Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Licencja B to poniedzialek czy wtorek?

 

A poczułeś się już ZAWODNIKIEM? :bigrazz: Myśle że pamietasz jeszcze z Grandysów jak jeżdżą zawodnicy, albo nawet jak jeżdżą kolesie z rookie. Ja to myśle że może w drugim wcieleniu będę tak potrafił. Nie chcę sie cały czas zastanawiać czy zaraz ktoś mi przemknie pod łokciem, albo czy właśnie nie minie mnie horda sprzętów po zewnętrznej. :icon_biggrin: Co prawda amatorzy są mniej przewidywalni i to też zagrożenie, ale moja psychika chyba by nie zniosła tego :crossy: wruuuumm...., :crossy: ziuuuuuu.... z lewej, prawej, na prostej, przed zakrętem, na zakręcie, za zakrętem. Ja znam swoje miejsce (ossiwiście pierwsze w GsxrCup 600 :biggrin: ) i na pewno nie jest to miejsce (startowe) obok Bartka Wiczyńskiego czy MikroSzkopka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba dni

w Twojej chorej wyobrazni ;)

 

A poczułeś się już ZAWODNIKIEM?

no wlasnie o to mi chodzi, bo jakos nie widze siebie razem (NA RAZIE :cool: ) z zawodnikami Lic A jednak fakt posiadania licencji czyni chyba z Ciebie "zawodnika"?

wiadomo, ze znajac organizacje w Poznaniu to pewnie mozna licencje sobie schowac i nikt sie nie zorientuje jednak nigdy nie bylem w Poznaniu poza grandysami wiec nie wiem jakiego poziomu sie spodziewac (teraz bede chcial cos zorganizowac, bo majowe grandysy taaak daaalekooo)

 

a co do samego wtorku to wydaje mi sie, ze takiemu zawodnikowi A jestem w stanie nie przeszkadzac za mocno a juz na tyle zaczynam umiec jezdzic ze wjazd z kompletnymi amatorami moze sie skonczyc gorzej.. mam w pamieci kolege, ktory najechal kolesia na wejsciu w duza patelnie - kolo jechal 60km/h (:icon_eek:) i jeszcze hamowal.. dostal strzal 260 :rolleyes: (hamowanie z 260, finalnie jakies 160-180 ale i tak praktycznie prawie przecielo mu motocykl)

 

a ziuu z lewej i ziuu z prawej przerabialem jak bylem pierwszy raz na torze (dodatkowo mialem opony do wymiany) - po kilku minutach szoku jest spoko i takie "ziuu" zaczynaja Cie motywowac do lepszej jazdy (szczegolnie jak twojego litra mija jakis KTM :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz zawodnikiem licencjonowanym mozesz wjechac na tor we wtorek i nie wazne, ze bedziesz krecil kolka pow 2 min :icon_question: :crossy:

 

 

Zapewniam Cię, że "wtorkowi zapierdzielacze" szybko Cię z tego toru zdejmą przy czasach w okolicach 2 minut :cool:

 

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak naprawde to jedynie na długiej prostej startowej jest ktos w stanie ci przeszkodzic. Bo tam masz najmocniejsze hamowanie i tam masz najmniejsza marże na błąd.

Najgorsze zawsze było jak wpadałem na start mete i juz widziałem po drodze kilku turystyków z kolizyjnym torami jazdy :buttrock: już wiedziałem ze nie bedę mogł zrobic swojego Rossi style hamowania w duża patelnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony AW

Treningi na Torze "Poznań"

 

Informujemy, iż od 15 marca rozpoczynają się treningi kartingowe, 21 marca treningi samochodowe, a 2 kwietnia treningi motocyklowe.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Do zobaczenia na Torze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...latał ktoś z Was po torze na Dunlopach D207 ??? Wiem, że to gumy nie na tor, ale akurat mam takie prawie nowe...i nie wiem jak one się spiszą na torze... jeśli ktoś z Was próbował jeździć na tych kartoflakach po torze to proszę o wrażenia... jak trzymają w zakręcie, czy ślizgają się .. napewno jeden plus mają ...szybko się ich nie zjeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...latał ktoś z Was po torze na Dunlopach D207 ??? Wiem, że to gumy nie na tor, ale akurat mam takie prawie nowe...i nie wiem jak one się spiszą na torze... jeśli ktoś z Was próbował jeździć na tych kartoflakach po torze to proszę o wrażenia... jak trzymają w zakręcie, czy ślizgają się .. napewno jeden plus mają ...szybko się ich nie zjeździ...

 

 

Witka

 

swego czasu jeżdziłem po torze Fazerem 600 na d207 - dawały radę bez problemów, bardzo przewidywalna opona, niestety ściera się dosyć szybko.

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

swego czasu jeżdziłem po torze Fazerem 600 na d207 - dawały radę bez problemów, bardzo przewidywalna opona, niestety ściera się dosyć szybko.

Pozdrówki

 

Ja Fz6 smigalem na d207, Dawało rade fakt ze przy cisnieniu 1.7 to boki zjechałem ostro po 2 godz treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...latał ktoś z Was po torze na Dunlopach D207 ??? Wiem, że to gumy nie na tor, ale akurat mam takie prawie nowe...i nie wiem jak one się spiszą na torze... jeśli ktoś z Was próbował jeździć na tych kartoflakach po torze to proszę o wrażenia... jak trzymają w zakręcie, czy ślizgają się .. napewno jeden plus mają ...szybko się ich nie zjeździ...

 

Witka,

 

Ja również w fazerze 600 na d207 smigałem i śmigam i wg mni esi enadaje, przynajmniej do fazera

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...