Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

mam takie pytanie, z ciekawości. czy jeśli ktoś dużo jeździ na torze i powiedzmy, że opona mu się kończy podczas treningu, to jest możliwość zmiany opony na torze(blisko toru), czy wozicie ze sobą zapasowe koła? :icon_rolleyes:

czy też takie sytuacje się nie zdażają?

 

naprawdę mie to nurtuje

 

pozdrawiam :crossy:

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartic - na torze nie ma opon, chyba że jesteś na Grandys Duo, mozesz kupic nową lub po zawodniku. Opona przy czasach powyżej 2min można uznać ze się nie zużywa :banghead:

Ten poniedziałek sobie odpuściłem bo padało. Na slicku nie będę ryzykował a jeżdżenie 2:30 nie sprawia frajdy.

Pogodę na poniedziałek zamówiłem.

Założyłem dzisiaj cały nowy napęd - żebatki przód 1 zabek mniej tył 2 ząbki więcej / heh tył w aluminium a łańcuch zielony/ wszystko z myślą o torze. Seryjne przełożenia są zbyt długie. Po dzisiejszej jeździe masakra motocykl rwie do przodu jakby miał 30KM więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

mam takie pytanie, z ciekawości. czy jeśli ktoś dużo jeździ na torze i powiedzmy, że opona mu się kończy podczas treningu, to jest możliwość zmiany opony na torze(blisko toru), czy wozicie ze sobą zapasowe koła? :flesje:

czy też takie sytuacje się nie zdażają?

 

naprawdę mie to nurtuje

 

pozdrawiam :biggrin:

bartic

 

 

W Przeźmierowie na ul Krańcowej - dosłownie 500 m od toru jest serwis motocyklowy i maja wszystko co trzeba do zmiany opon. Jakieś uzywki czasami też.

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupował i była robiona( szczerze nie wiem jak tego nie zauważył) ale dopiero w wulkanizacji mu to uświadomili , nie wiem moim zdaniem różnie z tym bywa...a nie wiem czy warto ryzykować szczerze mówiąc....chyba że kupujesz z pewnego żródła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wie ktos czy jutro 16 jest trening dla motocyklistow. na stronie jest napisane ze

W okresie od 01.07.2007 r. do 31.07.2007 r. nie odbędą się cotygodniowe treningi doskonalenia jazdy samochodem.

 

niech ktos da znać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...