Skocz do zawartości

Yamaha FJ 1100/1200


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w XJR 1300 pojawił się również ten hałas po wymianie ciernych tarcz sprzęgłowych. Hałasuje nieznacznie na zimnym silniku, zaraz po odpaleniu jest świst idealnego silnika lecz po klikunastu sekundach pojawia się dźwięk łożyska wyciskowego kosza sprzęgłowego, który po wciśnięciu klamki milknie.... Przed wymianą tarcz nie było żadnych objawów, silnik pyrkał świszcząco idealnie :ph34r: :icon_evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz, znajomka FJ którą ja się opiekuję też ma ten dźwięk z kosza. Jeździ tak od wiosny i jest git. Tarcz jeszcze nie zmieniałem chociaż komplet nowych mamy w pudełku na półce. Zimą będę w niej grzebał to oblukam łożyska też. FJ w ogóle idzie na atomy i będzie robiona typowa renowacja motocykla. Silnik zostanie w jednym kawałku, jeśli starczy czasu i $$ to też zajrzę głębiej do niego bo łańcuszek rozrusznika nieźle klepie na zimno.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Musisz ściągnąć bak, (najpierw boczki pod nim - wciskane są)( z tyłu baku,czyli pod siedzeniem jest klamra, z przodu jest wsuwany w gumy, trzeba go wysunąć), podnieś go delikatnie do góry, jest tam taki kranik, zakręć go, odczep wężyki od paliwa, bak na bok. Potem masz airbox który jest doczepiony do gaźników. Rozkręcasz go śrubkami wkoło, otwierasz górę i tam będzie filtr powietrza. Nie naśmieć i nie zagnij przy wymianie, a przy zakładaniu baku sprawdź żeby przewody się nie zagięły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, a czy któryś z kolegów jest w posiadaniu pliku z instrukcją napraw dla FJ 1200? mam rocznik 1990 i potrzebuje jakąs dokumentacje bo zabieram sie do gruntownego przeglądu a w razie napray potrzebuje jakis service manual

Edytowane przez KaYtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...