Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile sie wleje, tyle spali :icon_razz: paliwa, opon... :lalag:

A tek serio to na razie nie wiem ile locha pali (pewnie ze 2 razy tyle co terefere) ale jak zobaczylem jakiej wielkosci jest filtr paliwa to sie domyslam ze nie malo (filtr paliwa jest wielosci filtra oleju )... po 2 tankowaniach cos ok. 12 spokojnie w trasie, pewnie ze 20 po miescie, a srednio wyjdzie gdzies ze 14. Ale w tym aucie spalanie jest najmniej istotne, jak jezdzilem okularem 2.9 to palil srednio ok. 7.5 ropy, ale locha ma wiele innych zalet :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile sie wleje, tyle spali :icon_razz: paliwa, opon... :lalag:

A tek serio to na razie nie wiem ile locha pali (pewnie ze 2 razy tyle co terefere) ale jak zobaczylem jakiej wielkosci jest filtr paliwa to sie domyslam ze nie malo (filtr paliwa jest wielosci filtra oleju )... po 2 tankowaniach cos ok. 12 spokojnie w trasie, pewnie ze 20 po miescie, a srednio wyjdzie gdzies ze 14. Ale w tym aucie spalanie jest najmniej istotne, jak jezdzilem okularem 2.9 to palil srednio ok. 7.5 ropy, ale locha ma wiele innych zalet :buttrock:

Mój okular(E z 1995 w nowej budzie 3.0D ) palił średnio 10l , 12 w mieście, ale chyba był już troche dojechany, głowica poszła, miał najechane 350 000km.(Podobno te modele były troche nieudane)

 

Teraz powrót do korzeni, 124 z 1993, 2.5D, mułek ale pali średnio 7 litrów. Przejechane ok 300 000 km (przebieg oryginalny). Wcześniej miałem takiego samego tyle że 85r w automacie ,najechane grubo ponad pół miliona, poszedł do znajomego w rodzinie który przelatał nim 3 lata bez awarii i sprzedał za śmieszne pieniądze.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nigdy nie podobały mercedesy, wole Bawarie, aktualnie posiadamy bmw 740d 00', potężny i piękny samochód i kilka innych. Mamy Wolksvagena, Audi i BMW - chyba tylko Merasia brakuje do kolekcji Niemieckich wyjadaczy, ale napewno nie zagości w naszym garażu bo nikomu sie nie podobają od nas ;d

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam sie za autami, i probuje sie przekonać do Mercedesa C 250td (w202) w kombi. Silnik wiadomo jaki jest, natomiast nie trafia do mnie kompletnie stylistyka tyłu auta. O ile sedan wygląda fajnie, tyle kombi po prostu do mnie nie przemawia. Wiem że to klasyczna stylistyka, ale...zobaczymy czy ulegnie zdecydowanie nowoczesniejszej linii passata b5fl czy audi a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajeczne są te w124 CE (poza wnętrzem). A jak jeszcze ciemny kolor, jasna skóra i 3.2 na mechanicznym wtrysku to już oczy mi się szklą. To taki SEC dla ubogich ale jak bardzo chciałbym być taki ubogi :biggrin:

Edytowane przez Pepesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest dlugo poszukiwana S klasa :clap: W140 500SEL '93 ver. USA :buttrock:

Ponadtrzystukonne V8 w tej budzie to jest to :lalag: Czarna, długa locha z jasną skórą... Wielkość ma znaczenie :biggrin:

 

 

Piekny sprzet gratulowac :lalag:

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.2 na mechanicznym wtrysku to już oczy mi się szklą. To taki SEC dla ubogich ale jak bardzo chciałbym być taki ubogi :biggrin:

 

Pojechałeś z tym 3.2 na mechanicznym wtrysku. Nie ma takich, bo silnik 3.2 czyli M104.992 jest już na pełnym elektronicznym wtrysku Bosch Motronic. Ostatnie M104 na mechanicznym wtrysku było 3.0 24V. Czy ja wiem, czy to sec dla ubogich, mniej pali i tyle. Mam sec'a, mam E320 Coupe. Jedno i drugie fajne, 320-tka wygodniejsza na miasto. A co do środka, strasznie zawsze mi się podobał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, ile może spalić taka Ska, model W220(1998-2005), 3,2 CDI? Podobno te silniki są bardzo oszczędne w porównaniu do starych silników(powiedzmy 3 litrowych w E-klasach i 124)?(Słyszałem bajke że ktoś na 3,2 CDI w trasie zszedł do 5 litrów).

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...