Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie :P


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum i mam dość nietypowe pytanie. Mianowicie chodzi o to, że chce zakupić w tym sezonie Suzuki gsx-r 750 SRAD, ale jestem niski (170cm) i zastanawiam się czy nie będe śmiesznie wyglądał na tym moto? No i czy nie będe miał problemów z manewrowaniem, ponieważ jak patrze na gsxra to wydaje mi sie, że pozycja na nim jest dość wyciągnięta i kierowca siedzi daleko od kierownicy. Może ktoś jest podobnego wzsrostu i miał doczynienia z tym motocyklem? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

170 cm to mało??

Jakbyś miał 155 to można by się zastanawiać...

IMO na małym gixerze dasz sobie spokojnie radę na postoju. O jeździe nawet nie wspominam, bo tu na pewno będzie OK.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tylko patrzysz? to przynajmniej poszukaj takiego, na którym sobie siądziesz i się przymierzysz - przestaniesz zadawać głupie pytania

2. hmm... jeździłeś już na motocyklu..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakim roczniku mowisz? Nie jestem pewien, ale jak sie przymierzalem do gsxr600 z 98 roku to wydawal mi sie naprawde duzy i dlugi, nie czulem sie na nim jakos super pewnie (a mam 177cm). Nowsze sa chyba mniejsze...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem konus (168 cm), ale na GSXR1000 K2 spokojnie daję radę (a to jest "najdłuższa wersja"!) Co prawda siedzenie jest na wysokości 83,5 cm - czyli nogami to tylko palce, ale moto jest lekkie i wyważone, więc ani w trasie z bagażami, ani z plecaczkiem (nawet takim pod 100 kg!), ani samemu na ulicach i koleinach nie miałem problemu. A jak już ruszysz.... :biggrin: :smile:

 

W sumie na DRZ które ma siedzenie na wysokości 93,5 cm też daję radę, więc....

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chodzi mi o rocznik 96-97.

Jeździłem na motorze:D Miałem dwa sezony gs 500.

No spoko jak tak piszecie to wierzę:icon_twisted: Na wiosnę zacznę już szukać jakiegoś gixxera bo z tego co czytałem to są dobre tylko trzeba sprawdzić w pierwszej kolejności silnik. Myślę, że sprawdzenie kompresji na cylindrach powinno dać jakiś wynik co do silnika. Bo niekoniecznie chciałbym, aby mój motocykl palił olej jak dwusów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX-R 600 jest zajebiście mały stary! ja mam 178 i czuję się na nim jak na motorynce a co do tego oleju to nie bądź zbytnim optymistą bo jak dasz mu dobrze to i tak ci łyknie co nieco.

pozdro

 

 

 

przepraszam źle przeczytałem ale 750 też nie jest jakimś kolosem więc nie pękaj!

Edytowane przez Dziki_YZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam wlasciwie na modelu z roku '95 (jest chyba wiekszy od SRAD'a i wazy delikatnie ponad 220kg) przy wzroscie 180cm Nie mam najmniejszych problemow a przesiadlem sie z MZ 251 Zrobilem na nim moze ze 3-4kkm jak wybralem sie nim nad morze zapakowany na maxa Zrobilem bez wiekszego wysilku 500km w deszczu z jednym tylko przystankiem doslownie 15-sto minutowym na tankowanie Po podrozy czulem sie naprawde komfortowo Na drugi dzien kompletnie zadnych zakwasaow bolow plecow itd itp Nie zastanawiaj sie tylko szukaj dobrego egzemplarza i kupuj! PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...