Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A TY juz jezdzisz czy nadal odpoczywasz po slubie i podrozy poslubnej ??? :eek: :icon_mrgreen: :icon_razz:

ja to zawsze robiłem dorywczo i poprostu jak cos ogarniam dla znjomych to wrzucam tu info - nie zajmuje sie tym strike bo z samego wozenia moto to bym z głodu umarł :icon_razz:

Co do smaego odpoczynku - to jeszcze nie było czasu odpocząć , poza Forumowym wypadem na moto :biggrin:

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie auta z UK.

Żeby zbytnio nie zaśmiecać i zadowolić wszystkich. :wink:

Następny wyjazd z PL planujemy ok 15,16.12 i później za rok (tzn. w 09 :icon_biggrin: ) okolice 12,13.2009.

Normalnie kursujemy co dwa tygodnie. Dłuższa przerwa wynika z powodu Świąt i Nowego Roku.

Pozdrawiam

Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

Jim jesli to aktualne to jestem zainteresowany transportem motocykla z Anglii do POlski.

Powiedz mi ile może kosztować?

Jestem z Lublina, może jak masz gg to podaj.

Mam nadzieję że nie ksoztuje to więcej niż 100funciaków...:]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję że nie kosztuje to więcej niż 100funciaków...:]

 

Nadzieja matką ...... :biggrin:

100 funtów - to rozbój w biały dzień. Tyle to mozna dać znajomemu, który przy okazji zgarnoł sprzęta. Tym bardziej, że funt teraz jest po 4.4.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wstydzę. Po prostu kolega napisał też do mnie na pw. Cena wyjściowa to 150gbp (jeżeli funt jest w okolicy 4,5), reszta zależy od rodzaju moto, ilości (jeden czy więcej) i skąd dokąd. To wszystko.

Zresztą wiesz za ile wożę bo pytałeś na forum Manchesteru.

 

 

DOSIEGO ROKU!!!

Edytowane przez JiM Transport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam interesuje mnie transport moto ze Szkocji dokładniej Aberdeen, chciałbym poznać cene. Jak cos to na PW.

 

Pozdro.

 

Ja już napisałem do Myciora - tak samo, mamy do sprowadzenia jedno moto z Aberdeen - byle by ktoś przywiózł do Polski, jeśli ktoś ma lub zna kogoś kto może przetransportować to proszę o info!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mam wolnego calego busa ( iveco maxi ) Transport najlepiej z okolic Oxfordu,jednak przy dogadaniu sie mozliwy jest odbior moto z innych rejonow. kontakt priv lub gg 4507758, transport rusza za mniej wiecej 10 dni, miejsce docelowe Zgorzelec (dolnyślask)

Edytowane przez Papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...