Skocz do zawartości

Nowy desing mojej Cr125r :D Chwale się:D Black Honda :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotuj sie na spory przyrost mocy..... i o wiele lepsze prowadzenie.....

 

Po co pierdolis* bez sensu jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?? Zachowujesz sie jak szczyl (i nie tylko Ty w tym temacie).

 

Ale zes sie wczul... napisalem troszeczke wyzej co o tym mysle.

Może i masz racje że nie mam nic do powiedzenia i napisalem to bez sensu. Temat jest taki że można powiedzieć naprawde wiele. Np. ty okazales sie prawdziwym fachowcem:

 

Co do CRy - moim zdaniem wyglada to bardzo dobrze. Pozdr

 

..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pierdolis* bez sensu jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?? Zachowujesz sie jak szczyl (i nie tylko Ty w tym temacie).

 

Nie chce się wtrącać, ale wydaje mi się, że w tym momencie przegiąłeś pałę stary! :)

 

 

i pomyśleć ile taka okleina morze budzić kontrowersji...

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tijo ale prosze Cie: nie pierwszy raz zakladasz temat i po mniejwiecej 2 godzinach proponujesz zeby go zamknac. Ja rozumiem jakbys pochwalil sie dokonujac czegos niemozliwego i podzielil sie z nami swoimi uwagami na ten temat, ale proces naklejenia okleiny napewno czyms takim nie jest! Nie prosciej by bylo wrzucic do brudnych fotek?

Nikt Cie tu nie obraza

Dokladnie przeciez okreslenie "debil" nie ma zadnego negatywnego zabarwienia!

pzdr

 

BTW. sam jestes debilem :)

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tą Crka jezdzi 15to latek??:Djezu co sie dzieje w tym kraju :)

 

No i co wziązku z tym że jeździ zadrościsz czy co? Młody ładnie nawała po torze z tyg. na tydzień a ty walisz takie teksty że można pierdalnoąć se baranka!

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO COMMENT,DEBILE...AvE ,Artur-Arturcr80 i Tijo

Dlaczego nazwales sie debilem?? Mi sie podoba ta okleina wiec nie nazywaj sie debilem.

Po co pierdolis* bez sensu jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?? Zachowujesz sie jak szczyl (i nie tylko Ty w tym temacie).

HAHAHA Pewnie masz stara okleine w KTM'ie i cie to boli moge to zrozumiec, ale po co tyle nerwow. Stary kup sobie na ebay'u nowa okleine i po krzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika zajebista. Co do zakladania takich tematow to mi absolutnie nie przeszkadza bo tak to wiemy chociaz co sie dzieje u kazdego z nas:D :) . Tijo zalozyl wyjebista okleine, mi sie podoba, nie wiem jak wam wszystkim, ale tym co sie nie podoba to nie musza odpisywac w tym temacie. Przynajmniej niech te forum bedzie troche luzniejsze, tak cos sie dzieje.. a nie jaki moto do 3 tys jaki do 3500 czy cross dobry bedzie do szkoly?? A taki temat jaki zalozyl Tijo jest wg mnie jest dobry.

 

Osobiscie jest to moje zdanie.

 

Ja musze tez sie rozejrzec za zajebista okleina dla mojego HM CRE czyli ostatni model hondy cr 125 przed alu rama :P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłóćcie sie bo Mikołaj nie przyjdzie i tyle bedziecie mieli z tych świąt :).

Ładna okleinka ale ja nie gustuje w Hondach, no chyba że byś zrobił coś na wzór MM czyll chrom i czarne plastiki i okleina wtedy wypas.

A co do tematu to to jest forum i można sobie czasami pogadać o pierdółkach bo jak widze sam zbiór danyc z cyklu - czy Suzuki DR 350 wersja SXHGDAKNY jest lżejsza od SGFDANOOH o 0,1kg i ma inne zawieszenie oraz co kupić CR czy YZ po czym wszyscy doradzają DT lub KMX to wole czytać o okleinie.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta cr-ka, ale tak żeby jeszcze lepiej wyglądała to oddaj dyfuzor do chromowania. Naprawde ładnie po takim zabiegu wygląda(jak nowiutki).

 

 

Dokladnie panie kolego :banghead: CR Tijego bedzie piekna :banghead:

 

Tylko taki odpicywany cross kojarzy mi sie juz z FMX gdzie przed publicznoscia kolesie kreca backflipy odpicywanym moto :)

 

Wiec Tijo na rampe i potrojnego backflipa poprosimy :biggrin:Musisz byc lepszy od Pastrany :P

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tą Crka jezdzi 15to latek??:Djezu co sie dzieje w tym kraju :wink:

Boli?

Bardzo dobrze, że Tijo jeździ na cr125, w twoim wieku będzie z niego dobry rajder.

I myślę ze takie pisanie nie jest na miejscu, ja jak miałem 15 lat na wr'ce zacząłem jeździć i myślę, że nie wyszło mi to na złe...

 

Co do tematu, wypowiedziałem się wcześniej, jedni zrozumieli co mam na myśli, inni nie.

Tijo się cieszy nową okleiną, ale jak to ktoś wcześniej napisał wystarczyło w brudnych fotach wrzucić i było by ok :wink: Gdyby każdy tak zakładał temat oj co bu tu było, np " Nowe opony" lub " Moja nowa kierownica, chwale sie "

 

Pozdrawiam!

Wesołych świąt chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA Pewnie masz stara okleine w KTM'ie i cie to boli moge to zrozumiec, ale po co tyle nerwow. Stary kup sobie na ebay'u nowa okleine i po krzyku.

Jesli po moim poscie dochodzisz do wniosku, ze mam stare okleiny to ....... powodzenia Ci zycze :wink:. Nie zrozum mnie zle, ale nawet mi sie nie chce Tobie nic odpisywac - i tak nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...