Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

zmarnowane jakieś 20min.

nic konkretnego nie powiedział. wziął zajechany motor (wg niego kamienie i syf w misce, stwierdził kolizję) i płacze, że konstrukcja wujowa.

chciał nawinąć makaron na uszy plebsowi i i jak widać się udało 😄

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konrad1f napisał:

zmarnowane jakieś 20min.

nic konkretnego nie powiedział. wziął zajechany motor (wg niego kamienie i syf w misce, stwierdził kolizję) i płacze, że konstrukcja wujowa.

chciał nawinąć makaron na uszy plebsowi i i jak widać się udało 😄

 

Jakbyś miał choć 10% jego wiedzy technicznej, to może bym się jeszcze raz zastanowił...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się wcale nie zastanawiasz ... nawet gdybym miał 150% jego wiedzy to byś się nie zastanowił

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkowicie sie z ta wypowiedzia zgadzam, brak wspomnienia o przyczynie zatarcia ! Ta byla by tu kluczowa ! 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podtrzymuje mit o legendarnej niezawodności 😄 

milion i 100tys przebiegu( to jest pewnie , natomiast czy nie 2 miliony nikt nie wie , raz się licznik obrócił i 100tys jest teraz )  76 rok produkcji , pali ( nawet nie tak dużo jak na brak mocy i swoją wagę i to co może zabrać ) jedzie ( no dobra przy masie własnej prawie 2 tony i 72KM to się przemieszcza)

silnik 2.4 z beczki wolnossący z 4 biegowa skrzynią

ogólnie jest tragiczny ale rama nie jest zgnita , jak ogarnę blacharsko budę i rzeczy eksploatacyjne to diagnosta powiedział że da mi przegląd ze zdjęciami bo wszystko da się naprawić i z tego co widzę części nie są drogie ( mam na oku nawet całą kabinę za 500 zł )

teraz chcę zobaczyć dostawczaka co ciężko tyrał i mając 76 rok produkcji wygląda chociaż tak i jeździ -transity z 87 nie nadają się do czego o ducato nie wspomnę .........

a on ostatnie 2 lata woził ciągniki rolnicze , 1600 ma w dowodzie i nigdy tak mało nie miał , rekord to średni 4x4 -3100 ale koleś mówi że już szurał zderzakiem po glebie 😄

to pojeździ do mnie i jeszcze do Afryki pojedzie 😄 bez gwiazdy nie ma jazdy 😄

sory za gówniane zdjęcie jutro się zrobi lepsze za ciemno już było

 

 

moja kaczkanaforum.jpg

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jeszcze, że ruscy w ładzie, wołdze i uazie stosowali top materiały z przemysłu kosmicznego 😄 mercedes przy tym to szmelc

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tommo napisał:

Silnik zrobiony z gownolitu. Co chcesz więcej wiedzieć? 

 

 

Gdybym kilku nie mial to moze bym laknal jak mlody pelikan !  NO ale zawsze mozesz mi wytlumaczyc, dlaczego te inne jezdza a jest ich calkiem niemalo ? Mimo, ze silniki z goownolitu byly ! 

Na samym mobile do sorzedania masz ...............

Mercedes-Benz | Auto kaufen bei mobile.de

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wszystko to specjalnie dla fejmu i wyświetleń. Tommo obejrzał, wstawił na forum i oglądalność dalej leci.
Miał już z początku plan na swap czegoś nowoczesnego to przecież igły by nie kupował. Mądry z niego chłop to wie jak kombinować w internetach.
Trochę refleksji, nie wszystko co w tv czy yt to prawda objawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...