Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

02.04.2007 TRENINGI MOTOCYKLOWE

 

Z dniem 2 kwietnia rozpoczynamy cotygodniowe zajęcia doskonalenia jazdy motocyklem.

 

Zajęcia będą się odbywały w każdy poniedziałek (amatorzy) i wtorek (zawodnicy) od 16:00 do 18:00.

 

Koszt dla członków klubu (Automobilklub Wielkopolski) 20 zł, dla pozostałych uczestników 40 zł.

 

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć jestem z Wrocławia i jeżdżę co poniedziałek do Poznania wyjeżdżam ok 12.00 wracam ok 21.00

jak ktoś ma ochote sie zabrać zapraszam będzie raźniej 0510-30-30-30 Wojtek

Edytowane przez COSTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka podczas ostatnich Dni Suzuki na Torze Poznań poznaliśmy z Bobem kolejnego zapaleńca z Wrocławia wporzadku facet normalnie jeździ Fazerem 1000 a na tor ma Gixa 600 chyba K3 niebiesko-żółty wersja only race track :icon_mrgreen: i mówił, że bedzie raczej co każdy poniedziałkowy trening ma chyba biaął mazde czy coś takiego jak bedzie na torze to zagadaj i bedziecie sobie razem jeździć zawsze to raźniej i szybciej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
poznaliśmy z Bobem kolejnego zapaleńca z Wrocławia | razem jeździć zawsze to raźniej i szybciej

Ja też, ja tez!

Przerobiłem właśnie swoją F3 na tor i bardzo chętnie zobaczę, jak się spisuje w Poznaniu. Ma kto może miejsce na przyczepce, tudzież jest chętny do przyczepki, tudzież zaoferuje auto z hakiem? Ja mam (niestety mizerne) szanse na pożyczenie przyczepki, jakby co. Autem z hakiem w poniedziałki nie dysponuje.

 

Od czasu do czasu wpadamy ze znajomymi na Kisielin - dajcie tez znać, jeśli jesteście taką opcją zainteresowani.

 

A tu pozwole sobie podpiąć fotki z kisielina:

Tor Kisielin 22 maja 2007

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja na torze super, dzisiaj pocałowałem klamkę i dowiedziałem się że treningi nie odbędą się ani dzisiaj ani jutro. Na stronie zero info na ten temat. Ale moja flustracja była niczym w porównaniu z gościem który przyjechał z Berlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Organizacja na torze super, dzisiaj pocałowałem klamkę i dowiedziałem się że treningi nie odbędą się ani dzisiaj ani jutro. Na stronie zero info na ten temat. Ale moja flustracja była niczym w porównaniu z gościem który przyjechał z Berlina.

 

O ku*wa!!! Ale kicha. A miałem dziś jechać na tor właśnie.... Co za ludzie...

pzdr

 

partacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...