Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odniose sie do kilku wczesniejszych tu postow:

 

przwozilem moto z angli sam. wynajcecie wana kosztowalo jakies 1300zl, paliwa poszlo 250 litrow w dwie strony.

 

nie zapomij kolegą podac kosztów przeprawy przez kanalik - które nie są małe

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez zalezy bo jak sie trafi w odpowiednia pore to mozna za 70 funtow przepłynac. :biggrin:

I jak kolega powyzej: prosze o przyklady przewalek na Ebayu w Anglii :lapad:

3 motry tam kupilem i wszystko OK :icon_eek:

 

Pierwsz setka padla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupna motocykla tutaj, to hmm, moze jakiegos enduraka i w pole-o ile tutaj da sie gdzie posmigac-nie wiem jak z przepisami, jeszcze mnie kto prawnie ustrzeli gdy narusze jego property...?

jesli chodzi o ceny na prom, to ja rezerwowalem przejazd na dwa miechy wczesniej i zaplacilem na speed ferries 40 funciakow-w jedna strone- ale bylo to auto tyle ze wyzsze(wersja wyzsza -jest tam na stronie do wyboru wyzsza lub normalna,jakos tak) wiec moto byloby taniej troszke chyba nie?(no chyba ze podrozaly promy) mowie o cene w jedna strone.

Co do transportu, poki co, nie mam OKAZJI do przywiezienia go tutaj, chyba ze poczekam do wiosny/lata, no i polece samolotem a wroce na moto. I to jest mysl. kielbase i fajki sie zapakuje/ no i flaszke do plecaka, i J A Z D A . tylko jak tu wyczekac do wiosny, (chodzi o jazde z polski przez niemcy, gdzie sniegi , mrozy) gdy na miejscu slonko swieci :)

POZDRO

 

a co z tymi walkami na angielskim allegro???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie motonici :icon_mrgreen:

Nie wiedzialem w jakim dziale to umiescic, wiec z racji ujezdzania choppra daje tu :crossy: ( jak zle to prosze przesunac )

Znalazlem gostka ktory za rozsadne pieniadze moze przewiezc motocykl/e z Polski i do Polski oraz z Anglii i do Anglii :)

Cena to 160 funtów za: odebranie motocykla w okolicach Londynu ( do 70 mil ) i dostarczenie pod wskazany adres w Polsce :biggrin:

Chyba cena nie jest za wysoka ????

Jak bedzie kilka osob chetnych na przewóz to pewnie bedzie taniej ( moze ktos ma jakies graty do przewiezienia, czesc itp. ) :flesje:

Koles startuje w kazda niedziele z Anglii

ps. ja bede swojego Draga przewozil, wiec kto chce sie jeszcze podlaczyc ????

Czuwaj !!!!! :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak bylo tanio, bo inni chcieli od 230-400 funtów.

Ze Stanów to pakujesz na statek i Ci plynie 3 tygodnie a tu Busem, promem + paliwo, no i motor masz za 3 dni w domu.

Adam - nie, chcialem go w Polsce sprzedac, ale ............. sprzedalem w UK :)

W Polsce to chyba w czerwcu bo kolega z UK ma slub, ale ............ jeszcze ciiiiiiiiiiiii :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak bylo tanio, bo inni chcieli od 230-400 funtów.

Ze Stanów to pakujesz na statek i Ci plynie 3 tygodnie a tu Busem, promem + paliwo, no i motor masz za 3 dni w domu.

Adam - nie, chcialem go w Polsce sprzedac, ale ............. sprzedalem w UK :buttrock:

W Polsce to chyba w czerwcu bo kolega z UK ma slub, ale ............ jeszcze ciiiiiiiiiiiii :biggrin:

 

 

oj kolego przesadzasz ja mam firme pewniaka która juz przywiozła moto i to za 150 funciaków bez zadnego targowania, wiec stawki 230-400 to sa stawki dla angoli a nie dla polaków.

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przecze, ale dzwonilem do firm oglaszajacych sie w sieci i najtansza byla za 160 funtów :eek:

 

No nie kituj, że takie cacuszko puściłeś i nic mi nie powiedziałeś!!?? A co teraz?? 1100?? W czerwcu?? To daj cynk jak coś, to zrobimy parade :eek:

 

Adas, nie wkurzaj mnie bo trzymalem info ze sprzedaje dosc dlugo na forum i nawet chcialem go do Polski sciagnac aby w dobre rece trafił :eek:

A teraz pewnie 1100 :eek:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...