakze ja do swojej (Honda VT 600) dostalem slowniczek techniczny angielsko - polski.

 

jak dla mnie podstawa - szprychowane koła!!!

 

Moze to i ladniej wyglada... w sumie to zalezy dokladnie jakiego sie ma sprzeta.

Niestety szprychowane kola to jak nic godzinka wiecej pucowania :D

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie czego ratuje Cię na drodze "łatka w sprayu"(czego przy szprychach i dętce nie da się praktycznie użyć)

Heh, nie ma tak źle :notworthy: Akurat w Virażkach 750 i 1100 szprychy są tak sprytnie mocowane w rancie felgi że spokojnie używa się opon bezdętkowych :icon_mrgreen:

W 535 były niestety dętki i w razie kapcia spory problem w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Krasnalu. :) :bigrazz: Wszystko dlatego, że ja o dużej Virago tylko marzyłem, a jak przyszło się przesiadać z 535 od razu pojawił się XVS, no i zdradziłem marzenia. A w Drag Starach znowu nieszczelne felgi i dętki... Chyba, że ktoś ściągnął V-Stara zza oceanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moja niunia jest niemal identczna, to z czystym sumieniem mogę Ci napisać: masz piękny sprzęt (kurcze, moja żona tak do mnie mówi :banghead: )

Ponieważ na zdjęciach widać, że nie masz jeszcze płotu skończonego, to czuję się jak w domu. Ja też kupiłem niunię w trakcie budowy, ponieważ było pewne, że jak będę kończył domek to za cholerę nie znajdę kasiorki na 2 kółka. Myślę, że najlepszą konserwacją jest wymycie,i wytarcie do sucha, bieżący serwis i tona uczucia. Prawie jak w małżeństwie.

 

A tak na marginesie, to czy ktoś mnie uświadomi cóż to za zlot jest w Kletnie. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to czy ktoś mnie uświadomi cóż to za zlot jest w Kletnie. Będę wdzięczny.

 

 

Patrz na ten zapis:

Byłem w czwartek i piatek (23-24.11.2006r) w Kletnie i zarezerwowałem wstępnie imprezę miłośników Virago w "Biker's Choice" na 21-22.04.2007r, zaklepałem też miejsca noclegowe w ośroku wczasowym Kletno 16, tel. 074- 8141 356, cena noclegu ok. 30zł (pisze około bo jest to zależne od pokoju oraz ilości chętnych; 40 zł ze śniadaniem - stół szwedzki). Czasu jest oczywiście dużo przed nami, ale terminów wolnych już nie ma. Wróce do sprawy wiosną, bo tak sie umówiłem z właścicielem Biker's Choice oraz właścicielem ośrodka wczasowego. Czekam na odzew...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - po pierwsze GRATULUJE -fajne uczucie jak moto stanie już w garażu... prawda? Viróweczki to naprawde bardzo fajny i oddany sprzęt :icon_mrgreen:

 

Życzę zadowolenia i dużo uciechy z nowej NIUNI :) Dbaj o nią a ona napewno CIĘ nie zawiedzie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zakupu, pozostaje zyczyc zawsze pelnego baku i bezpiecznych drog :biggrin:

tylko pilnuj kluczykow, moj znajomy ktory ma virago 750 mial jakas lipe ze stacyjka i maniakalnie gubil w czasie jazdy kluczyki (nie pytaj mnie jakim cudem) i potem byl klopot

nie mowie ze tak musi byc zawsze, ale taka dobra rada mi do glowy akurat przyszla.

Jeszcze raz duzo dobrego i do zobaczenia na drodze :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...