Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam ponownie

 

Juz jeden transport jest Full , ale mam jeszzcze 4 miejsca w nastepnym, zgloszenia max do 24 sierpnia.Moto maxymalnie 4 wrzenia musi być u mnie (Arringhton - Cambridgeshire). i coś jakoś kolo 7-8 bedą w PL.Jak cos to nie smieccie w temacie tylko odrazu dawajcie na PW.

 

pzdr

 

moj ang nr. 07871 594 323

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

Sprawa juz nieaktualna bo obydwa transporty sa FULL. Kiedy bedzi enastepny transport to zapodam info na Forum.

 

pozdrawiam

 

Witam ponownie SORRY za zamieszanie, ale jesli ktos sie zglosi jeszcze do 27 sierpnia to mam mozliwosc coś zorganizowac, bo wykluły sie nowe sprawy i organizuje jeszcze jeden transport.

 

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam ponownie

sprawa powyzsza juz ZAMKNIETA!!

 

Nastepny transport z okolic LONDYNU około 17 wrzesnia,mam wolne 4 miejsca jeszcze.

 

pozdrawiam

 

Oferujemy transport motocykli z Anglii ( UK ) do Polski ( PL ). Cena za transport motocykla to 110 funtów lub 600 zł. Motocykle będą odbierane maksymalnie do 100 km od Londynu i mogą być dostarczone do całej południowej polski. Motocykle dostarczam na długości całej trasy A4 .Częstotliwość transportów zależy od ilości zleceń Kontakt na PW.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam jestem nowy na forum i interesuje mie glownie co mam zrobic jesli kupie od goscia w angli moto wypelnie z gosciem to v5c to kto musi to wyslac i ile musze czekac i czy musze czekac na to wyrejestrowanie w dvla jesli ja bym chcial go zarejestrowac w polsce.i jak ja go bym kupil to czy moge na nim jechac jesli nie mam insurance w dzien zakupu?jakie papiery potrzebyje w polsce do rejestraci prosze o pomoc z gory gdziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum i interesuje mie glownie co mam zrobic jesli kupie od goscia w angli moto wypelnie z gosciem to v5c to kto musi to wyslac i ile musze czekac i czy musze czekac na to wyrejestrowanie w dvla jesli ja bym chcial go zarejestrowac w polsce.i jak ja go bym kupil to czy moge na nim jechac jesli nie mam insurance w dzien zakupu?jakie papiery potrzebyje w polsce do rejestraci prosze o pomoc z gory gdziekuje

 

 

Co ty chcesz zrobić?? Kupic motocykl w UK wyrejstrowac go i wrocić nim do polski jako wyrejestrowanym i bez insurence??? Zastanów sie sam nad tym pytaniem??? :icon_mrgreen:

 

1.Nie masz insurence - nie jedziesz

2.Kupujesz moto w UK to V5C wypełniasz (powinien sprzedajacy wypełnić) zielony świstek na siebie (czekasz 4 tyg ok)- jesli moto zostaje w UK , jeszli bierzesz do PL to wypełniasz czesc o exporcie (nic nie czekasz tylko bierzesz reszte dok. i TRANSPORTUJESZ moto do PL) .

3. Do rejestracji potrzebne sa 1-8 z dowodu rejestracyjnego.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Transport Motocykli z Anglii do Polski, oferuję za rozsądne pieniazki

 

i tym sie zajmuje od czasu do czasu

 

 

czy dalej zajmujez sie transportem Bo w najblizszym czasie bede potrzebował transportu do polski z angli dla mojego motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport Motocykli z Anglii do Polski, oferuję za rozsądne pieniazki

 

i tym sie zajmuje od czasu do czasu

czy dalej zajmujez sie transportem Bo w najblizszym czasie bede potrzebował transportu do polski z angli dla mojego motocykla

 

Witam!

Ja średni kursuję co 3 tygodnie. Czasami (ale nie zawsze) zdarza się, że na vanie jest miejsce na 1 motocykl. Najbliższy kurs 14 marca. O więcej info napisz na PW bądź gg: 2814187

 

Pozdrawiam, ruthi7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moto sprzedałem wczoraj ale chętnie bym wysłał silnik od Suzuki GS500 do PL i kilka pierdołów. Napisz w jakie miejsce w UK jedziesz. Pozdrro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...