Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gosiu zobacz do powitalni- napisze facet ,ma pare odp. a napisze kobieta to ma kilkadziesiat taka mala roznica wiec niedziwie sie ze ci sie podobalo biggrin.gif

 

 

tego nawet pod uwage nie biore. na motorzu jest anka no i ja do czasu..

 

dorzuce swoje 3 grosze i koniec o redach

-nigdy o nich zlego zdania nie mialam, dobrze tam mi bylo i nie watpliwie jak nie bede miala co zrobic z 35pln to odswieze konto i stane sie aktywnym czytaczem tego forum.

 

tyle ode mnie. polecam obejrzec, poczytac relacje ze zlotow i wypadow.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dorzuce swoje 3 grosze i koniec o redach

-nigdy o nich i nie watpliwie jak nie bede miala co zrobic z 35pln .

 

Goska

To moze sciepa dla Gosi jeszcze brakuje 34,97 .Każdy po trzy grosze, proszę.

Ale nas nie zostawisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale mam wrazenie ze jakies lamy tworza tamto forum, wczoraj zarejestrowalem 2 konta, do zadnego nie przyszedl mail aktywacyjny, do dzis

oto dzisiejsza proba

 

Błąd Ogólny

 

Could not insert data into groups table

 

DEBUG MODE

 

INSERT INTO phpbb_groups (group_name, group_description, group_single_user, group_moderator) VALUES ('', 'Personal User', 1, 0)

 

Line : 1032

File : usercp_register.php

 

:D :D

 

napisalem do admina, szybko odpisal, niestety teraz forum nie dziala wcale

Edytowane przez -Jurgen-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurgen nie mozna wszystko i wszystkich po pierwszym wrazeniu oceniac. ost co strone zmieniali wiec przypuszczam, ze maja jeszcze niedociagniecia...

 

Ale nas nie zostawisz ?

-oczywiscie ze nie, jak moglabym moje kochanie porzucic? :* niedorzeczne :biggrin:

 

Kazik daje 12 groszy

 

juz tylko 34,85

dobra dobra...

 

mam silnik do roboty wiec kazda kasa sie dla mnie liczy.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zrobilibysmy taki post-jarmark gratow do sowietow? czy jakos tak?

mam troszke taili do emy (jakas drobnica) porobie foty i mozna by powklejac

zawsze to taniej niz na aledrogo a i tak jakos swojsko nie trzeba by szukac pomiedzy gratami do innych weteranow taki bazar ruskich gratow :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zrobilibysmy taki post-jarmark gratow do sowietow? czy jakos tak?

mam troszke taili do emy (jakas drobnica) porobie foty i mozna by powklejac

zawsze to taniej niz na aledrogo a i tak jakos swojsko nie trzeba by szukac pomiedzy gratami do innych weteranow taki bazar ruskich gratow buttrock.gif

 

 

jestem za..

tylko zeby sie moderatorzy nie pluli, ze robimy druga gielde- bo moga nas tam przekierowac- a to juz nie na reke...

 

a gdyby temat tzw. "przykleic"?

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Towarzysze.

 

Dziwi mnie Wasz stosunek do Redmotorz , jednorazowa opłata jaka jest u nas pobierana służy na opłacenie serwera , dodatkowo taka z niej korzyść iż odstrasza forum skupia osoby które naprawdę chcą czegoś dowiedzieć się o mechanice i technice motocykli spod znaku czerwonej gwiazdy .

Myślę że jest to jedna z lepszych tematycznie stron dorównująca oppozit.ru , skupiajaca osoby które nie tylko piszą ale i wspólnie jeżdza i to dość daleko.

Za te 10 litrów paliwa w przeliczeniu macie dostęp do działu technicznego, cena mniej więcej taka jak dobrej książki o motocyklach i zakres dostępnych informacji podobny .

Forum skupia kilku naprawdę dobrze obeznanych z radziecką myślą techniczną chłopaków i nikt kto naprawdę chcial się czegoś dowiedzieć nie pozostal bez odpowiedzi , jednakże promujemy taką zasadę iż przed zadaniem pytania - przeczytaj całe forum, unika się wtedy powielania tematów , dodatkowo dział techniczny jest co jakiś czas porządkowany, posty typu "jaka pogoda, boli mnie brzuch" sukcesywnie usuwane lub przenoszone .

Myślę że jeśli komuś naprawdę zależy na poszerzaniu wiedzy to znalazł cos dla siebie i nie narzeka .

Redmotorz dotyczy tylko i wylącznie motocykli radzieckich zatem jest ściśle tematyczną stroną, podobnie jak niemiecka strona http://www.wehrmachtsgespann.de dotycząca Zundappa KS750 i BMW R75.

 

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia dowolnej części do "kacapa" wprost ze strony od zaprzyjaźnionychy sprzedawców.

 

Dodatkowo jest wiele artykułów nigdzie wcześniej nie prezentowanych , zdjęć i filmów ogólnodostępnych dla każdego .

 

Zapraszamy wszystkich ,zwłaszcza tych najbardziej niezadowolonych ;-)

 

Pozdrawlaju Tawarisze ,Ronon ,Granat i inni ;-) . Być może mało udzielalem się na tym forum ,choć jestem tu tyle co Wy,ale zawsze z uwagą czytałem i nie podoba mi się to co wypisujecie.

KarolSawiak

Edytowane przez karolsawiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ładnie tak wpadać na inne forum i robić bajzel ?Na swoim też tak robisz? To dział o handelku ,a nie "jaka pogoda, boli mnie brzuch >>>

... nie podoba mi się to co wypisujecie.

KarolSawiak

:) :)

-oczywiscie ze nie, jak moglabym moje kochanie porzucic? :* niedorzeczne :biggrin:

 

Goska

: * razy 100

 

No i zby nie było bałaganu (jak na innych forach) :

http://moto.allegro.pl/item173007670_zbior...wie_nowka_.html

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

dawno sie nie udzielalem ale po disiejszym przejzeniu allegro :

 

http://allegro.pl/item169323926_dniepr_mt_...awieszenie.html

 

:)

 

to az rece opadaja

 

nie chce robic reklamy ale taniej maja w oldtimer garage i u takiego niemiaszka w Hof (800 zl) i kupujac tam to jestem pewien ze zawiecha nowa a nie taka co stoji 3 miechy na dworze :notworthy:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

dawno sie nie udzielalem ale po disiejszym przejzeniu allegro :

 

http://allegro.pl/item169323926_dniepr_mt_...awieszenie.html

 

:icon_biggrin:

 

to az rece opadaja

 

nie chce robic reklamy ale taniej maja w oldtimer garage i u takiego niemiaszka w Hof (800 zl) i kupujac tam to jestem pewien ze zawiecha nowa a nie taka co stoji 3 miechy na dworze :banghead:

 

Pozdrowionka

Tak, a na bazarze kupisz jeszcze taniej, ostatnio chozily po 650 we Wroclawiu. Swoja droga strasznie ceny ida w gore. 1,5 roku temu za takie zawieszenie przednie dalem 400 zl, pol roku poznie za drugie takie 500 zl . Teraz jak widac na allegownno jest juz bez mala 1tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to że aukcja została usunięta , post stracił ważność w związku z tym edytowałem drania .

Teraz dla mnie przegieli :

http://moto.allegro.pl/item172250525_m_72_...tnik_oleju.html

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

dawno sie nie udzielalem ale po disiejszym przejzeniu allegro :

 

http://allegro.pl/item169323926_dniepr_mt_...awieszenie.html

 

:notworthy:

 

to az rece opadaja

 

nie chce robic reklamy ale taniej maja w oldtimer garage i u takiego niemiaszka w Hof (800 zl) i kupujac tam to jestem pewien ze zawiecha nowa a nie taka co stoji 3 miechy na dworze :crossy:

 

Pozdrowionka

 

bo teraz tylko My "bogaci" jezdzimy ruskami! biedniejsi jezdza japonia bo mniej pali i tansza w eksploatacji! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...