Skocz do zawartości

Japonska policja


foks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nieźli sa to trzeba im przyznać :crossy: :(

 

nieźli sa to trzeba im przyznać :clap: :) i traf tu teraz na takiego na ulicy, mowisz sobie... przecież to zwykłuy glina.... nie umie jexdzi i mnie nie złapie.... mozna by sie nadziać :D:P

 

nieźli sa to trzeba im przyznać :) :biggrin: i traf tu teraz na takiego na ulicy, mowisz sobie... przecież to zwykłuy glina.... nie umie jexdzi i mnie nie złapie.... mozna by sie nadziać :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na discovery byl film o tym jak szkoli sie policjantow z NY. Niezle rzeczy wydziwiali tymi krowami H-D, lecz mi tam brakowalo tego dynamizmu jaki jest w tym filmiku.

ps: z tego co wiem, to polscy policjanci na motocyklach tez maja bardzo wysokie kwalifikacje.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmole motocyklowe są tylko na przód czy na tył również?, chodzi mi o oferty producentów i ogólnie możliwości motocykla do ich zamontowania. Tak patrzę na te rureczkiw motocyklach to one chyba słabo chronią motor?, takie wysunięte napewno są o wiele lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na discovery byl film o tym jak szkoli sie policjantow z NY. Niezle rzeczy wydziwiali tymi krowami H-D, lecz mi tam brakowalo tego dynamizmu jaki jest w tym filmiku.

ps: z tego co wiem, to polscy policjanci na motocyklach tez maja bardzo wysokie kwalifikacje

 

Moze w Twoim miescie sa niezle lub dobrze jezdzacy policjanci, ale w radomiu to wogole nie czaja o co chodzi... kiedy jeden gonil mnie przez chwile to po prostu zabawa byla, a ja sie balem zeby sie zaraz nie zabil, w warszawie tez nie jezdza za dobrze, ucieczka zajela mi chwile. A ci na tym filmiku to mistrzostwo swiata - pelen uklon !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt,że nasi policjanci ogólnie słabo jeżdzą ale widziałem na trasie Warszawa-Katowice pościg naszych Policjantów na hulajnogach za motocyklistą chyba na Bandziorze - no muszę powiedzieć,że dawali radę i w końcu koleszka skapitulował - fajnie to wyglądało - BRAWO :banghead: dla POLICJI z Piotrkowa Tryb.

 

Ps. filmik fajniutki

 

POZRDAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dawno nie widziałem takiego pokazu umiejętności. Kopara na ziemi :D

A co do naszych policjatow to zdarząją sie tacy co naprawde wyrastają ponad przeciętnośc, a pościg na drodze mimo iż takowy penie nie jest łatwy to na pewno łatwiejszy niż to co zobaczyłem na tym filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dawno nie widziałem takiego pokazu umiejętności. Kopara na ziemi :icon_mrgreen:

A co do naszych policjatow to zdarząją sie tacy co naprawde wyrastają ponad przeciętnośc, a pościg na drodze mimo iż takowy penie nie jest łatwy to na pewno łatwiejszy niż to co zobaczyłem na tym filmiku.

ja tez tak wymiatam (jak ten ostatni) :)

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ogladal ktos Tokio Drift? Tam powiedzieli że policja niemoże ścigać, może tylko sprawdzać prędkość. I widzita filmów sie gawiedź naogląda i ma pojęcie o Japoni :icon_mrgreen: Pozdr

A filmik wymiata, jutro zaczne praktyke na skuterze:)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam takie dziwne wrażenie że podłogi wykorzystuje jako "kółeczka" manewrowe :icon_rolleyes:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL policjant odpowiada materialnie za wszelkie szkody w pojeździe służbowym. Doszło do tego że policmeni z własnej kieszeni wykupują AC. Taka lekka paranoja :clap: .

Pokaż mi teraz takiego zdrowego na umyśle policjanta który podejmie niebezpieczny pościg :buttrock: .

Nawet mały wypadek i ... niby ubezpieczalnia zwraca koszty ale ... co usłyszy od bossa to jego i wyższa stawka od ubezpieczenia, także jego.

Czyli nawet jak potrafi to nie chce. I to jest optymistyczne z punktu widzenia Anonimowego Pirata Drogowego :notworthy: :)

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogladal ktos Tokio Drift? Tam powiedzieli że policja niemoże ścigać, może tylko sprawdzać prędkość. I widzita filmów sie gawiedź naogląda i ma pojęcie o Japoni :D

Taka Japonia, jak ukazana na tym filmie, nie istnieje.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...