Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja bede trachał motór od angoli własnie i moze koledzy by mi napisali jaki dokumenty angielskie musze otrzymac z motocyklem zeby go bez zadnego problemu zarejestrowac w Polsce.

 

poz :buttrock:

http://forum.motocyklistow.pl/Kupno-motocy...gli-t64157.html

O tu masz wszystko jak na dloni :)

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiesz nie wszystkie powypadkowe, bo dziela sie na cztery kategorie sprzety w UK.

A i B to rzeczywiscie zlomy, ale C i D maja szanse jezdzic dalej.

Jak masz do kupienia gdzies tanio sprzeta z C lub D to spoko bo to praktycznie kosmetyka lub malo roboty.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole z anglii bo bede miał licznik w milach i jak mnie jebna pały na radar to bede mógł powiedziec

"o co kaman panie władzo, tylko 90 leciałem" :notworthy:

 

A seryjnie, licze na ZDECYDOWANIE lepszy stan techniczny, niz w moto kupionym w polsze.

Oczywiscie sa wyjatki jak wszedzie.

 

Poz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

jade do UK 31 marca i moge zabrać jeszcze jeden motocykl.Co do ceny - patrzy wyżej :icon_mrgreen: . Moto moge dostarczyć do 300 km od Londynu (bo dalej mi sie nie chce jechać). Motocykl odbrieram w piatek 30 marca lub w sobote 31 marca i dostarczam w niedizele 1 kwietnia.

temat września jeszcze "w proszku"

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam ponownie

Przechodząć do konkretów to są trzy daty, a mianowicie wyjazd z PL 7 marca lub 21 marca lub 4 kwietnia i dostarcznie moto do UK 2 dni po wyjezdzie.Tak jak pisałem jest miejsce na 2 moto.

Jak ktoś cos - to na PW.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie orientuje sie nikt ile kosztuje przyczepka do auta na motocykle ? Jestem tutaj <uk> autkiem i mam hak Wrocic chce na ojczysta ziemie w czerwcu 2008 :icon_mrgreen: Jeden z kolegow wybil mi juz pomysl jazdy bez prawka wiec musze w ten sposob zakabinowac ..Autem i tak musze wrocic wiec w sumie wydaje mi sie ze pomysl z przyczepka byl by dobry Oczywiscie jak takowa bym znalazl i jesli bedzi ena 2 czy 3 motocykle to chetnie cos jescze bym na nia zapakowal :banghead: Jestem ciekaw czy tanio mozna cos takiego kupic tutaj Wiem ze nowa kosztuje 1500 funtow W gazecie ja wychaczylem myslalem ze poczatkowo to 150 za nia do zaplaty ale o jedno zero mi sie pokickalo heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel ja będąc w Uk wciąż mam problemy z dojazdem do pracy, w zwiazku z tym biore pod uwagę zciągmięcia tam mojego walca, powiedz bo nie odbyłem takowej podróży motocyklem, jakie ogolnie są koszty przejazdu , chodzi mi o kalkulacje nadać go na busa, czy grzać samemu?Bo z tego co tutaj piszesz to wychodzi chyba fifty-fifty.Mam do celu 2000tyś kaemów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...