Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

400 km w dwie godziny? nie wiem czemu służą te twoje wpisy :D ale niech ci będzie, jesteś zajebisty :D ja raz trasę lublin-wawa zrobiłem w godzinę i 20 minut, ale to było w nocy. no i niecałe 200 km. nie było jeszcze wtedy obwodnicy garwolina. głupoty opowiadasz.

 

Przepraszam ale nastapila pomylka nie Minsk Mazowiecki a Nowy Dwor Mazowiecki

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26230266_323427678065495_886298260576760

 

Ojapyerdole :icon_mrgreen:

 

Yuby, bedziesz jedyny w PL bjer, bjer !

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Yuby ze jesli jest z Japonii to w ciemno bym obstawial ze bedzie w bardzo dobrym stanie jak na swoje latka.



Zreszta na zdjeciach widac ze jest prosty a nie ulep jak poprzednik, kazdy szew na zdjeciu wyglada fabrycznie na tyle na ile mozna wywniskowac ze zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne to jest, skąd samochody z Japonii mają tak symboliczne przebiegi i są tak zadbane.

Samochody ktore Ciebie interesuja sa uzytkowane sporadycznie, taki SL jesli byl tam od nowosci z kierownica po lewej stronie byl do przejazdzek, a nie do codziennego tyrania, zreszta kto tam w duzych miastach uzywa aut.

Ja lubie Japonczykow, nie mylic z chinczykiem i inna gadzina. Domki, drzewka samochody wszystko jest zadbane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich znam z dobrej strony mowie o Japonczykach, sprzedaje tam stare auta i Springery, placa mi tyle ile chce i w zamian dostaja to co chca.



U moich rodzicow mieszka ich duzo, jak najlepsze zdanie mamy wszyscy o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody ktore Ciebie interesuja sa uzytkowane sporadycznie, taki SL jesli byl tam od nowosci z kierownica po lewej stronie byl do przejazdzek, a nie do codziennego tyrania, zreszta kto tam w duzych miastach uzywa aut.

Ja lubie Japonczykow, nie mylic z chinczykiem i inna gadzina. Domki, drzewka samochody wszystko jest zadbane.

 

Japonia to troche inna kultura. 100tys. przebiegu to juz nie malo, a i utrzymanie auta w dobrej kondycji jest kwestia honoru.

Do tego dochodzi badanie tech.ktore jest uznawane za jedno z bardziej rygorystycznych.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...