Skocz do zawartości

Nowy desing mojej Cr125r :D Chwale się:D Black Honda :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli po moim poscie dochodzisz do wniosku, ze mam stare okleiny to ....... powodzenia Ci zycze ;). Nie zrozum mnie zle, ale nawet mi sie nie chce Tobie nic odpisywac - i tak nie zrozumiesz.

:D ;) ;)

"Miszczu"...... jak ci nie chce odpisywac to po co w ogole skrobiesz tego bzdurnego posta, a okleinki na pewno masz z 2010 - "lechu effex" :wink:

a do tego klienta ktory zastanawia sie nad kierunkiem rozwoju naszego panstwa - powiem ci ze idze w bardzo dobra strone skoro co raz mlodsi rozwijaja swoje zainteresowania, ktos musi w koncu zastapic M.Zdunka i innych :wink:

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że atmosfera przedświątecznych kłótni domowych udziela się również użytkownikom forum!

Ja to rozumiem, ale to do niczego dobrego nie prowadzi. Każdy będzie się bał wyrazić swoja opinię w obawie że zaraz ktoś po nim pojedzie.

Ktoś ma ochotę pokłócić ze mną? Chętnie bym rozładował na forum swoją przedświąteczną, napiętą, domową atmosferę. :icon_rolleyes:

 

a okleina ładna :icon_mrgreen: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim temat zostanie wyjebany to i ja dorzuce swoje trzy grosze ;)

 

Dla mnie wyglad motocykla jest bardzo ważny. Wcześniej miałem dt która była tak odpicowana (do oryginału) ze kupujący czepiał sie tylko ceny bo do moto nie miał zastrzeżeń :buttrock: Teraz TT też jest pucowana i przygotowywana żeby wyglądać pięknie :flesje: Nie ma to jak piękny czysty cross/endurak tuż przed jazdą w terenie :clap:

 

Okleina ładna jeszcze koła na czarno wypoleruj szprychy i zmień dyfuzor na świecący a będziesz miał oryginalne moto :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli po moim poscie dochodzisz do wniosku, ze mam stare okleiny to ....... powodzenia Ci zycze mrugacz.gif. Nie zrozum mnie zle, ale nawet mi sie nie chce Tobie nic odpisywac - i tak nie zrozumiesz.

 

Widzisz kolego drogi lechu, mam ubaw po pachy czytajac glupie posty i odpowiadam na nie głupimi postami. Tak naprawde mam w dupie czy masz nowa czy stara okleine czy latasz KTM czy Simsonem, ale jezeli obrazasz moich kolegow to ja z ciebie porobie sobie jaja. Pewnie po przeczytaniu mojego posta siedziales i myslales co za idiota dupek debil .itd no i bardzo dobrze ty siedzisz i myslisz a ja sie smieje. Zastanawia mnie jedno na kiego odpisywales, skoro nie zrozumiem? Pogratulowałem Tijo nowej grafiki i zapytalem sie ile za nia dal, i w tym szale wyzywania sie mi nie odpisal. Dziekuje za powodzenie z Twojej strony i nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego drogi lechu, mam ubaw po pachy czytajac glupie posty i odpowiadam na nie głupimi postami. Tak naprawde mam w dupie czy masz nowa czy stara okleine czy latasz KTM czy Simsonem, ale jezeli obrazasz moich kolegow to ja z ciebie porobie sobie jaja. Pewnie po przeczytaniu mojego posta siedziales i myslales co za idiota dupek debil .itd no i bardzo dobrze ty siedzisz i myslisz a ja sie smieje. Zastanawia mnie jedno na kiego odpisywales, skoro nie zrozumiem? Pogratulowałem Tijo nowej grafiki i zapytalem sie ile za nia dal, i w tym szale wyzywania sie mi nie odpisal. Dziekuje za powodzenie z Twojej strony i nawzajem.

No niestety prostak zawsze pozostanie prostakiem. Koniec moich posotw bo zaczynam sie uwsteczniac w waszym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...