Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...co prawda toruńską starówkę zwiedzałem już melexem, polecam - wygodnie i nie nachodzi się człowiek, a i lokale to tam jakieś są... i pełno starych domów.

Ale: tak czy owak - nie ma nudniejszej trasy niż Toruń-Gdańsk! No, może z wyjątkiem Warszawa-Gdańsk...

Aście rzeście wybrali punkt zborny!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja optuje jednak za planem, że jak jedziemy do Torunia... to i śpimy w Toruniu... a nie pod/nad/za/obok...

 

...może streszczę jak mi się widzi ten wypad...

...szlak piastowski jako sobotnia przejażdżka - dla mnie git - ma pewną... zasadniczą zaletę... nie trzeba go wymyślać, bo już został wymyślony :D

...a wieczorem, w ramach kreowania wizerunku złego motocyklisty... siejemy zamęt i zgorszenie... :buttrock: 'uduchawiając się' po toruńskich lokalach... pewien Dziad :) ...kilka postów wyżej nawet rekomendował już jakiś przybytek...

...w niedziele - niedzielny klasyk... czyli dużo kefiru... tabletek z rodziny antipain... a w ramach rozchodzenia kaca... spacer podczas którego celebrujemy toruński gotyk... po czym husaria oddala się do swoich kwater macierzystych...

 

...co na to zainteresowani?

 

pozdr,

w

 

Plan idealny :biggrin: Tak jak wcześniej mówiłem, Studiowałem tam kiedyś i znam pare lokali, mam nadzieje że jeszcze istnieją :icon_mrgreen:

 

...co prawda toruńską starówkę zwiedzałem już melexem, polecam - wygodnie i nie nachodzi się człowiek, a i lokale to tam jakieś są... i pełno starych domów.

Ale: tak czy owak - nie ma nudniejszej trasy niż Toruń-Gdańsk! No, może z wyjątkiem Warszawa-Gdańsk...

Aście rzeście wybrali punkt zborny!

pzdr

 

No i Staszek niezadowolony, no i co teraz? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze sie niezla imprezka szykuje w Toruniu ;-) tylkozeby kopernik sie nie obraził potem na nas.

Ekipa z Poznania też się zamelduje napewno min 10 sprzetów juz jest uzbieranych, będzie napewno więcej jak będzie zanany jakiś termin (dokladny, kazdy ma jakies swoje plany i wogole).

Pozdrawaim i oczekauje jakies konkretnej daty :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg w Toruniu to najlepiej na campingu niedaleko dworca PKP Glowny. Mozna tam spokojnie wjechac motocyklami, wynajac domek, a mozliwosc postawienia namiotu takze jest. Gdyby miejsc zabraklo, niedaleko jest osrodek wioslarski z tanimi - jak reklamuja - noclegami. Dla osob przyjezdzajacych PKP bedzie to dodatkowe udogodnienie - 3 min na piechote.

Co do trasy Gdansk - Torun, poniewaz nie jest bardzo daleko mozna dla urozmaicenia jechac przez Bory Tucholskie i Bydgoszcz - trudno o bardziej atrakcyjna !!

Im wczesniej zdecydujemy sie na konkretny termin tym wieksza mozliwosc rezerwacji noclegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - czy w związku z tym, że sprzedałem swój motocykl jeszcze na początku poprzedniego sezonu, mogłbym dojechać pociągiem do Torunia i liczyć na to, że mnie weźmiesz na plecaczka ? Bardzo Cię proszę. Tak mi zależy na przejażdżce Twoją Kawą ... :biggrin: Zależy mi na tym wyjeździe, gdyż nigdy nie byłem w Toruniu. (A może chciałbyś zobaczyć, co Twoja Kawa potrafi ? )

No i Staszek niezadowolony, no i co teraz? :bigrazz:

A niby co Staszek ma tu do gadania, co ? Klaudiusz - nie wiesz, że ja tw EKG rządzę ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - czy w związku z tym, że sprzedałem swój motocykl jeszcze na początku poprzedniego sezonu, mogłbym dojechać pociągiem do Torunia i liczyć na to, że mnie weźmiesz na plecaczka ? Bardzo Cię proszę. Tak mi zależy na przejażdżce Twoją Kawą ... :buttrock: Zależy mi na tym wyjeździe, gdyż nigdy nie byłem w Toruniu. (A może chciałbyś zobaczyć, co Twoja Kawa potrafi ? )

 

Michał będzie zapewne z żoną, ale ja moge cie wziąć bo moja pewnie nie pojedzie :buttrock:

 

A niby co Staszek ma tu do gadania, co ? Klaudiusz - nie wiesz, że ja tw EKG rządzę ? :biggrin:

 

Ty Waldi nie pij tyle bo ci sie fikcja z rzeczywistością miesza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiowałem tam kiedyś i znam pare lokali, mam nadzieje że jeszcze istnieją :)

 

No co Ty, klaudiusz... U ojca Tadeusza czyżby??? Tego bym się po Tobie nie spodziewał :D

 

Ad rem: z konkretną datą to będzie problem chyba, bo póki co jeszcze nie spadł ten śnieg co ma stopnieć, a potem jeszcze 2 tygodnie czy jakoś tak... Pewnie wyjdzie jakoś w marcu pod koniec, ale to chyba nie jest szczyt sezonu turystycznego i miejsca nclegowe powinny być. Jakby był problem, to trochę lansu na starówce i co bardziej przedsiębiorczy, a przede wszystkim lovelasi, nocleg u gościnnych torunianek sobie załatwią :flesje:

Edytowane przez osito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - czy w związku z tym, że sprzedałem swój motocykl jeszcze na początku poprzedniego sezonu, mogłbym dojechać pociągiem do Torunia i liczyć na to, że mnie weźmiesz na plecaczka ? Bardzo Cię proszę. Tak mi zależy na przejażdżce Twoją Kawą ... :icon_twisted:

 

Jesli przyjade sam to bedziesz mial mnie i Klaudiusza do wyboru, ale lepiej by bylo abys w przyszlym sezonie przyjechal wlasnym sprzetem - ile mozna jezdzic pociagami na zloty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, klaudiusz... U ojca Tadeusza czyżby??? Tego bym się po Tobie nie spodziewał :icon_twisted:

 

Nie, studiowałem Prawo na Uniwerystecie Mikołaja Kopernika :banghead: ........................ ale nie skończyłem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale - droga przez Bory Tucholskie odpada -nie ta strona Wisły!

Ale... ewentualnie prom przez Wisłę w Koronowie, potem bocznymi przez Grudziądz,Golub-Dobrzyń i jakos tam dotrę naten dworzec PKP w Toruniu - chociaż ten to akurat jest po właściwej z punktu widzenia Borów stronie...

 

Waldi - zdecyduj sie Chłopie: raz rządzisz w EKG, raz czujesz się "Perdo****ą Maskotką" EKG... coś nie tak z Jaźnią... Oj, rozpuścił Cię Prot z Oleską!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg w Toruniu to najlepiej na campingu niedaleko dworca PKP Glowny.

 

Oj Michal, Michal... zone masz "krzyzaczke", ale klimatow torunskich nie kumasz...

Dwa tygodnie po roztopach to poziom Wisly moze sie tak podniesc, ze chlopaki w tych kempingach to moga sie pod Plockiem obudzic, a jak dluzej pospia - to moze i do Gdanska doplyna!

 

Chca poznac krzyzacko-pruskie klimaty, to trzeba ich zakwaterowac w Forcie IV. Jest to udostepniony dla turystow fragment pruskich fortyfikacji nadwislanskich z I wojny swiatowej. Komory amunicyjne przystosowane sa do noclegow na wojskowych pietrowych pryczach! Mozna zwiedzic z przewodnikiem fortyfikacje. Jest miejsce na ognisko/grill. Mozna im zamowic pobyt grupowy - wtedy wszystko jest jeszcze taniej. Ponizej szczegoly:

http://www.fort.torun.pl/

 

P.S. Badania naukowe wykazaly, ze w Toruniu przypada wiecej knajp i pubow na glowe mieszkanca niz w oslawionym Krakowie! "Piwnica pod aniolem" dziala i rozkwita. Znalazla sie nawet na ogolnopolskiej liscie "lokalow z klimatem".

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :D :D

Takich informacji nam potrzeba. Dzięki wielkie :icon_mrgreen:

 

A reszta zaboru pruskiego śpi?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat rozwija sie bardzo ciekawie...... :wink: :banghead: :evil:

 

Badania naukowe wykazaly, ze w Toruniu przypada wiecej knajp i pubow na glowe mieszkanca niz w oslawionym Krakowie!

 

i za to kocham to miasto.... tu w Toruniu to prawie jak w Gnieźnie gdzie nie rzucisz kamieniem to trafisz w knajpę :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram posiłki. Na podwórku mamy 7 maszyn a we wsi pewnie jeszcze ze 4, więc przyjedziemy w gościnne toruńskie progi.

Fort mi się podoba...

tylko by nie wyglądal po najeździe moto chorągwi jak zamek krzyźacki w Toruniu... :icon_razz:

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...