Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(..) chyba ze beda przewidziane jakies wycieczki motocyklowe.

Albo picie, albo wycieczki :cool:

BTW: Moge cos zaplanowac, ale bedziecie dmuchac w tester przed startem, i komu sie nie uda zaliczyc nie pojedzie.. IMO slabo to widze, bo jesli przyjedzie wiecej maszyn, to tylko te zaparkowane na skraju bede mogly wyjechac/poruszac sie - a byc moze ich wlasciciele nie bardzo, i dupa. Za duzy moze byc galimatias.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie nie pozwiedzamy :icon_mrgreen:

Bedziecie mogli pozwiedzac sobie fort, a jest tam troche do zabaczenia.. a jak bedzie mialo, to odpalicie wrotki w kierunku Starego Miasta, w linii prostej kilka km. No i w Toruniu sa tanie taksowki, jak bedziecie pakowac sie w 3-4 skalpy do jednej to smiech na sali, moze ze 2-3 zl od skalpu wyjdzie..

 

OT: Pyknalem dla Was mapke z dojazdem do Fortu.. :D

Ogolna, i szczegolowa

Na mapkach sa skrocone opisy, powinny wystarczyc. Ale na wszelki wypadek pare slow extra:

1. Ogolnie, dojezdzajac z kierunku innego niz Gdansk kierujemy sie przez miasto na Gdansk wlasnie.

2. Kierunki W-wa i Olsztyn moga takze jechac przez miasto na Gdansk (czarna i kropkowana czarna linia), ale moga tez znacznie skrocic swoje meki, jadac zgodnie z opisem; ulica, ktora bedziecie jechac zwie sie Marii Curie-Sklodowskiej bodajze, inne slowo - klucz to ELANA (taka firma przy tejze wlasnie ulicy).. potem juz musicie lookac na salon Ranault

3. Na mapce szczegolowej widac, ze wszystkie drogi prowadza do pewnego skrzyzowania (tego za albo przed Geantem); od Gdanska jadac bedzie to pierwsze, a z innych kierunkow ostatnie skrzyzowanie w miescie. Niedawno przy nim wybudowali nowa stacje benzynowa, bodajze Orlenu. Na tym skrzyzowaniu skrecamy tak, zeby jechac na wschod, i juz prawie jestesmy na miejscu.

4. Jadacy z Gdanska moga jakies 100-200m przed w/w skrzyzowaniem skrecic w lewo - to taki objazd, akurat Fort prawie idealnie do niego pasuje :D

5. Jadacy z kierunku Bydgoszczy a konkretniej Fordonu moga smigac przez miasto, ale sugerowalbym zgodnie z tym co jest na mapce ogolnej przed/rzy BP skrecic w lewo i caly czas glowna, dopoki nie dojedziecie do skrzyzowania w okolicy Geanta - po lewej rece bedziecie mieli te nowa stacje benzynowa, a dla orientacji zdradza Wam, ze jakies 2km wczesniej miniecie (tez kolo skrzyzowania ze swiatlami) PO PRAWEJ takze stacje Orlenu.

 

I juz. Dojazd nie jest trudny, podam jeszcze jego dokladne polozenie dla fascynatow gadgetu zwanego GPS

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziecie mogli pozwiedzac sobie fort, a jest tam troche do zabaczenia.. a jak bedzie mialo, to odpalicie wrotki w kierunku Starego Miasta, w linii prostej kilka km. No i w Toruniu sa tanie taksowki, jak bedziecie pakowac sie w 3-4 skalpy do jednej to smiech na sali, moze ze 2-3 zl od skalpu wyjdzie..

 

OT: Pyknalem dla Was mapke z dojazdem do Fortu.. :evil:

 

Ja bardzo chetnie pozwiedzam fort. bedzie mozna postrzelac z dziala? ;)

JareG -> wspaniale przygotowanie :flesje:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie pozwiedzam fort. bedzie mozna postrzelac z dziala? :biggrin:

Strzelac nie da rady - ale bedziecie mogli sobie popatrzec, jak to bylo zorganizowane. Oprowadzaczem jest sam dzierzawca fortu, przynajmniej tak bylo jeszcze jakis rok temu. I lubi swoja prace, wrecz sie kiedys zasmucil gdy chamstwo zamiast udac sie na zwiedzanie przyssalo sie do saturatora :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zapodalem temat wyjazdu na impreze do Torunia na naszym forum/portlau uzytkoników Yamaha XJ i mam nadzieje ze także moja ekipa sie zjawi w Forcie i zintegrujemy sie z reszta Polski.

 

A do Torunia mam 45km wiec na 90% sie pojawie:)

 

 

pozdro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie nie pozwiedzamy :biggrin:

 

Pozwiedzamy, pozwiedzamy. Lans musi być :)

 

Bedziecie mogli pozwiedzac sobie fort, a jest tam troche do zabaczenia.. a jak bedzie mialo, to odpalicie wrotki w kierunku Starego Miasta, w linii prostej kilka km. No i w Toruniu sa tanie taksowki, jak bedziecie pakowac sie w 3-4 skalpy do jednej to smiech na sali, moze ze 2-3 zl od skalpu wyjdzie..

 

Jakie wrotki? Jakie taksówki? Mistrzu? Toż ja nie po to motórem przybędę (jak się uda...) żeby maszynę w odosobnieniu i bezrobociu trzymać...

A swoją drogą: :P za organizację :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...