Skocz do zawartości

No to tera ja się chwalę!


wieczny student
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Studencik chcial bym Ci pogratulowac Africy Twin :wink: Ładna z niej maszyna,choć ma juz swoje lata.Pojezdzil bym sobie tym :D Swoja droga respect za to ze Ural bedzie u Ciebie i ze go nie "odrzucasz" :) Zycze bardzo udanych trasek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl na zdjęciu prezentuje się bardzo ładnie. Wymarzony sprzęt do uprawiania turystyki, zwłaszcza po naszych "drogach". Niech Ci jak najlepiej służy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać pierwszej trasy tym motocyklem. Może Wam się to wydać dziwne, ale nie jestem do końca pewien, czy wyprawy tym motocyklem dadzą mi tyle radochy co np: wyprawa Uralem do Lwowa. Podróżując przebłyskiem geniuszu radzieckich inżynierów najważniejszym pierwiastkiem eskapady była zagadka: "dojadę bez problemów, czy coś się sypnie?" :biggrin:. Ci zaczynający od "bezawaryjnych" motocykli nie wiedzą o co mi chodzi. Pięknem wypraw Uralem było/jest/będzie chwila zgaszenia silnika w garażu po powrocie z trasy, poklepanie w prawie pusty bak i myśl: "Dojechałem :notworthy:. Nie zawiodłeś mnie harpaganie". Honda tego mi nie da. Mam nadzieję, że zaoferuje coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,

 

z mieszanymi uczuciami gratuluję. Motór jeszcze zniesę, ale jak zobaczę GPS na kierownicy, zamiast przyklejonej na zbiorniku kartki z rozpiską trasy to ten świat wyda mi się już nie tak piękny :wink:

 

Do zo! W drodze do Kamieńca :rolleyes:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GPS'em nie przesadzajmy, nie jestem gadżeciarzem :buttrock: . O alkoholu nie chcę słyszeć. Trzeci dzień trzeźwieję :banghead:

 

Umieściłem fotki na starym, zapomnianym koncie na BikePics. Chętnych do oglądania zapraszam. Nie będę już tu klepał zbędnych postów :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GPS'em nie przesadzajmy, nie jestem gadżeciarzem :bigrazz: . O alkoholu nie chcę słyszeć. Trzeci dzień trzeźwieję :bigrazz:

 

Umieściłem fotki na starym, zapomnianym koncie na BikePics. Chętnych do oglądania zapraszam. Nie będę już tu klepał zbędnych postów :bigrazz:

 

 

No Michaś, tak bez opijania to nie można..... Piękna jest :bigrazz:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...